• Naturando Lenicyst 200Ml.
-40%

Naturando Lenicyst 200 ml.

SKU-koodiNA8013107051365
Naturando Lenicyst on kasviperäinen valmiste, jota käytetään ruoansulatuskanavan hoitoon. Se on saatavana 200 ml:n pakkauksessa ja sisältää luonnollisia ainesosia. .
Normaalihinta €14,00 7,0 € / 100ml
Alennushinta €14,00 Normaalihinta €23,50
Säästät: -€9,50
7,0 € / 100ml
Naturando Lenicyst 200Ml.
Naturando Lenicyst 200 ml.
Normaalihinta €14,00 7,0 € / 100ml
Alennushinta €14,00 Normaalihinta €23,50
Säästät: -€9,50
7,0 € / 100ml

 

 
Naturando Lenicyst on luonnollinen tuote, jota käytetään ruoansulatuskanavan hoitoon. Sitä käytetään ruoansulatusongelmien, kuten närästyksen, ruoansulatushäiriöiden ja mahalaukun tulehduksen, hoitoon. Se voi myös auttaa parantamaan ruoansulatusta ja lievittämään gastriitin oireita. Tämä tuote sisältää luonnollisia ainesosia, jotka auttavat rauhoittamaan ja suojaamaan ruoansulatusjärjestelmää ja edistävät siten ruoansulatuksen terveyttä. On tärkeää noudattaa käyttöohjeita ja konsultoida terveydenhuollon ammattilaista ennen hoidon aloittamista.

Koostumus

Karpalomehu

4000 mg

Kansanmarjan uute

400 mg

Pomelon siemenuute

300 mg

Kultakukka-uute

200 mg

Farmaseuttinen neuvo

Naturando Lenicyst on ruoansulatusjärjestelmään tarkoitettu tuote. On suositeltavaa neuvotella terveydenhuollon ammattilaisen kanssa tai lukea tuotteen käyttöohjeet saadaksesi tarkat tiedot tuotteen käytön yhteydessä noudatettavista varotoimista.