Kokoelma:

Phytotherapy

  • Dietmed Olivo 500Mg. 60Comp.
    -10%

    Dietmed Olivo 500 mg, 60 tablettia.

    Normaalihinta €8,80 8,8 € / 1ud
    Alennushinta €8,80 Normaalihinta €9,78
    Säästät: -€0,98
    8,8 € / 1ud
  • Dietmed Red Vine 350Mg. 60Comp.
    -10%

    Dietmed Vid Roja 350 mg, 60 tablettia.

    Normaalihinta €7,80 7,8 € / 1ud
    Alennushinta €7,80 Normaalihinta €8,65
    Säästät: -€0,85
    7,8 € / 1ud
  • Dietmed Garlic 1000Mg. 30Pearls
    -10%

    Dietmed Valkosipuli 1000 mg, 30 kapselia

    Normaalihinta €7,66 0,26 € / 1ud
    Alennushinta €7,66 Normaalihinta €8,49
    Säästät: -€0,83
    0,26 € / 1ud
  • Dietmed Hawthorn 300Mg. 90Pearls
    -10%

    Dietmed Valkoinen orapihlaja 300 mg, 90 kapselia

    Normaalihinta €8,91 0,1 € / 1ud
    Alennushinta €8,91 Normaalihinta €9,90
    Säästät: -€0,99
    0,1 € / 1ud
  • Dietmed Wheat Germ 1000Mg. 30Pearls
    -5%

    Dietmed Vehnänalkio 1000 mg, 30 kapselia

    Normaalihinta €6,80 0,23 € / 1ud
    Alennushinta €6,80 Normaalihinta €7,16
    Säästät: -€0,36
    0,23 € / 1ud
  • Dietmed Salmon 1000Mg. 45Pearls
    -7%

    Dietmed Salmon 1000 mg, 45 kapselia

    Normaalihinta €10,60 0,24 € / 1ud
    Alennushinta €10,60 Normaalihinta €11,41
    Säästät: -€0,81
    0,24 € / 1ud
  • Dietmed Propolis 500Mg. 45Cap.
    -10%

    Dietmed Propolis 500 mg, 45 kapselia.

    Normaalihinta €10,60 0,24 € / 1ud
    Alennushinta €10,60 Normaalihinta €11,83
    Säästät: -€1,23
    0,24 € / 1ud
  • Dietmed Graviola (Anona) 1000Mg. 45Cap.
    -13%

    Dietmed Graviola (Anona) 1000 mg, 45 kapselia.

    Normaalihinta €17,40 0,39 € / 1ud
    Alennushinta €17,40 Normaalihinta €19,93
    Säästät: -€2,53
    0,39 € / 1ud
  • Dietisa (Dielisa) Edensan 07 Circulacion Inf.20Un
    -35%

    Dietisa (Dielisa) Edensan 07 Cir Circulacion Inf. 20 kpl

    Normaalihinta €5,40 5,4 € / 1ud
    Alennushinta €5,40 Normaalihinta €8,25
    Säästät: -€2,85
    5,4 € / 1ud
  • Direct Nutrition Circudine 20Sticks
    -14%

    Direct Nutrition Circudina 20 pussia

    Normaalihinta €21,12 1,06 € / 1ud
    Alennushinta €21,12 Normaalihinta €24,70
    Säästät: -€3,58
    1,06 € / 1ud
  • Eurohealth Alkyrol 500Mg. 120 Capsules Health
    -12%

    Eurohealth Alkyrol 500 mg. 120 kapselia Health

    Normaalihinta €72,10 0,6 € / 1ud
    Alennushinta €72,10 Normaalihinta €82,02
    Säästät: -€9,92
    0,6 € / 1ud
  • Eladiet Fitoextract Hawthorn White, 50 ml
    -22%

    Eladiet Fitoextract valkoinen orapihlaja, 50 ml

    Normaalihinta €8,70 17,4 € / 100ml
    Alennushinta €8,70 Normaalihinta €11,12
    Säästät: -€2,42
    17,4 € / 100ml
  • Eladiet Fitotablet Olive Tree 60 tablets
    -22%

    Eladiet Fitotablet Olivo 60 tablettia

    Normaalihinta €6,60 0,11 € / 1ud
    Alennushinta €6,60 Normaalihinta €8,51
    Säästät: -€1,91
    0,11 € / 1ud
  • Eladiet Vita Woman Light Legs Forte, 60 tablets
    -25%

    Eladiet Vita Woman Piernas Ligeras Forte, 60 tablettia

    Normaalihinta €14,19 0,24 € / 1ud
    Alennushinta €14,19 Normaalihinta €18,92
    Säästät: -€4,73
    0,24 € / 1ud
  • Eladiet Controlten 60tablets.
    -28%

    Eladiet Controlten 60 tablettia.

    Normaalihinta €19,50 0,33 € / 1ud
    Alennushinta €19,50 Normaalihinta €26,95
    Säästät: -€7,45
    0,33 € / 1ud
  • Equisalud Holopai 11 , 31 ml
    -14%

    Equisalud Holopai 11, 31 ml

    Normaalihinta €13,70 44,19 € / 100ml
    Alennushinta €13,70 Normaalihinta €15,95
    Säästät: -€2,25
    44,19 € / 100ml
  • Equisalud Holopai 12 , 31 ml
    -14%

    Equisalud Holopai 12, 31 ml

    Normaalihinta €13,90 44,84 € / 100ml
    Alennushinta €13,90 Normaalihinta €16,21
    Säästät: -€2,31
    44,84 € / 100ml
  • Equisalud Yap 07 Anemias , 31 ml
    -16%

    Equisalud Yap 07 Anemias, 31 ml

    Normaalihinta €14,70 47,42 € / 100ml
    Alennushinta €14,70 Normaalihinta €17,40
    Säästät: -€2,70
    47,42 € / 100ml
  • Equisalud Ext.Ginkgo Biloba 31Ml.
    -37%

    Equisalud Ginkgo Biloba -uute 31 ml.

    Normaalihinta €8,84 28,52 € / 100ml
    Alennushinta €8,84 Normaalihinta €13,97
    Säästät: -€5,13
    28,52 € / 100ml
  • Equisalud Yap-22 Heart Warming
    -35%

    Equisalud Yap-22 Sydämen lämpö

    Normaalihinta €15,68 15,68 € / 1ud
    Alennushinta €15,68 Normaalihinta €24,31
    Säästät: -€8,63
    15,68 € / 1ud
  • Equisalud Vibroextract Fire , 50 ml
    -7%

    Equisalud Vibroextract Fuego, 50 ml

    Normaalihinta €22,70 45,4 € / 100ml
    Alennushinta €22,70 Normaalihinta €24,53
    Säästät: -€1,83
    45,4 € / 100ml
  • Equisalud Cognivision Omega 3 Dha 1000 Mg , 90 capsules
    -27%

    Equisalud Cognivision Omega 3 DHA 1000 mg, 90 kapselia

    Normaalihinta €97,50 1,08 € / 1ud
    Alennushinta €97,50 Normaalihinta €132,92
    Säästät: -€35,42
    1,08 € / 1ud
  • Equisalud Holoram Equilibrium , 180 capsules
    -9%

    Equisalud Holoram Equilibrium, 180 kapselia

    Normaalihinta €89,90 0,5 € / 1ud
    Alennushinta €89,90 Normaalihinta €98,92
    Säästät: -€9,02
    0,5 € / 1ud
  • Equisalud Pumpkin Seed Oil , 120 capsules
    -15%

    Equisalud Kurpitsansiemenöljy, 120 kapselia

    Normaalihinta €24,70 0,21 € / 1ud
    Alennushinta €24,70 Normaalihinta €29,15
    Säästät: -€4,45
    0,21 € / 1ud
  • Equisalud Cognivision Omega 3 Dha 1000Mg. 30Pearls
    -9%

    Equisalud Cognivision Omega-3 DHA 1000 mg, 30 kapselia

    Normaalihinta €37,70 1,26 € / 1ud
    Alennushinta €37,70 Normaalihinta €41,55
    Säästät: -€3,85
    1,26 € / 1ud
  • Equisalud Holomega L-Arginine 180 Capsules
    -40%

    Equisalud Holomega L-arginiini 180 kapselia

    Normaalihinta €41,90 0,23 € / 1ud
    Alennushinta €41,90 Normaalihinta €69,30
    Säästät: -€27,40
    0,23 € / 1ud
  • Equisalud Holofit Ginkgo 180 Capsules
    -33%

    Equisalud Holofit Ginkgo 180 kapselia

    Normaalihinta €81,51 0,45 € / 1ud
    Alennushinta €81,51 Normaalihinta €122,28
    Säästät: -€40,77
    0,45 € / 1ud
  • Equisalud Holoextract Hawthorn 50ml.
    -38%

    Equisalud Holoextract valkopääruusu 50 ml.

    Normaalihinta €15,56 31,12 € / 100ml
    Alennushinta €15,56 Normaalihinta €24,97
    Säästät: -€9,41
    31,12 € / 100ml
  • Equisalud Holoextract Mareum 31Ml.
    -39%

    Equisalud Holoextract Mareum 31 ml.

    Normaalihinta €14,80 47,74 € / 100ml
    Alennushinta €14,80 Normaalihinta €24,42
    Säästät: -€9,62
    47,74 € / 100ml
  • Equisalud Holoram Cardivas 60 Capsules
    -34%

    Equisalud Holoram Cardivas 60 kapselia

    Normaalihinta €45,00 0,75 € / 1ud
    Alennushinta €45,00 Normaalihinta €67,76
    Säästät: -€22,76
    0,75 € / 1ud