Kokoelma:

Phytotherapy

  • Susaron Laxana Infusion 20Sbrs.
    -41%

    Susaron Laxana -yrttitee, 20 pussia.

    Normaalihinta €3,30 3,3 € / 1ud
    Alennushinta €3,30 Normaalihinta €5,63
    Säästät: -€2,33
    3,3 € / 1ud
  • -40%

    Susaron Adelgasana -yrttitee, 20 pussia.

    Normaalihinta €3,40 3,4 € / 1ud
    Alennushinta €3,40 Normaalihinta €5,63
    Säästät: -€2,23
    3,4 € / 1ud
  • Taullorganics Arnica Ecologica Tube 200Ml.
    -14%

    Taullorganics Ekologinen arnika, 200 ml:n tuubi.

    Normaalihinta €22,20 11,1 € / 100ml
    Alennushinta €22,20 Normaalihinta €25,93
    Säästät: -€3,73
    11,1 € / 100ml
  • Taullorganics Arnica Ecologica Tube 75Ml.
    -11%

    Taullorganics Ekologinen arnika, 75 ml:n tuubi.

    Normaalihinta €12,60 16,8 € / 100ml
    Alennushinta €12,60 Normaalihinta €14,15
    Säästät: -€1,55
    16,8 € / 100ml
  • Terranova Iron Bisglycinate 20Mg. 100V Capsules
    -21%

    Terranova rautabisglycinaatti 20 mg, 100 kapselia

    Normaalihinta €16,00 16,0 € / 1ud
    Alennushinta €16,00 Normaalihinta €20,20
    Säästät: -€4,20
    16,0 € / 1ud
  • Terranova Zinc Complex , 50 capsules of 15 mg
    -14%

    Terranova Zinc Complex, 50 kapselia à 15 mg

    Normaalihinta €10,20 0,2 € / 1ud
    Alennushinta €10,20 Normaalihinta €11,85
    Säästät: -€1,65
    0,2 € / 1ud
  • Terranova Beauty Complex 50V Capsules
    -7%

    Terranova Belleza Complex 50V kapselia

    Normaalihinta €19,30 19,3 € / 1ud
    Alennushinta €19,30 Normaalihinta €20,80
    Säästät: -€1,50
    19,3 € / 1ud
  • Terranova Dong Quai & Bean Sprout Complex 100V Capsules
    -7%

    Terranova Dong Quai ja soijapavun versot -kompleksi, 100 kapselia

    Normaalihinta €36,70 36,7 € / 1ud
    Alennushinta €36,70 Normaalihinta €39,60
    Säästät: -€2,90
    36,7 € / 1ud
  • Terranova Glucosamine,Boswellia And Msm Complex 50V Capsules
    -7%

    Terranova Glukosamiini, Boswellia ja MSM -kompleksi, 50 kapselia

    Normaalihinta €21,00 21,0 € / 1ud
    Alennushinta €21,00 Normaalihinta €22,60
    Säästät: -€1,60
    21,0 € / 1ud
  • Terranova Glucosamine,Boswellia And Msm Complex 100V Capsules
    -10%

    Terranova Glukosamiini-, Boswellia- ja MSM-kompleksi, 100 kapselia

    Normaalihinta €35,80 35,8 € / 1ud
    Alennushinta €35,80 Normaalihinta €39,60
    Säästät: -€3,80
    35,8 € / 1ud
  • Terranova Astragalus, Elderberry & Garlic (Defence) Complex 50V Capsules
    -18%

    Terranova Astragalus, seljanmarja ja valkosipuli (immuunijärjestelmä) Complex 50V kapselia

    Normaalihinta €14,60 14,6 € / 1ud
    Alennushinta €14,60 Normaalihinta €17,80
    Säästät: -€3,20
    14,6 € / 1ud
  • Terranova Astragalus, Elderberry & Garlic (Defence) Complex 100V Capsules
    -18%

    Terranova Astragalus, seljanmarja ja valkosipuli (immuunijärjestelmä) Complex 100V kapselia

    Normaalihinta €25,00 25,0 € / 1ud
    Alennushinta €25,00 Normaalihinta €30,60
    Säästät: -€5,60
    25,0 € / 1ud
  • Terranova Vibrant Synergy 50V Capsules
    -12%

    Terranova Sinergia Vibrante 50V -kapselit

    Normaalihinta €26,10 26,1 € / 1ud
    Alennushinta €26,10 Normaalihinta €29,60
    Säästät: -€3,50
    26,1 € / 1ud
  • Terranova Myrtilus 360Mg. 50V Capsules
    -14%

    Terranova Mirtilo 360 mg, 50 kapselia

    Normaalihinta €19,30 19,3 € / 1ud
    Alennushinta €19,30 Normaalihinta €22,50
    Säästät: -€3,20
    19,3 € / 1ud
  • Terranova Cordyceps 500Mg. 50V Capsules
    -14%

    Terranova Cordiceps 500 mg, 50 kapselia

    Normaalihinta €26,00 26,0 € / 1ud
    Alennushinta €26,00 Normaalihinta €30,40
    Säästät: -€4,40
    26,0 € / 1ud
  • Terranova Rhodiola 300Mg. 50V Capsules
    -5%

    Terranova Rhodiola 300 mg, 50 kapselia

    Normaalihinta €23,40 23,4 € / 1ud
    Alennushinta €23,40 Normaalihinta €24,63
    Säästät: -€1,23
    23,4 € / 1ud
  • Tegor Astragater Tegor-36 (Royal Jelly) 10Apoules
    -33%

    Tegor Astragater Tegor-36 (kuningatarhyytelö) 10 ampullia

    Normaalihinta €17,20 1,72 € / 1ud
    Alennushinta €17,20 Normaalihinta €25,64
    Säästät: -€8,44
    1,72 € / 1ud
  • Tegor H-Palimp 30 Capsules
    -30%

    Tegor H-Palimp 30 kapselia

    Normaalihinta €15,70 0,52 € / 1ud
    Alennushinta €15,70 Normaalihinta €22,50
    Säästät: -€6,80
    0,52 € / 1ud
  • Tegor Hepavirol 60 Capsules
    -35%

    Tegor Hepavirol 60 kapselia

    Normaalihinta €15,70 0,26 € / 1ud
    Alennushinta €15,70 Normaalihinta €24,21
    Säästät: -€8,51
    0,26 € / 1ud
  • Tegor Vb Ter Stonebreaker , 20 vials
    -8%

    Tegor Vb Ter -kivimurskaaja, 20 ampullia

    Normaalihinta €29,70 1,49 € / 1ud
    Alennushinta €29,70 Normaalihinta €32,31
    Säästät: -€2,61
    1,49 € / 1ud
  • Tegor Cir Vials 20Vials Agbio
    -29%

    Tegor Cir -ampullit, 20 ampullia, Agbio

    Normaalihinta €32,30 1,62 € / 1ud
    Alennushinta €32,30 Normaalihinta €45,27
    Säästät: -€12,97
    1,62 € / 1ud
  • Tegor Artichoke Activ Syrup 200Ml.
    -5%

    Tegor Alcachofa Activ -siirappi 200 ml.

    Normaalihinta €13,60 6,8 € / 100ml
    Alennushinta €13,60 Normaalihinta €14,32
    Säästät: -€0,72
    6,8 € / 100ml
  • Tegor Ferrovit Vitablets 30 Tablets
    -31%

    Tegor Ferrovit Vitablets 30 tablettia

    Normaalihinta €12,10 0,4 € / 1ud
    Alennushinta €12,10 Normaalihinta €17,43
    Säästät: -€5,33
    0,4 € / 1ud
  • Tegor Sinestress 30 Tablets
    -36%

    Tegor Sinestress 30 tablettia

    Normaalihinta €16,20 0,54 € / 1ud
    Alennushinta €16,20 Normaalihinta €25,43
    Säästät: -€9,23
    0,54 € / 1ud
  • Tegor Alergot Plus 30Ml. Dropper
    -34%

    Tegor Alergot Plus 30 ml. Tiputin

    Normaalihinta €19,90 66,33 € / 100ml
    Alennushinta €19,90 Normaalihinta €30,36
    Säästät: -€10,46
    66,33 € / 100ml
  • Tegor Diar Stop 20 Capsules
    -37%

    Tegor Diar Stop 20 kapselia

    Normaalihinta €9,80 0,49 € / 1ud
    Alennushinta €9,80 Normaalihinta €15,64
    Säästät: -€5,84
    0,49 € / 1ud
  • Tegor Tegor-18 Vital 10Vials
    -32%

    Tegor Tegor-18 Vital 10 ampullia

    Normaalihinta €17,20 1,72 € / 1ud
    Alennushinta €17,20 Normaalihinta €25,36
    Säästät: -€8,16
    1,72 € / 1ud
  • Tegor Omega Complex 30Pearls
    -13%

    Tegor Omega Complex 30 kapselia

    Normaalihinta €10,90 0,36 € / 1ud
    Alennushinta €10,90 Normaalihinta €12,50
    Säästät: -€1,60
    0,36 € / 1ud
  • Tegor Cir 7 (Circulation) 40Caps. Agbio
    -37%

    Tegor Cir 7 (verenkierto) 40 kapselia. Agbio

    Normaalihinta €13,50 0,34 € / 1ud
    Alennushinta €13,50 Normaalihinta €21,36
    Säästät: -€7,86
    0,34 € / 1ud
  • Tegor Cocolmecan 40 Caps. Agbio
    -36%

    Tegor Cocolmecan 40 kapselia, Agbio

    Normaalihinta €11,90 0,3 € / 1ud
    Alennushinta €11,90 Normaalihinta €18,50
    Säästät: -€6,60
    0,3 € / 1ud