Kokoelma:

Phytotherapy

  • Health Aid Pumpkin Seed Oil 60Comp.
    -23%

    Health Aid Kurpitsansiemenöljy 60 kapselia

    Normaalihinta €20,50 20,5 € / 1ud
    Alennushinta €20,50 Normaalihinta €26,60
    Säästät: -€6,10
    20,5 € / 1ud
  • Herboplanet Varixol Drops 50Ml.
    -29%

    Herboplanet Varixol -tipat 50 ml.

    Normaalihinta €21,00 42,0 € / 100ml
    Alennushinta €21,00 Normaalihinta €29,55
    Säästät: -€8,55
    42,0 € / 100ml
  • Herboplanet Myodol 60 Tablets
    -25%

    Herboplanet Miodol 60 tablettia

    Normaalihinta €38,90 0,65 € / 1ud
    Alennushinta €38,90 Normaalihinta €52,12
    Säästät: -€13,22
    0,65 € / 1ud
  • Herboplanet Cardiasol Drops 50Ml.
    -29%

    Herboplanet Cardiasol -tipat, 50 ml.

    Normaalihinta €24,50 49,0 € / 100ml
    Alennushinta €24,50 Normaalihinta €34,56
    Säästät: -€10,06
    49,0 € / 100ml
  • Herboplanet Tsa Ginkgo Biloba Leaves 50Ml.
    -22%

    Herboplanet Tsa Ginkgo Biloba -lehdet 50 ml.

    Normaalihinta €19,36 38,72 € / 100ml
    Alennushinta €19,36 Normaalihinta €24,71
    Säästät: -€5,35
    38,72 € / 100ml
  • Herbora Venarol Ginkgo Biloba+Vit. C 30 Tablets
    -33%

    Herbora Venarol Ginkgo Biloba + C-vitamiini 30 tablettia

    Normaalihinta €15,70 0,52 € / 1ud
    Alennushinta €15,70 Normaalihinta €23,38
    Säästät: -€7,68
    0,52 € / 1ud
  • Herbes del Moli Jamaica Flower (Hibiscus) Eco, 1 kg
    -19%

    Herbes del Moli Jamaikan kukka (hibiscus) Eco, 1 kg

    Normaalihinta €32,20 3,22 € / 100gr
    Alennushinta €32,20 Normaalihinta €39,75
    Säästät: -€7,55
    3,22 € / 100gr
  • Herbofarm Ginkgoplus , 30 capsules
    -18%

    Herbofarm Ginkgoplus, 30 kapselia

    Normaalihinta €20,00 0,67 € / 1ud
    Alennushinta €20,00 Normaalihinta €24,33
    Säästät: -€4,33
    0,67 € / 1ud
  • Ifigen Dental Mouthwash 200Ml.
    -12%

    Ifigen-hammashuuhtelu 200 ml.

    Normaalihinta €20,90 10,45 € / 100ml
    Alennushinta €20,90 Normaalihinta €23,67
    Säästät: -€2,77
    10,45 € / 100ml
  • Ifigen Manganese (Mn) Trace Elements 150Ml.
    -11%

    Ifigen Mangaani (Mn) Hivenaineet 150 ml.

    Normaalihinta €17,20 11,47 € / 100ml
    Alennushinta €17,20 Normaalihinta €19,30
    Säästät: -€2,10
    11,47 € / 100ml
  • Novatech Cartilat Complex 426Gr.
    -25%

    Novatech Cartilat Complex 426 g.

    Normaalihinta €32,10 7,54 € / 100gr
    Alennushinta €32,10 Normaalihinta €43,08
    Säästät: -€10,98
    7,54 € / 100gr
  • Intersa Bipole Argorutine Plus 20 Ampoules , 20 ampoules
    -8%

    Intersa Bipole Argorutine Plus 20 ampullia, 20 ampullia

    Normaalihinta €17,90 0,9 € / 1ud
    Alennushinta €17,90 Normaalihinta €19,54
    Säästät: -€1,64
    0,9 € / 1ud
  • Integralia Red Vine Plus , 60 capsules
    -5%

    Integralia Vid Roja Plus, 60 kapselia

    Normaalihinta €8,90 0,15 € / 1ud
    Alennushinta €8,90 Normaalihinta €9,37
    Säästät: -€0,47
    0,15 € / 1ud
  • Integralia Branched Amino Acids Plus , 90 capsules
    -9%

    Integralia Haarautuneet aminohapot Plus, 90 kapselia

    Normaalihinta €17,90 0,2 € / 1ud
    Alennushinta €17,90 Normaalihinta €19,59
    Säästät: -€1,69
    0,2 € / 1ud
  • Integralia Rusco Plus Ulas , 30 capsules
    -5%

    Integralia Rusco Plus Ulas, 30 kapselia

    Normaalihinta €10,60 0,35 € / 1ud
    Alennushinta €10,60 Normaalihinta €11,16
    Säästät: -€0,56
    0,35 € / 1ud
  • Integralia Detox 30V Capsules
    -25%

    Integralia Detox 30V kapselia

    Normaalihinta €13,47 13,47 € / 1ud
    Alennushinta €13,47 Normaalihinta €18,05
    Säästät: -€4,58
    13,47 € / 1ud
  • Internatur Memoserin Complex , 30 capsules
    -9%

    Internatur Memoserina Complex, 30 kapselia

    Normaalihinta €22,00 0,73 € / 1ud
    Alennushinta €22,00 Normaalihinta €24,10
    Säästät: -€2,10
    0,73 € / 1ud
  • Jellybell Aranbell , 30 sticks
    -7%

    Jellybell Aranbell, 30 kappaletta

    Normaalihinta €29,00 0,97 € / 1ud
    Alennushinta €29,00 Normaalihinta €31,26
    Säästät: -€2,26
    0,97 € / 1ud
  • Labo Sante Silice Silacaps Polyphenols Vascular 120Caps.
    -10%

    Labo Sante Silice Silacaps Vascular Polyphenols 120 kapselia.

    Normaalihinta €33,79 0,28 € / 1ud
    Alennushinta €33,79 Normaalihinta €37,54
    Säästät: -€3,75
    0,28 € / 1ud
  • Lamberts Chromium Complex 60 Tablets
    -11%

    Lamberts Cromo Complex 60 tablettia

    Normaalihinta €27,30 0,46 € / 1ud
    Alennushinta €27,30 Normaalihinta €30,80
    Säästät: -€3,50
    0,46 € / 1ud
  • Lamberts L Acetyl Carnitine 60 Capsules
    -13%

    Lamberts L-asetyylikarnitiini 60 kapselia

    Normaalihinta €40,60 0,68 € / 1ud
    Alennushinta €40,60 Normaalihinta €46,90
    Säästät: -€6,30
    0,68 € / 1ud
  • Vitalfarma Proszin 30Cap.
    -15%

    Vitalfarma Proszin 30 kapselia.

    Normaalihinta €19,30 0,64 € / 1ud
    Alennushinta €19,30 Normaalihinta €22,73
    Säästät: -€3,43
    0,64 € / 1ud
  • Lamberts Premtesse For Women 60 Tablets
    -19%

    Lamberts Premtesse naisille, 60 tablettia

    Normaalihinta €18,40 0,31 € / 1ud
    Alennushinta €18,40 Normaalihinta €22,85
    Säästät: -€4,45
    0,31 € / 1ud
  • Lamberts Neuro - Logical Plus, 60 capsules
    -14%

    Lamberts Neuro - Logical Plus, 60 kapselia

    Normaalihinta €52,70 0,88 € / 1ud
    Alennushinta €52,70 Normaalihinta €60,95
    Säästät: -€8,25
    0,88 € / 1ud
  • Lumen B.C. Spleen-Heart 60 Fitorient Tablets
    -18%

    Lumen B.C. Perna-sydän 60 tablettia Fitorient

    Normaalihinta €23,50 0,39 € / 1ud
    Alennushinta €23,50 Normaalihinta €28,70
    Säästät: -€5,20
    0,39 € / 1ud
  • Lumen E.S. Blood Stagnation 60 Fitorient Tablets
    -5%

    Lumen E.S. Verenkierron hidastuminen 60 tablettia Fitorient

    Normaalihinta €23,50 0,39 € / 1ud
    Alennushinta €23,50 Normaalihinta €24,74
    Säästät: -€1,24
    0,39 € / 1ud
  • Lumen E.S.-H. Blood Stagnation 60 Tablets Fitorient
    -18%

    Lumen E.S.-H. Veren kertymä 60 tablettia Fitorient

    Normaalihinta €23,50 0,39 € / 1ud
    Alennushinta €23,50 Normaalihinta €28,70
    Säästät: -€5,20
    0,39 € / 1ud
  • Lumen R.C. Cardiac Rescue 60 Fitorient Tablets
    -5%

    Lumen R.C. Sydämen elvytys 60 tablettia Fitorient

    Normaalihinta €23,50 0,39 € / 1ud
    Alennushinta €23,50 Normaalihinta €24,74
    Säästät: -€1,24
    0,39 € / 1ud
  • Mayla Pharma Omega 3 , 30 capsules
    -55%

    Mayla Pharma Omega 3, 30 kapselia

    Normaalihinta €9,20 0,31 € / 1ud
    Alennushinta €9,20 Normaalihinta €20,24
    Säästät: -€11,04
    0,31 € / 1ud
  • Marnys Circuven Plus , 20 vials
    -18%

    Marnys Circuven Plus, 20 ampullia

    Normaalihinta €27,90 1,4 € / 1ud
    Alennushinta €27,90 Normaalihinta €34,10
    Säästät: -€6,20
    1,4 € / 1ud