Kokoelma:

Phytotherapy

  • Naturando Senotop 60 Tablets
    -34%

    Naturando Senotop 60 tablettia

    Normaalihinta €17,20 0,29 € / 1ud
    Alennushinta €17,20 Normaalihinta €26,00
    Säästät: -€8,80
    0,29 € / 1ud
  • Naturando Lenicyst 200Ml.
    -40%

    Naturando Lenicyst 200 ml.

    Normaalihinta €14,00 7,0 € / 100ml
    Alennushinta €14,00 Normaalihinta €23,50
    Säästät: -€9,50
    7,0 € / 100ml
  • Naturando Tea Tree Oil Tea Tree Oil 30ml. Topical Use
    -48%

    Naturando Tea Tree Oil - teepuuöljy 30 ml. Ulkoiseen käyttöön

    Normaalihinta €18,20 60,67 € / 100ml
    Alennushinta €18,20 Normaalihinta €35,00
    Säästät: -€16,80
    60,67 € / 100ml
  • Naturando Colifren 30Comp
    -27%

    Naturando Colifren 30 tablettia

    Normaalihinta €14,20 14,2 € / 1ud
    Alennushinta €14,20 Normaalihinta €19,50
    Säästät: -€5,30
    14,2 € / 1ud
  • Naturando Glucosyn 30 Tablets
    -34%

    Naturando Glucosyn 30 tablettia

    Normaalihinta €12,60 0,42 € / 1ud
    Alennushinta €12,60 Normaalihinta €19,00
    Säästät: -€6,40
    0,42 € / 1ud
  • Naturando Agilven Gel 100Ml.
    -10%

    Naturando Agilven -geeli 100 ml.

    Normaalihinta €10,80 10,8 € / 100ml
    Alennushinta €10,80 Normaalihinta €12,00
    Säästät: -€1,20
    10,8 € / 100ml
  • Naturando Digersan 20Comp
    -14%

    Naturando Digersan 20 tablettia

    Normaalihinta €12,08 12,08 € / 1ud
    Alennushinta €12,08 Normaalihinta €14,00
    Säästät: -€1,92
    12,08 € / 1ud
  • Naturando Emergency Pelle 50Ml.
    -42%

    Naturando Emergency Pelle 50 ml.

    Normaalihinta €5,90 11,8 € / 100ml
    Alennushinta €5,90 Normaalihinta €10,19
    Säästät: -€4,29
    11,8 € / 100ml
  • Naturando Ansileve 30 Capsules
    -34%

    Naturando Ansileve 30 kapselia

    Normaalihinta €16,20 0,54 € / 1ud
    Alennushinta €16,20 Normaalihinta €24,50
    Säästät: -€8,30
    0,54 € / 1ud
  • Naturando Balsamika Ointment 30Ml.
    -58%

    Naturando Balsamika -voide 30 ml.

    Normaalihinta €10,00 33,33 € / 100ml
    Alennushinta €10,00 Normaalihinta €23,57
    Säästät: -€13,57
    33,33 € / 100ml
  • Naturando Melatonin 1Mg 120 Tablets
    -27%

    Naturando Melatoniini 1 mg 120 tablettia

    Normaalihinta €7,30 0,06 € / 1ud
    Alennushinta €7,30 Normaalihinta €10,00
    Säästät: -€2,70
    0,06 € / 1ud
  • Naturando Adipoxan Dimadren 500Ml.
    -32%

    Naturando Adipoxan Dimadren 500 ml.

    Normaalihinta €16,90 3,38 € / 100ml
    Alennushinta €16,90 Normaalihinta €25,00
    Säästät: -€8,10
    3,38 € / 100ml
  • Naturando Adipoxan 3 Act 8Vials
    -15%

    Naturando Adipoxan 3 Act 8 ampullia

    Normaalihinta €33,77 4,22 € / 1ud
    Alennushinta €33,77 Normaalihinta €39,50
    Säästät: -€5,73
    4,22 € / 1ud
  • Naturando Ansileve Sos Spray 30Ml. Sg Vegan
    -34%

    Naturando Ansileve Sos -suihke 30 ml. Sg Vegan

    Normaalihinta €11,90 39,67 € / 100ml
    Alennushinta €11,90 Normaalihinta €18,00
    Säästät: -€6,10
    39,67 € / 100ml
  • Naturando Intestinal Disset 8Vials
    -17%

    Naturando Intestinal Disset 8 ampullia

    Normaalihinta €16,42 2,05 € / 1ud
    Alennushinta €16,42 Normaalihinta €19,90
    Säästät: -€3,48
    2,05 € / 1ud
  • Naturando Bio Arnica Cream 75Ml.
    -49%

    Naturando Bio Arnica -voide 75 ml.

    Normaalihinta €10,90 14,53 € / 100ml
    Alennushinta €10,90 Normaalihinta €21,29
    Säästät: -€10,39
    14,53 € / 100ml
  • Naturando Omega 3-6-9 50Pearls
    -32%

    Naturando Omega 3-6-9 50 kapselia

    Normaalihinta €12,90 0,26 € / 1ud
    Alennushinta €12,90 Normaalihinta €19,00
    Säästät: -€6,10
    0,26 € / 1ud
  • Naturando Maximum Maca 40 Capsules
    -39%

    Naturando Maximum Maca 40 kapselia

    Normaalihinta €11,60 0,29 € / 1ud
    Alennushinta €11,60 Normaalihinta €19,00
    Säästät: -€7,40
    0,29 € / 1ud
  • Naturando Oftalia Ophthalmic Spray 10Ml.
    -10%

    Naturando Oftalia silmäsuihke 10 ml.

    Normaalihinta €13,50 135,0 € / 100ml
    Alennushinta €13,50 Normaalihinta €15,00
    Säästät: -€1,50
    135,0 € / 100ml
  • Naturando Zanza Free Mosquitoes 30 Capsules
    -45%

    Naturando Zanza Free Mosquitos 30 kapselia

    Normaalihinta €7,40 0,25 € / 1ud
    Alennushinta €7,40 Normaalihinta €13,50
    Säästät: -€6,10
    0,25 € / 1ud
  • Naturando Zanza Free Mosquito Spray 100Ml.
    -49%

    Naturando Zanza Free -hyttysspray 100 ml.

    Normaalihinta €7,20 7,2 € / 100ml
    Alennushinta €7,20 Normaalihinta €14,14
    Säästät: -€6,94
    7,2 € / 100ml
  • Nale Nerten , 20 ampoules
    -12%

    Nale Nerten, 20 ampullia

    Normaalihinta €24,70 1,24 € / 1ud
    Alennushinta €24,70 Normaalihinta €27,98
    Säästät: -€3,28
    1,24 € / 1ud
  • Nale Osteofort 60Cap.
    -16%

    Nale Osteofort 60 kapselia

    Normaalihinta €26,00 0,43 € / 1ud
    Alennushinta €26,00 Normaalihinta €31,04
    Säästät: -€5,04
    0,43 € / 1ud
  • Nale Vitafriol Syrup 250Ml.
    -27%

    Nale Vitafriol -siirappi 250 ml.

    Normaalihinta €16,60 6,64 € / 100ml
    Alennushinta €16,60 Normaalihinta €22,79
    Säästät: -€6,19
    6,64 € / 100ml
  • Nale Actilax Infusions 20Sbrs.
    -22%

    Nale Actilax -yrttiteet, 20 pussia.

    Normaalihinta €5,30 5,3 € / 1ud
    Alennushinta €5,30 Normaalihinta €6,81
    Säästät: -€1,51
    5,3 € / 1ud
  • Nale Inmuno Defens-A 250Ml.
    -27%

    Nale Inmuno Defens-A 250 ml.

    Normaalihinta €23,70 9,48 € / 100ml
    Alennushinta €23,70 Normaalihinta €32,50
    Säästät: -€8,80
    9,48 € / 100ml
  • Nale Digesto-Enzims 30Cap.
    -27%

    Nale Digesto-Enzims 30 kapselia

    Normaalihinta €20,90 0,7 € / 1ud
    Alennushinta €20,90 Normaalihinta €28,66
    Säästät: -€7,76
    0,7 € / 1ud
  • Nale Liver Balance Cleanse 120Cap.
    -22%

    Nale Liver Balance Cleanse 120 kapselia.

    Normaalihinta €38,30 0,32 € / 1ud
    Alennushinta €38,30 Normaalihinta €48,97
    Säästät: -€10,67
    0,32 € / 1ud
  • Nale Prostate 15 60Cap.
    -27%

    Nale Prostate 15, 60 kapselia.

    Normaalihinta €27,10 0,45 € / 1ud
    Alennushinta €27,10 Normaalihinta €37,11
    Säästät: -€10,01
    0,45 € / 1ud
  • Nale Mega-9 60Cap.
    -27%

    Nale Mega-9, 60 kapselia.

    Normaalihinta €28,60 0,48 € / 1ud
    Alennushinta €28,60 Normaalihinta €39,21
    Säästät: -€10,61
    0,48 € / 1ud