Kokoelma:

Phytotherapy

  • Equisalud Biotisana Circulation 15Pyramids
    -27%

    Equisalud Biotisana Circulacion 15 pyramidia

    Normaalihinta €7,00 7,0 € / 1ud
    Alennushinta €7,00 Normaalihinta €9,59
    Säästät: -€2,59
    7,0 € / 1ud
  • Equisalud Circulavital 60 Capsules
    -27%

    Equisalud Circulavital 60 kapselia

    Normaalihinta €30,71 0,51 € / 1ud
    Alennushinta €30,71 Normaalihinta €41,93
    Säästät: -€11,22
    0,51 € / 1ud
  • Equisalud Tensivital 60 Capsules
    -27%

    Equisalud Tensivital 60 kapselia

    Normaalihinta €30,43 0,51 € / 1ud
    Alennushinta €30,43 Normaalihinta €41,93
    Säästät: -€11,50
    0,51 € / 1ud
  • Equisalud Cardiovital 60 Capsules
    -5%

    Equisalud Cardiovital 60 kapselia

    Normaalihinta €34,30 0,57 € / 1ud
    Alennushinta €34,30 Normaalihinta €36,11
    Säästät: -€1,81
    0,57 € / 1ud
  • Equisalud Holofit Migrasol 50 Capsules
    -39%

    Equisalud Holofit Migrasol 50 kapselia

    Normaalihinta €19,30 0,39 € / 1ud
    Alennushinta €19,30 Normaalihinta €31,72
    Säästät: -€12,42
    0,39 € / 1ud
  • Erbenobili Venavin Compost Varicose Veins 50Ml
    -40%

    Erbenobili Venavin Compost - suonikohjut 50 ml

    Normaalihinta €15,90 31,8 € / 100ml
    Alennushinta €15,90 Normaalihinta €26,57
    Säästät: -€10,67
    31,8 € / 100ml
  • Esential Aroms Phytoallergy 5Ml. + 2 Inhaler Sticks
    -13%

    Esential Aroms Phytoallergy 5 ml + 2 inhalaattoritikkuja

    Normaalihinta €13,00 260,0 € / 100ml
    Alennushinta €13,00 Normaalihinta €15,00
    Säästät: -€2,00
    260,0 € / 100ml
  • Espadiet Threonine 60Cap.
    -8%

    Espadiet Treonina 60 kapselia.

    Normaalihinta €19,90 0,33 € / 1ud
    Alennushinta €19,90 Normaalihinta €21,67
    Säästät: -€1,77
    0,33 € / 1ud
  • Espadiet Mega 3-6-9 50Pearls
    -26%

    Espadiet Mega 3-6-9, 50 kapselia

    Normaalihinta €13,70 0,27 € / 1ud
    Alennushinta €13,70 Normaalihinta €18,43
    Säästät: -€4,73
    0,27 € / 1ud
  • Espadiet Tensostar 60Cap.
    -20%

    Espadiet Tensostar 60 kapselia.

    Normaalihinta €27,54 0,46 € / 1ud
    Alennushinta €27,54 Normaalihinta €34,64
    Säästät: -€7,10
    0,46 € / 1ud
  • Espadiet Neuroment One Day 30Cap.
    -13%

    Espadiet Neuroment One Day 30 kapselia.

    Normaalihinta €25,80 0,86 € / 1ud
    Alennushinta €25,80 Normaalihinta €29,55
    Säästät: -€3,75
    0,86 € / 1ud
  • Farline Lacto B, 10 capsules
    -24%

    Farline Lacto B, 10 kapselia

    Normaalihinta €7,50 0,75 € / 1ud
    Alennushinta €7,50 Normaalihinta €9,87
    Säästät: -€2,37
    0,75 € / 1ud
  • Farline Lacto B, 30 capsules
    -27%

    Farline Lacto B, 30 kapselia

    Normaalihinta €11,50 0,38 € / 1ud
    Alennushinta €11,50 Normaalihinta €15,71
    Säästät: -€4,21
    0,38 € / 1ud
  • Farline Tired Legs Gel, 200 ml
    -18%

    Farline Väsyneiden jalkojen geeli, 200 ml

    Normaalihinta €6,10 3,05 € / 100ml
    Alennushinta €6,10 Normaalihinta €7,46
    Säästät: -€1,36
    3,05 € / 100ml
  • Fdb Lowtens Lactic Peptides 60Comp.
    -21%

    Fdb Lowtens Maitohappopeptidit 60 tablettia

    Normaalihinta €25,50 25,5 € / 1ud
    Alennushinta €25,50 Normaalihinta €32,25
    Säästät: -€6,75
    25,5 € / 1ud
  • Fdb Circuprotect 30Cap.
    -25%

    Fdb Circuprotect 30 kapselia.

    Normaalihinta €16,30 0,54 € / 1ud
    Alennushinta €16,30 Normaalihinta €21,71
    Säästät: -€5,41
    0,54 € / 1ud
  • Fdb Bm Balance 30Cap.
    -22%

    Fdb Bm Balance 30 kapselia.

    Normaalihinta €25,20 0,84 € / 1ud
    Alennushinta €25,20 Normaalihinta €32,21
    Säästät: -€7,01
    0,84 € / 1ud
  • Vitalfarma Coenzyme Q10 Select 40Mg. 30Cap.
    -32%

    Vitalfarma Koentsyymi Q10 Select 40 mg, 30 kapselia.

    Normaalihinta €16,60 0,55 € / 1ud
    Alennushinta €16,60 Normaalihinta €24,24
    Säästät: -€7,64
    0,55 € / 1ud
  • Fepa Pineal , 40 capsules
    -5%

    Fepa Pineal, 40 kapselia

    Normaalihinta €14,86 0,37 € / 1ud
    Alennushinta €14,86 Normaalihinta €15,64
    Säästät: -€0,78
    0,37 € / 1ud
  • Fepa Krill 500 Mg With Astaxanthin , 60 softgels
    -8%

    Fepa Krill 500 mg, astaksantiinia sisältävä, 60 kapselia

    Normaalihinta €24,26 0,4 € / 1ud
    Alennushinta €24,26 Normaalihinta €26,43
    Säästät: -€2,17
    0,4 € / 1ud
  • Forza Vita Aurum Potable , 10 ml
    -22%

    Forza Vita Aurum -juoma, 10 ml

    Normaalihinta €44,40 444,0 € / 100ml
    Alennushinta €44,40 Normaalihinta €57,09
    Säästät: -€12,69
    444,0 € / 100ml
  • Forza Vita Sys Ginkgo Biloba , 50 ml
    -19%

    Forza Vita Sys Ginkgo Biloba, 50 ml

    Normaalihinta €19,80 39,6 € / 100ml
    Alennushinta €19,80 Normaalihinta €24,46
    Säästät: -€4,66
    39,6 € / 100ml
  • Forza Vitale Sweet Clover Sys.50Ml.
    -21%

    Forza Vitale Sys. Meliloto 50 ml.

    Normaalihinta €19,80 39,6 € / 100ml
    Alennushinta €19,80 Normaalihinta €25,10
    Säästät: -€5,30
    39,6 € / 100ml
  • Forza Vitale Les Aesculus Hippocastanum 50Ml.
    -23%

    Forza Vitale Les Aesculus Hippocastanum 50 ml.

    Normaalihinta €16,70 33,4 € / 100ml
    Alennushinta €16,70 Normaalihinta €21,74
    Säästät: -€5,04
    33,4 € / 100ml
  • Forza Vitale Psc Ginkgo Biloba 15Ml.
    -21%

    Forza Vitale Psc Ginkgo Biloba 15 ml.

    Normaalihinta €32,80 218,67 € / 100ml
    Alennushinta €32,80 Normaalihinta €41,53
    Säästät: -€8,73
    218,67 € / 100ml
  • Forza Vitale Psc Aesculus Hippocastanum 15Ml.
    -10%

    Forza Vitale Psc Aesculus Hippocastanum 15 ml.

    Normaalihinta €34,09 227,27 € / 100ml
    Alennushinta €34,09 Normaalihinta €37,88
    Säästät: -€3,79
    227,27 € / 100ml
  • Ghf Heart Pineapple 600Mg. 100 Tablets
    -33%

    Ghf Corazon Piña 600 mg, 100 tablettia

    Normaalihinta €4,20 0,04 € / 1ud
    Alennushinta €4,20 Normaalihinta €6,24
    Säästät: -€2,04
    0,04 € / 1ud
  • Granero S Lecigran 740 Mg , 360 softgels
    -5%

    Granero S Lecigran 740 mg, 360 kapselia

    Normaalihinta €18,00 0,05 € / 1ud
    Alennushinta €18,00 Normaalihinta €18,95
    Säästät: -€0,95
    0,05 € / 1ud
  • Hawlik Reishi (Ganoderma Lucidum) Pure Extract , 60 capsules
    -23%

    Hawlik Reishi (Ganoderma lucidum) -puhdas uute, 60 kapselia

    Normaalihinta €31,90 0,53 € / 1ud
    Alennushinta €31,90 Normaalihinta €41,26
    Säästät: -€9,36
    0,53 € / 1ud
  • Health Aid Vit B1 Thiamine 90Comp.
    -8%

    Health Aid Vit B1 Tiamiini 90 tablettia

    Normaalihinta €14,50 14,5 € / 1ud
    Alennushinta €14,50 Normaalihinta €15,70
    Säästät: -€1,20
    14,5 € / 1ud