Kokoelma:

Phytotherapy

  • Bie3 Control Linea-Slim Body Infusion 1.5 G 100 Pouches
    -18%

    Bie3 Control Linea-Slim Body Infusion 1,5 g, 100 pussia

    Normaalihinta €18,90 1260,0 € / 100gr
    Alennushinta €18,90 Normaalihinta €23,00
    Säästät: -€4,10
    1260,0 € / 100gr
  • Bie3 Control Linea Slim Body 500 mg 80 capsules
    -8%

    Bie3 Control Linea Slim Body 500 mg 80 kapselia

    Normaalihinta €10,20 0,13 € / 1ud
    Alennushinta €10,20 Normaalihinta €11,05
    Säästät: -€0,85
    0,13 € / 1ud
  • Bie3 Horsetail 1.5 G 25 Filters
    -27%

    Bie3 Hevosenhäntä 1,5 g 25 suodatinta

    Normaalihinta €3,70 246,67 € / 100gr
    Alennushinta €3,70 Normaalihinta €5,10
    Säästät: -€1,40
    246,67 € / 100gr
  • Bie3 ObesiBLOC Chitosan 500 mg 80 capsules
    -7%

    Bie3 ObesiBLOC Kitosaani 500 mg 80 kapselia

    Normaalihinta €15,30
    Alennushinta €15,30 Normaalihinta €16,53
    Säästät: -€1,23
  • Bie3 Boldo 25 Filter Bags
    -22%

    Bie3 Boldo 25 suodatinpussia

    Normaalihinta €4,00
    Alennushinta €4,00 Normaalihinta €5,10
    Säästät: -€1,10
  • Bie3 Artichoke 500 mg 80 capsules
    -7%

    Bie3 Artisokka 500 mg 80 kapselia

    Normaalihinta €6,80 0,09 € / 1ud
    Alennushinta €6,80 Normaalihinta €7,29
    Säästät: -€0,49
    0,09 € / 1ud
  • B-Green Phytotox Respiratory Tract Spray 30 ml
    -13%

    B-Green Phytotox -suihke hengitysteille 30 ml

    Normaalihinta €10,60 35,33 € / 100ml
    Alennushinta €10,60 Normaalihinta €12,15
    Säästät: -€1,55
    35,33 € / 100ml
  • B-Green Phytotox Respiratory Tract Syrup 250 ml
    -12%

    B-Green Phytotox -siirappi hengitysteille 250 ml

    Normaalihinta €11,50 4,6 € / 100ml
    Alennushinta €11,50 Normaalihinta €13,05
    Säästät: -€1,55
    4,6 € / 100ml
  • B-Green Phytogrip 600 Respiratory Tract 12 sachets
    -22%

    B-Green Phytogrip 600 Hengitystiet 12 pussia

    Normaalihinta €10,10 0,84 € / 1ud
    Alennushinta €10,10 Normaalihinta €12,97
    Säästät: -€2,87
    0,84 € / 1ud
  • B-Green Cranberry Urinary Tract 30 capsules
    -14%

    B-Green Punaviinimarja virtsateille, 30 kapselia

    Normaalihinta €15,50 0,52 € / 1ud
    Alennushinta €15,50 Normaalihinta €18,03
    Säästät: -€2,53
    0,52 € / 1ud
  • B-Green Artichoke Plus Detox 12 Vials
    -17%

    B-Green Artisokka Plus Detox 12 ampullia

    Normaalihinta €10,10 0,84 € / 1ud
    Alennushinta €10,10 Normaalihinta €12,13
    Säästät: -€2,03
    0,84 € / 1ud
  • Betula Optiven, 30 Capsules
    -14%

    Betula Optiven, 30 kapselia

    Normaalihinta €19,80 0,66 € / 1ud
    Alennushinta €19,80 Normaalihinta €22,98
    Säästät: -€3,18
    0,66 € / 1ud
  • Betula Inmunis , 30 capsules
    -12%

    Betula Inmunis, 30 kapselia

    Normaalihinta €19,30 0,64 € / 1ud
    Alennushinta €19,30 Normaalihinta €21,87
    Säästät: -€2,57
    0,64 € / 1ud
  • Bach Rescue Spray 20 ml
    -12%

    Bach Rescue -suihke 20 ml

    Normaalihinta €20,00 100,0 € / 100ml
    Alennushinta €20,00 Normaalihinta €22,83
    Säästät: -€2,83
    100,0 € / 100ml
  • Bach Rescue Night Drops 20 ml
    -27%

    Bach Rescue Night -tipat 20 ml

    Normaalihinta €21,00 105,0 € / 100ml
    Alennushinta €21,00 Normaalihinta €28,79
    Säästät: -€7,79
    105,0 € / 100ml
  • Bach Rescue Drops 10 ml
    -5%

    Bach Rescue -tipat 10 ml

    Normaalihinta €13,30
    Alennushinta €13,30 Normaalihinta €14,00
    Säästät: -€0,70
  • Azione 20 capsules
    -17%

    Azione 20 kapselia

    Normaalihinta €7,00 0,35 € / 1ud
    Alennushinta €7,00 Normaalihinta €8,44
    Säästät: -€1,44
    0,35 € / 1ud
  • Ayurveda Gymnema Sylvestre , 60 capsules
    -33%

    Ayurveda Gymnema Sylvestre, 60 kapselia

    Normaalihinta €17,10 0,29 € / 1ud
    Alennushinta €17,10 Normaalihinta €25,50
    Säästät: -€8,40
    0,29 € / 1ud
  • Ayurveda Gotukola, 60 Capsules
    -33%

    Ayurveda Gotukola, 60 kapselia

    Normaalihinta €20,60 0,34 € / 1ud
    Alennushinta €20,60 Normaalihinta €30,80
    Säästät: -€10,20
    0,34 € / 1ud
  • Ayurveda Curcumin With Pepper, 60 Capsules
    -36%

    Ayurveda-kurkumiini ja pippuri, 60 kapselia

    Normaalihinta €18,20 0,3 € / 1ud
    Alennushinta €18,20 Normaalihinta €28,42
    Säästät: -€10,22
    0,3 € / 1ud
  • Ayurveda Curcuma Saffron Hindu , 100 g
    -20%

    Ayurveda Curcuma Azafran Hindu, 100 g

    Normaalihinta €5,30 5,3 € / 100gr
    Alennushinta €5,30 Normaalihinta €6,63
    Säästät: -€1,33
    5,3 € / 100gr
  • Aspolvit Night Sleep 15 capsules
    -5%

    Aspolvit Night Sleep 15 kapselia

    Normaalihinta €15,20 1,01 € / 1ud
    Alennushinta €15,20 Normaalihinta €16,00
    Säästät: -€0,80
    1,01 € / 1ud
  • Aspolvit Hair & Nails 60 capsules
    -17%

    Aspolvit Hair & Nails 60 kapselia

    Normaalihinta €16,80 0,28 € / 1ud
    Alennushinta €16,80 Normaalihinta €20,17
    Säästät: -€3,37
    0,28 € / 1ud
  • Ashwagandha 30 capsules Elementals
    -29%

    Ashwagandha 30 kapselia, Elementales

    Normaalihinta €9,70 0,32 € / 1ud
    Alennushinta €9,70 Normaalihinta €13,72
    Säästät: -€4,02
    0,32 € / 1ud
  • Artesania Rumex 3 Hepatic Pot , 70 gr
    -23%

    Artesania Rumex 3 Hepatico -purkki, 70 g

    Normaalihinta €5,90 8,43 € / 100gr
    Alennushinta €5,90 Normaalihinta €7,66
    Säästät: -€1,76
    8,43 € / 100gr
  • Artesania Biligo 6 Trace element , 2 ml x 20 ampoules
    -34%

    Artesania Biligo 6 hivenaine, 2 ml x 20 ampullia

    Normaalihinta €10,60 530,0 € / 100ml
    Alennushinta €10,60 Normaalihinta €15,99
    Säästät: -€5,39
    530,0 € / 100ml
  • Artemisbium Sage Eco, 20 Filters
    -18%

    Artemisbio Salvia Eco, 20 suodatinta

    Normaalihinta €2,50 0,13 € / 1ud
    Alennushinta €2,50 Normaalihinta €3,06
    Säästät: -€0,56
    0,13 € / 1ud
  • Artemisbium Rooibos Eco, 20 Filters
    -27%

    Artemisbio Rooibos Eco, 20 suodatinta

    Normaalihinta €2,00 0,1 € / 1ud
    Alennushinta €2,00 Normaalihinta €2,73
    Säästät: -€0,73
    0,1 € / 1ud
  • Artemisbio Lemon Balm Eco, 20 Filters Of 28 Gr
    -22%

    Artemisbio Melisa Eco, 20 suodatinta, 28 g

    Normaalihinta €2,50 8,93 € / 100gr
    Alennushinta €2,50 Normaalihinta €3,19
    Säästät: -€0,69
    8,93 € / 100gr
  • Artemisbium Fennel Eco, 20 Filters
    -14%

    Artemisbio Luomufenkoli, 20 suodatinta

    Normaalihinta €2,20 0,11 € / 1ud
    Alennushinta €2,20 Normaalihinta €2,55
    Säästät: -€0,35
    0,11 € / 1ud