Kokoelma:

Phytotherapy

  • Mahiou skin protective and repairing cream 75ml
    -10%

    Mahiou ihon suojaava ja korjaava voide 75 ml

    Normaalihinta €8,80 11,73 € / 100ml
    Alennushinta €8,80 Normaalihinta €9,80
    Säästät: -€1,00
    11,73 € / 100ml
  • Fisiocrem Active Gel, 200 ml
    -28%

    Fisiocrem Gel Active, 200 ml

    Normaalihinta €20,80 10,4 € / 100ml
    Alennushinta €20,80 Normaalihinta €28,84
    Säästät: -€8,04
    10,4 € / 100ml
  • Airbiotic Tensibiotic 60Cap.
    -19%

    Airbiotic Tensibiotic 60 kapselia.

    Normaalihinta €28,10 0,47 € / 1ud
    Alennushinta €28,10 Normaalihinta €34,50
    Säästät: -€6,40
    0,47 € / 1ud
  • Airbiotic Horse Chestnut Complex 60Comp.
    -46%

    Airbiotic Pähkinäpuu-kompleksi 60 tablettia

    Normaalihinta €30,80 30,8 € / 1ud
    Alennushinta €30,80 Normaalihinta €57,43
    Säästät: -€26,63
    30,8 € / 1ud
  • Airbiotic Fish Oil Tg 1300Mg 180Cap.
    -17%

    Airbiotic-kalaöljy Tg 1300 mg, 180 kapselia.

    Normaalihinta €59,84 0,33 € / 1ud
    Alennushinta €59,84 Normaalihinta €71,89
    Säästät: -€12,05
    0,33 € / 1ud
  • Alpha Herbal L-Citrulline 100 Capsules
    -14%

    Alfa Herbal L-sitrulliini 100 kapselia

    Normaalihinta €30,90 0,31 € / 1ud
    Alennushinta €30,90 Normaalihinta €36,02
    Säästät: -€5,12
    0,31 € / 1ud
  • Alfa Herbal Circula Forte 60 Capsules
    -16%

    Alfa Herbal Circula Forte 60 kapselia

    Normaalihinta €17,50 0,29 € / 1ud
    Alennushinta €17,50 Normaalihinta €20,91
    Säästät: -€3,41
    0,29 € / 1ud
  • Alpha Herbal Nattokinase 60 Capsules
    -15%

    Alfa Herbal Nattokinasa 60 kapselia

    Normaalihinta €37,10 0,62 € / 1ud
    Alennushinta €37,10 Normaalihinta €43,47
    Säästät: -€6,37
    0,62 € / 1ud
  • Aldous Bio Probiotics With Vitamins In Gummies , 120 Gummies
    -9%

    Aldous Bio -probiootit ja vitamiinit karkkeina, 120 karkkia

    Normaalihinta €17,60 0,15 € / 1ud
    Alennushinta €17,60 Normaalihinta €19,37
    Säästät: -€1,77
    0,15 € / 1ud
  • Aora Aqcognitive 30Cap.
    -9%

    Aora Aqcognitive 30 kapselia.

    Normaalihinta €19,70 0,66 € / 1ud
    Alennushinta €19,70 Normaalihinta €21,63
    Säästät: -€1,93
    0,66 € / 1ud
  • Artesania Rumex 1 (Circulation) Pot 70Gr.
    -13%

    Artesania Rumex 1 (verenkierto) 70 g:n purkki.

    Normaalihinta €5,70 8,14 € / 100gr
    Alennushinta €5,70 Normaalihinta €6,58
    Säästät: -€0,88
    8,14 € / 100gr
  • Artesania Bilobis Plantis (Dry Ginkgo Biloba Extract) 120 Capsules
    -41%

    Artesania Bilobis Plantis (Ginkgo biloba -kuivauute) 120 kapselia

    Normaalihinta €19,80 0,17 € / 1ud
    Alennushinta €19,80 Normaalihinta €33,36
    Säästät: -€13,56
    0,17 € / 1ud
  • Artesania Bilobis Plantis (Dried Ginkgo Biloba) 60 Capsules
    -20%

    Artesania Bilobis Plantis (Ginkgo biloba -kuivauute) 60 kapselia

    Normaalihinta €15,12 0,25 € / 1ud
    Alennushinta €15,12 Normaalihinta €18,97
    Säästät: -€3,85
    0,25 € / 1ud
  • Plesinox 3A 30Cap.
    -5%

    Plesinox 3A -pakkaus, 30 kapselia.

    Normaalihinta €12,90 0,43 € / 1ud
    Alennushinta €12,90 Normaalihinta €13,58
    Säästät: -€0,68
    0,43 € / 1ud
  • Besibz Col-Besibz 60Comp.
    -14%

    Besibz Col-Besibz 60 tablettia.

    Normaalihinta €22,50 22,5 € / 1ud
    Alennushinta €22,50 Normaalihinta €26,03
    Säästät: -€3,53
    22,5 € / 1ud
  • B'Green Omega 3-6-9, 48 capsules
    -20%

    B'Green Omega 3-6-9, 48 kapselia

    Normaalihinta €12,40 0,26 € / 1ud
    Alennushinta €12,40 Normaalihinta €15,53
    Säästät: -€3,13
    0,26 € / 1ud
  • Biform Biform Morphotype Pyramid , 28 tablets
    -13%

    Biform Biform Morfotipo Piramide, 28 tablettia

    Normaalihinta €17,50 0,63 € / 1ud
    Alennushinta €17,50 Normaalihinta €20,02
    Säästät: -€2,52
    0,63 € / 1ud
  • Bioserum Reguven , 20 vials
    -32%

    BioSérum Reguven, 20 ampullia

    Normaalihinta €30,50 1,53 € / 1ud
    Alennushinta €30,50 Normaalihinta €45,01
    Säästät: -€14,51
    1,53 € / 1ud
  • Vitalfarma Vitamin D3 7,5Mcg (300Ui) 30Caps.
    -18%

    Vitalfarma D3-vitamiini 7,5 mikrogrammaa (300 IU) 30 kapselia.

    Normaalihinta €11,20 0,37 € / 1ud
    Alennushinta €11,20 Normaalihinta €13,66
    Säästät: -€2,46
    0,37 € / 1ud
  • Vitalfarma Lactobac 15Cap.
    -44%

    Vitalfarma Lactobac 15 kapselia.

    Normaalihinta €10,10 0,67 € / 1ud
    Alennushinta €10,10 Normaalihinta €18,04
    Säästät: -€7,94
    0,67 € / 1ud
  • Sura Vitas Citri Plus , 30 ml
    -11%

    Sura Vitas Citri Plus, 30 ml

    Normaalihinta €17,40 58,0 € / 100ml
    Alennushinta €17,40 Normaalihinta €19,50
    Säästät: -€2,10
    58,0 € / 100ml
  • Bonusan Timocapril , 60 capsules
    -18%

    Bonusan Timocapril, 60 kapselia

    Normaalihinta €23,00 0,38 € / 1ud
    Alennushinta €23,00 Normaalihinta €27,99
    Säästät: -€4,99
    0,38 € / 1ud
  • Bonusan Ginkgo Biloba Extract , 90 capsules
    -15%

    Bonusan Ginkgo Biloba -uute, 90 kapselia

    Normaalihinta €25,50 0,28 € / 1ud
    Alennushinta €25,50 Normaalihinta €29,99
    Säästät: -€4,49
    0,28 € / 1ud
  • Cfn Quercitin , 60 capsules
    -11%

    Cfn Quercitin, 60 kapselia

    Normaalihinta €27,57 0,46 € / 1ud
    Alennushinta €27,57 Normaalihinta €30,89
    Säästät: -€3,32
    0,46 € / 1ud
  • Cfn Sohip , 60 capsules
    -10%

    Cfn Sohip , 60 capsules

    Normaalihinta €19,98 0,33 € / 1ud
    Alennushinta €19,98 Normaalihinta €22,20
    Säästät: -€2,22
    0,33 € / 1ud
  • Cfn Garlic+White Hawthorn+Olive , 90 pearls
    -21%

    Cfn Garlic+White Hawthorn+Olive , 90 pearls

    Normaalihinta €15,20 0,17 € / 1ud
    Alennushinta €15,20 Normaalihinta €19,14
    Säästät: -€3,94
    0,17 € / 1ud
  • Cumediet Linfacir 30Comp.
    -34%

    Cumediet Linfacir 30 tablettia

    Normaalihinta €16,60 16,6 € / 1ud
    Alennushinta €16,60 Normaalihinta €25,14
    Säästät: -€8,54
    16,6 € / 1ud
  • Dememory Senior , 60 capsules
    -26%

    Dememory Senior, 60 kapselia

    Normaalihinta €25,20 0,42 € / 1ud
    Alennushinta €25,20 Normaalihinta €33,90
    Säästät: -€8,70
    0,42 € / 1ud
  • Dherbos Omegastend Plus 60 Omega 3 Pearls , 60 pearls
    -12%

    Dherbos Omegastend Plus 60 omega-3-kapselia, 60 kapselia

    Normaalihinta €23,54 0,39 € / 1ud
    Alennushinta €23,54 Normaalihinta €26,67
    Säästät: -€3,13
    0,39 € / 1ud
  • Dherbos Linfabir , 30 capsules
    -5%

    Dherbos Linfabir, 30 kapselia

    Normaalihinta €20,06 0,67 € / 1ud
    Alennushinta €20,06 Normaalihinta €21,12
    Säästät: -€1,06
    0,67 € / 1ud