• Naturando Adipoxan Dimadren 500Ml.
-32%

Naturando Adipoxan Dimadren 500 ml.

SKU-koodiNA8013107052881
Naturando Adipoxan Dimadren 500 ml on kasviperäinen valmiste, jota käytetään ruoansulatuskanavan hoitoon.
Normaalihinta €16,90 3,38 € / 100ml
Alennushinta €16,90 Normaalihinta €25,00
Säästät: -€8,10
3,38 € / 100ml
Naturando Adipoxan Dimadren 500Ml.
Naturando Adipoxan Dimadren 500 ml.
Normaalihinta €16,90 3,38 € / 100ml
Alennushinta €16,90 Normaalihinta €25,00
Säästät: -€8,10
3,38 € / 100ml

 

 
Naturando Adipoxan Dimadren 500 ml on kasviperäinen valmiste, jota käytetään ruoansulatuskanavan hoitoon.

Koostumus

Mate, vihreä tee, koivu, hibiskus, hevoshäntä, ananas, pilosella ja lespedeza