• Naturando Emergency Pelle 50Ml.
-42%

Naturando Emergency Pelle 50 ml.

SKU-koodiNA8013107051969
Naturando Emergency Pelle 50 ml on kasviperäinen tuote, jota käytetään ihonhoitoon. Se sisältää luonnollisia ainesosia, jotka auttavat rauhoittamaan ja uudistamaan vaurioitunutta ihoa, esimerkiksi palovammojen, ärsytysten tai hyönteisten pistoihin. Se on ihanteellinen pidettäväksi käden ulottuvilla ihonhoidon hätätilanteita varten.
Normaalihinta €5,90 11,8 € / 100ml
Alennushinta €5,90 Normaalihinta €10,19
Säästät: -€4,29
11,8 € / 100ml
Naturando Emergency Pelle 50Ml.
Naturando Emergency Pelle 50 ml.
Normaalihinta €5,90 11,8 € / 100ml
Alennushinta €5,90 Normaalihinta €10,19
Säästät: -€4,29
11,8 € / 100ml

 

 
Naturando Emergency Pelle 50 ml on kasviperäinen tuote, jota käytetään ihonhoitoon. Se auttaa lievittämään ja hoitamaan iho-ongelmia, kuten ärsytystä, kutinaa, punoitusta ja lieviä palovammoja. Sen luonnollinen ja hellävarainen koostumus tuo helpotusta ja edistää ihon uudistumista. Se on ihanteellinen pidettäväksi käden ulottuvilla ihon hätätilanteiden varalta.

Koostumus

Sisältää melaleuca-öljyä, mustaherukkaa, aloe vera -geeliä, sheavoita, kehäkukkaa, kamomillaa, malvaa, betaiinia ja villipiparminttuöljyä.