Kokoelma:

Phytotherapy

  • Robis Organic Garlic Hawthorn Olive Organic , 60 capsules
    -10%

    Robis Ajo Espino Olivo Ecologico Bio, 60 kapselia

    Normaalihinta €14,50 0,24 € / 1ud
    Alennushinta €14,50 Normaalihinta €16,06
    Säästät: -€1,56
    0,24 € / 1ud
  • Salus Red Beetroot Bio 200Gr.
    -31%

    Salus Luomupunajuuri 200 g

    Normaalihinta €29,60 14,8 € / 100gr
    Alennushinta €29,60 Normaalihinta €43,12
    Säästät: -€13,52
    14,8 € / 100gr
  • Salus valkoisen orapihlajan mehu 200 ml. Schoenenberger
    -34%

    Salus valkoisen orapihlajan mehu 200 ml. Schoenenberger

    Normaalihinta €11,10 5,55 € / 100ml
    Alennushinta €11,10 Normaalihinta €16,79
    Säästät: -€5,69
    5,55 € / 100ml
  • Santiveri Oxacor K-2 40Cap.
    -11%

    Santiveri Oxacor K-2, 40 kapselia.

    Normaalihinta €24,96 0,62 € / 1ud
    Alennushinta €24,96 Normaalihinta €28,15
    Säästät: -€3,19
    0,62 € / 1ud
  • Santiveri Acticir Plus 40Cap.
    -5%

    Santiveri Acticir Plus 40 kapselia.

    Normaalihinta €12,62 0,32 € / 1ud
    Alennushinta €12,62 Normaalihinta €13,35
    Säästät: -€0,73
    0,32 € / 1ud
  • Santiveri Garlicir Forte 40Cap.
    -13%

    Santiveri Garlicir Forte 40 kapselia.

    Normaalihinta €12,20 0,31 € / 1ud
    Alennushinta €12,20 Normaalihinta €14,05
    Säästät: -€1,85
    0,31 € / 1ud
  • Sakai Fitovial Memory 12Vials
    -37%

    Sakai Fitovial Memory 12 ampullia

    Normaalihinta €17,40 1,45 € / 1ud
    Alennushinta €17,40 Normaalihinta €27,61
    Säästät: -€10,21
    1,45 € / 1ud
  • Sakai Fitovial Cirnol , 12 vials of 10 ml
    -8%

    Sakai Fitovial Cirnol, 12 ampullia à 10 ml

    Normaalihinta €13,10 131,0 € / 100ml
    Alennushinta €13,10 Normaalihinta €14,21
    Säästät: -€1,11
    131,0 € / 100ml
  • Sakai Soya Lecithin 1000 Ip , 90 pearls
    -8%

    Sakai Soijalesitiini 1000 IP, 90 kapselia

    Normaalihinta €13,90 0,15 € / 1ud
    Alennushinta €13,90 Normaalihinta €15,05
    Säästät: -€1,15
    0,15 € / 1ud
  • Sakai Red Vine , 100 tablets of 500 mg
    -8%

    Sakai Vid Roja, 100 tablettia à 500 mg

    Normaalihinta €8,30 0,08 € / 1ud
    Alennushinta €8,30 Normaalihinta €9,05
    Säästät: -€0,75
    0,08 € / 1ud
  • Sakai Horse Chestnut , 100 tablets
    -8%

    Sakai-kastanjapuu, 100 tablettia

    Normaalihinta €9,70 0,1 € / 1ud
    Alennushinta €9,70 Normaalihinta €10,53
    Säästät: -€0,83
    0,1 € / 1ud
  • Sanasur Fisioderma Arnica & Harpagofito 150Ml.
    -30%

    Sanasur Fisioderma Arnika ja Harpagofito 150 ml.

    Normaalihinta €10,40 6,93 € / 100ml
    Alennushinta €10,40 Normaalihinta €14,90
    Säästät: -€4,50
    6,93 € / 100ml
  • Salengei Active Homocystrol+Tmg 60Cap.
    -29%

    Salengei Active Homocystrol+Tmg 60 kapselia.

    Normaalihinta €26,30 0,44 € / 1ud
    Alennushinta €26,30 Normaalihinta €37,14
    Säästät: -€10,84
    0,44 € / 1ud
  • Saludalkalina Slk Reducdol 60 Capsules
    -5%

    Saludalkalina Slk Reducdol 60 kapselia

    Normaalihinta €22,20 0,37 € / 1ud
    Alennushinta €22,20 Normaalihinta €23,37
    Säästät: -€1,17
    0,37 € / 1ud
  • Saludalkalina Tensiup 60 Capsules
    -25%

    Saludalkalina Tensiup 60 kapselia

    Normaalihinta €16,70 0,28 € / 1ud
    Alennushinta €16,70 Normaalihinta €22,21
    Säästät: -€5,51
    0,28 € / 1ud
  • Saludalkalina Ginkgo Active 60 Capsules
    -35%

    Saludalkalina Ginkgo Active 60 kapselia

    Normaalihinta €20,90 0,35 € / 1ud
    Alennushinta €20,90 Normaalihinta €31,94
    Säästät: -€11,04
    0,35 € / 1ud
  • Salengei Omegamatrix 180Cap.
    -25%

    Salengei Omegamatrix 180 kapselia.

    Normaalihinta €48,10 0,27 € / 1ud
    Alennushinta €48,10 Normaalihinta €64,13
    Säästät: -€16,03
    0,27 € / 1ud
  • Silicium Spain Hemosil 100Ml.
    -37%

    Silicium España Hemosil 100 ml.

    Normaalihinta €19,40 19,4 € / 100ml
    Alennushinta €19,40 Normaalihinta €30,76
    Säästät: -€11,36
    19,4 € / 100ml
  • Silicium Silicium G7 Neuro Health , 120 units
    -12%

    Silicium Silicium G7 Neuro Health, 120 kpl

    Normaalihinta €25,80 0,22 € / 1ud
    Alennushinta €25,80 Normaalihinta €29,29
    Säästät: -€3,49
    0,22 € / 1ud
  • Smou Smou Meta Metatarsal Relief Insole T43/44
    -45%

    Smou Smou Meta -pohjallinen, Metatarsal T43/44 -malli, lataa

    Normaalihinta €30,70 30,7 € / 1ud
    Alennushinta €30,70 Normaalihinta €55,85
    Säästät: -€25,15
    30,7 € / 1ud
  • Soria Natural Bonalin , 100 pearls of 500 mg
    -10%

    Soria Natural Bonalin, 100 kapselia à 500 mg

    Normaalihinta €26,99 0,27 € / 1ud
    Alennushinta €26,99 Normaalihinta €29,99
    Säästät: -€3,00
    0,27 € / 1ud
  • Soria Natural Clove Essence , 15 ml
    -10%

    Soria Natural - neilikan uute, 15 ml

    Normaalihinta €8,87 59,13 € / 100ml
    Alennushinta €8,87 Normaalihinta €9,85
    Säästät: -€0,98
    59,13 € / 100ml
  • Soria Natural Glucosor Iodine , 28 ampoules of 2 ml
    -14%

    Soria Natural Glucosor Iodo, 28 kpl 2 ml:n ampullia

    Normaalihinta €13,19 659,5 € / 100ml
    Alennushinta €13,19 Normaalihinta €15,25
    Säästät: -€2,06
    659,5 € / 100ml
  • Soria Natural Chinasor 7 Yang Xue An Shen Wan , 30 tablets
    -10%

    Soria Natural Chinasor 7 Yang Xue An Shen Wan, 30 tablettia

    Normaalihinta €26,96 0,9 € / 1ud
    Alennushinta €26,96 Normaalihinta €29,95
    Säästät: -€2,99
    0,9 € / 1ud
  • Sotya Evening Primrose 50 Pearls , 1405 units
    -29%

    Sotya Onagra 50 kapselia, 1405 kappaletta

    Normaalihinta €6,40 0,13 € / 1ud
    Alennushinta €6,40 Normaalihinta €8,97
    Säästät: -€2,57
    0,13 € / 1ud
  • Sotya Sot-Flow , 60 capsules of 510 mg
    -31%

    Sotya Sot-Flow, 60 kapselia à 510 mg

    Normaalihinta €3,80 0,06 € / 1ud
    Alennushinta €3,80 Normaalihinta €5,49
    Säästät: -€1,69
    0,06 € / 1ud
  • Sotya Hawthorn Extract 50Ml.
    -28%

    Sotya valkoisen orapihlajan uute 50 ml.

    Normaalihinta €6,40 12,8 € / 100ml
    Alennushinta €6,40 Normaalihinta €8,93
    Säästät: -€2,53
    12,8 € / 100ml
  • Steviapharma Memostevia 50 Capsules
    -23%

    Steviapharma Memostevia 50 kapselia

    Normaalihinta €39,30 0,79 € / 1ud
    Alennushinta €39,30 Normaalihinta €51,02
    Säästät: -€11,72
    0,79 € / 1ud
  • Annabis Activecann Cardio Heart Healthy Food Supplement - Natural Food Supplement (60 Comp.)
    -15%

    Annabis Activecann Cardio -ravintolisä – Terve sydän · Luonnollinen ravintolisä (60 tablettia)

    Normaalihinta €24,01 24,01 € / 1ud
    Alennushinta €24,01 Normaalihinta €28,25
    Säästät: -€4,24
    24,01 € / 1ud
  • Tegor Vital Viscum Muerdago, 40 capsules
    -5%

    Tegor Vital Viscum Muerdago, 40 kapselia

    Normaalihinta €16,40 0,41 € / 1ud
    Alennushinta €16,40 Normaalihinta €17,26
    Säästät: -€0,86
    0,41 € / 1ud