Kokoelma:

Phytotherapy

  • Mycofit Inmunihealth Plus 750Ml.
    -26%

    Mycofit Inmunihealth Plus 750 ml.

    Normaalihinta €34,10 4,55 € / 100ml
    Alennushinta €34,10 Normaalihinta €46,33
    Säästät: -€12,23
    4,55 € / 100ml
  • Mycofit Calendula Cream 50Ml. Therapykrem
    -20%

    Mycofit Calendula -voide 50 ml. Therapykrem

    Normaalihinta €5,70 11,4 € / 100ml
    Alennushinta €5,70 Normaalihinta €7,10
    Säästät: -€1,40
    11,4 € / 100ml
  • Mycofit Alerkrem Cream 50Ml. Therapykrem
    -9%

    Mycofit Alerkrem -voide 50 ml. Therapykrem

    Normaalihinta €7,60 15,2 € / 100ml
    Alennushinta €7,60 Normaalihinta €8,35
    Säästät: -€0,75
    15,2 € / 100ml
  • Mycofit Artihealth 20Sticks.
    -30%

    Mycofit Artihealth 20 pussia.

    Normaalihinta €25,50 1,28 € / 1ud
    Alennushinta €25,50 Normaalihinta €36,43
    Säästät: -€10,93
    1,28 € / 1ud
  • Mycofit Inmunihealth 30 Capsules
    -32%

    Mycofit Inmunihealth 30 kapselia

    Loppuunmyyty
    Kerro minulle
  • Mycofoods Curcuma Powder, 100 g
    -11%

    Mycofoods Kurkumajauhe, 100 g

    Normaalihinta €4,00 4,0 € / 100gr
    Alennushinta €4,00 Normaalihinta €4,50
    Säästät: -€0,50
    4,0 € / 100gr
  • Myconatur Myconatur Vital Energy 180Gr. Eco
    -15%

    Myconatur Myconatur Vital Energia 180 g, luomu

    Normaalihinta €6,70 3,72 € / 100gr
    Alennushinta €6,70 Normaalihinta €7,88
    Säästät: -€1,18
    3,72 € / 100gr
  • Myconatur Myconatur Vital Alkaline 180Gr. Eco
    -26%

    Myconatur Myconatur Vital Alcalino 180 g, luomu

    Normaalihinta €8,70 4,83 € / 100gr
    Alennushinta €8,70 Normaalihinta €11,75
    Säästät: -€3,05
    4,83 € / 100gr
  • Myconatur Myconatur Vital Maca Premium 200Gr. Eco
    -8%

    Myconatur Myconatur Vital Maca Premium 200 g, luomu

    Normaalihinta €7,60 3,8 € / 100gr
    Alennushinta €7,60 Normaalihinta €8,24
    Säästät: -€0,64
    3,8 € / 100gr
  • Sanitas Citrobiotic Aktiv+ 60Ml. Bio
    -5%

    Sanitas Citrobiotic Aktiv+ 60 ml. Bio

    Normaalihinta €23,30 38,83 € / 100ml
    Alennushinta €23,30 Normaalihinta €24,53
    Säästät: -€1,23
    38,83 € / 100ml
  • Sanitas Citridermal Aktivpuder (Grapefruit) Powder Act.100Gr
    -5%

    Sanitas Citridermal Aktivpuder (pomelo) -jauhe, 100 g

    Normaalihinta €15,10 15,1 € / 100gr
    Alennushinta €15,10 Normaalihinta €15,89
    Säästät: -€0,79
    15,1 € / 100gr
  • Sanitas Citrobiotic (Grapefruit Seed Extract) 20Ml
    -19%

    Sanitas Citrobiotic (pomelon siemenuute) 20 ml

    Normaalihinta €8,70 43,5 € / 100ml
    Alennushinta €8,70 Normaalihinta €10,70
    Säästät: -€2,00
    43,5 € / 100ml
  • Sanitas Citrobiotic (Grapefruit Seed Extract) 100 Tablets
    -10%

    Sanitas Citrobiotic (pomelon siemenuute) 100 tablettia

    Normaalihinta €24,48 0,24 € / 1ud
    Alennushinta €24,48 Normaalihinta €27,20
    Säästät: -€2,72
    0,24 € / 1ud
  • Naturmil L-Carnitine Slim , 20 ampoules of 3000 mg
    -10%

    Naturmil L-karnitiini Slim, 20 ampullia à 3000 mg

    Normaalihinta €30,30 1,52 € / 1ud
    Alennushinta €30,30 Normaalihinta €33,49
    Säästät: -€3,19
    1,52 € / 1ud
  • Naturmil Pygnogenol , 30 capsules
    -7%

    Naturmil Pygnogenol, 30 kapselia

    Normaalihinta €22,30 0,74 € / 1ud
    Alennushinta €22,30 Normaalihinta €23,94
    Säästät: -€1,64
    0,74 € / 1ud
  • Naturmil Vitamin C With Rose Hips , 60 tablets of 1000 mg
    -5%

    Naturmil C-vitamiini ruusunmarjalla, 60 tablettia à 1000 mg

    Normaalihinta €13,60 0,23 € / 1ud
    Alennushinta €13,60 Normaalihinta €14,32
    Säästät: -€0,72
    0,23 € / 1ud
  • Naturmil Acerola , 60 tablets of 1000 mg
    -7%

    Naturmil Acerola, 60 tablettia à 1000 mg

    Normaalihinta €17,00 0,28 € / 1ud
    Alennushinta €17,00 Normaalihinta €18,32
    Säästät: -€1,32
    0,28 € / 1ud
  • Naturmil Hyaluronic Acid , 45 tablets of 120 mg
    -8%

    Naturmil Hyaluronihappo, 45 tablettia à 120 mg

    Normaalihinta €21,10 0,47 € / 1ud
    Alennushinta €21,10 Normaalihinta €22,87
    Säästät: -€1,77
    0,47 € / 1ud
  • Naturmil Rhodiola , 60 tablets
    -18%

    Naturmil Rhodiola, 60 tablettia

    Normaalihinta €20,20 0,34 € / 1ud
    Alennushinta €20,20 Normaalihinta €24,74
    Säästät: -€4,54
    0,34 € / 1ud
  • Naturmil Activated Carbon Compound, 45 capsules
    -5%

    Naturmil - yhdistelmäaktiivihiili, 45 kapselia

    Normaalihinta €12,00 0,27 € / 1ud
    Alennushinta €12,00 Normaalihinta €12,63
    Säästät: -€0,63
    0,27 € / 1ud
  • Naturmil Evening Primrose 1000 Mg , 60 pearls
    -5%

    Naturmil Onagra 1000 mg, 60 kapselia

    Normaalihinta €15,30 0,26 € / 1ud
    Alennushinta €15,30 Normaalihinta €16,11
    Säästät: -€0,81
    0,26 € / 1ud
  • Naturando Ih Bilan G 40 Capsules
    -34%

    Naturando Ih Bilan G 40 kapselia

    Normaalihinta €18,50 0,46 € / 1ud
    Alennushinta €18,50 Normaalihinta €28,00
    Säästät: -€9,50
    0,46 € / 1ud
  • Naturando Energia Forte Plus 40Pearls
    -39%

    Naturando Energia Forte Plus 40 kapselia

    Normaalihinta €11,90 0,3 € / 1ud
    Alennushinta €11,90 Normaalihinta €19,50
    Säästät: -€7,60
    0,3 € / 1ud
  • Naturando Energia Mente 30 Tablets
    -34%

    Naturando Energia Mente 30 tablettia

    Normaalihinta €15,60 0,52 € / 1ud
    Alennushinta €15,60 Normaalihinta €23,50
    Säästät: -€7,90
    0,52 € / 1ud
  • Naturando Energia Junior 150Ml.
    -6%

    Naturando Energia Junior 150 ml.

    Normaalihinta €18,85 12,57 € / 100ml
    Alennushinta €18,85 Normaalihinta €20,00
    Säästät: -€1,15
    12,57 € / 100ml
  • Naturando Riparo Gola Propoli 20 Pearls.
    -33%

    Naturando Riparo Gola Propoli, 20 kapselia.

    Normaalihinta €7,70 0,39 € / 1ud
    Alennushinta €7,70 Normaalihinta €11,50
    Säästät: -€3,80
    0,39 € / 1ud
  • Naturando Donna Sempre Pausa 30 Tablets
    -34%

    Naturando Donna Sempre Pausa 30 tablettia

    Normaalihinta €12,90 0,43 € / 1ud
    Alennushinta €12,90 Normaalihinta €19,50
    Säästät: -€6,60
    0,43 € / 1ud
  • Naturando Donna No Vamp 50Ml.
    -54%

    Naturando Donna No Vamp 50 ml.

    Normaalihinta €10,20 20,4 € / 100ml
    Alennushinta €10,20 Normaalihinta €22,14
    Säästät: -€11,94
    20,4 € / 100ml
  • Naturando Donna Nutrafertil 30Stick
    -28%

    Naturando Donna Nutrafertil 30 stickiä

    Normaalihinta €25,20 0,84 € / 1ud
    Alennushinta €25,20 Normaalihinta €35,00
    Säästät: -€9,80
    0,84 € / 1ud
  • Naturando Senotop Cream 125Ml.
    -40%

    Naturando Senotop -voide 125 ml.

    Normaalihinta €19,00 15,2 € / 100ml
    Alennushinta €19,00 Normaalihinta €31,43
    Säästät: -€12,43
    15,2 € / 100ml