Kokoelma:

Phytotherapy

  • Equisalud Holoram Aerovent 60 Capsules
    -32%

    Equisalud Holoram Aerovent 60 kapselia

    Normaalihinta €30,70 0,51 € / 1ud
    Alennushinta €30,70 Normaalihinta €45,16
    Säästät: -€14,46
    0,51 € / 1ud
  • Equisalud Holoram Rinusin 60 Capsules
    -41%

    Equisalud Holoram Rinusin 60 kapselia

    Normaalihinta €30,00 0,5 € / 1ud
    Alennushinta €30,00 Normaalihinta €50,80
    Säästät: -€20,80
    0,5 € / 1ud
  • Equisalud Sinuvital 60 Capsules
    -29%

    Equisalud Sinuvital 60 kapselia

    Normaalihinta €29,70 0,5 € / 1ud
    Alennushinta €29,70 Normaalihinta €41,93
    Säästät: -€12,23
    0,5 € / 1ud
  • Equisalud Naturprolis Balsamic Syrup 250ml.
    -35%

    Equisalud Naturprolis Balsamico-siirappi 250 ml.

    Normaalihinta €16,25 6,5 € / 100ml
    Alennushinta €16,25 Normaalihinta €25,12
    Säästät: -€8,87
    6,5 € / 100ml
  • Equisalud Holomega Pulmdetox 50 Capsules
    -18%

    Equisalud Holomega Pulmdetox 50 kapselia

    Normaalihinta €28,80 0,58 € / 1ud
    Alennushinta €28,80 Normaalihinta €34,93
    Säästät: -€6,13
    0,58 € / 1ud
  • Equisalud Holomega Pulmdetox 180 Capsules
    -39%

    Equisalud Holomega Pulmdetox 180 kapselia

    Normaalihinta €92,20 0,51 € / 1ud
    Alennushinta €92,20 Normaalihinta €152,39
    Säästät: -€60,19
    0,51 € / 1ud
  • Erbenobili Prostvin Comp Prostate Hyperplasia 60Comp
    -32%

    Erbenobili Prostvin -valmiste eturauhasen liikakasvua varten, 60 kapselia

    Normaalihinta €26,59 26,59 € / 1ud
    Alennushinta €26,59 Normaalihinta €39,29
    Säästät: -€12,70
    26,59 € / 1ud
  • Erbenobili Erísimo Erisimo Phytomater Extract 50Ml
    -36%

    Erbenobili Erísimo Erisimo Fitomater-uute 50 ml

    Normaalihinta €11,40 22,8 € / 100ml
    Alennushinta €11,40 Normaalihinta €17,86
    Säästät: -€6,46
    22,8 € / 100ml
  • Erlingen Defined 18 , 60 tablets
    -20%

    Erlingen Definido 18, 60 tablettia

    Normaalihinta €27,70 0,46 € / 1ud
    Alennushinta €27,70 Normaalihinta €34,65
    Säästät: -€6,95
    0,46 € / 1ud
  • Erlingen Defined 7A , 60 tablets
    -20%

    Erlingen Definido 7A, 60 tablettia

    Normaalihinta €27,80 0,46 € / 1ud
    Alennushinta €27,80 Normaalihinta €34,65
    Säästät: -€6,85
    0,46 € / 1ud
  • Esential Aroms Respir Aromatic Synergy 15Ml.
    -31%

    Esential Aroms Respir Aromaterapeuttinen seos 15 ml.

    Normaalihinta €12,60 84,0 € / 100ml
    Alennushinta €12,60 Normaalihinta €18,31
    Säästät: -€5,71
    84,0 € / 100ml
  • Espadiet Bronsi +Nac 250Ml.
    -17%

    Espadiet Bronsi +Nac 250 ml.

    Normaalihinta €15,50 6,2 € / 100ml
    Alennushinta €15,50 Normaalihinta €18,57
    Säästät: -€3,07
    6,2 € / 100ml
  • Espadiet Onion 90Cap.
    -5%

    Espadiet-sipuli, 90 kapselia.

    Normaalihinta €15,60 0,17 € / 1ud
    Alennushinta €15,60 Normaalihinta €16,47
    Säästät: -€0,87
    0,17 € / 1ud
  • Farline Propolis Spray with Honey, Thyme and Vitamin C
    -32%

    Farline-suihke, jossa on propolisia, hunajaa, timjamia ja C-vitamiinia

    Normaalihinta €7,10 7,1 € / 1ud
    Alennushinta €7,10 Normaalihinta €10,46
    Säästät: -€3,36
    7,1 € / 1ud
  • Fepadiet Fepa-Tuss 250Ml.
    -30%

    Fepadiet Fepa-Tuss 250 ml.

    Normaalihinta €13,50 5,4 € / 100ml
    Alennushinta €13,50 Normaalihinta €19,29
    Säästät: -€5,79
    5,4 € / 100ml
  • Forza Vitale Fluimalv (Malva Composta) Syrup 100Ml.
    -23%

    Forza Vitale Fluimalv (Malva Composta) -siirappi 100 ml.

    Normaalihinta €22,70 22,7 € / 100ml
    Alennushinta €22,70 Normaalihinta €29,50
    Säästät: -€6,80
    22,7 € / 100ml
  • Forza Vita Rosolaccio Composto , 50 ml
    -22%

    Forza Vita Rosolaccio Composto, 50 ml

    Normaalihinta €31,20 62,4 € / 100ml
    Alennushinta €31,20 Normaalihinta €39,99
    Säästät: -€8,79
    62,4 € / 100ml
  • Forza Vitale Quinta Essence Eucalyptus 10Ml.
    -25%

    Forza Vitale Quinta Esencia Eukalyptus 10 ml.

    Normaalihinta €27,40 274,0 € / 100ml
    Alennushinta €27,40 Normaalihinta €36,59
    Säästät: -€9,19
    274,0 € / 100ml
  • Forza Vitale Quinta Essence Thyme (Thymus) 10Ml.
    -25%

    Forza Vitale Quinta Esencia Timjami (Timo) 10 ml.

    Normaalihinta €27,40 274,0 € / 100ml
    Alennushinta €27,40 Normaalihinta €36,59
    Säästät: -€9,19
    274,0 € / 100ml
  • Forza Vitale Sys.Achillea 50Ml.
    -23%

    Forza Vitale Sys.Achillea 50 ml.

    Normaalihinta €19,30 38,6 € / 100ml
    Alennushinta €19,30 Normaalihinta €25,10
    Säästät: -€5,80
    38,6 € / 100ml
  • Forza Vitale Sys.Alchemilla 50Ml.
    -23%

    Forza Vitale Sys. Alchemilla 50 ml.

    Normaalihinta €25,30 50,6 € / 100ml
    Alennushinta €25,30 Normaalihinta €32,85
    Säästät: -€7,55
    50,6 € / 100ml
  • Forza Vitale Sys.Hawthorn White 50Ml.
    -21%

    Forza Vitale Sys. Valkoinen orapihlaja 50 ml.

    Normaalihinta €19,80 39,6 € / 100ml
    Alennushinta €19,80 Normaalihinta €25,10
    Säästät: -€5,30
    39,6 € / 100ml
  • Forza Vitale Sys.Drosera 50Ml.
    -21%

    Forza Vitale Sys. Drosera 50 ml.

    Normaalihinta €19,80 39,6 € / 100ml
    Alennushinta €19,80 Normaalihinta €25,10
    Säästät: -€5,30
    39,6 € / 100ml
  • Forza Vita Sys Erisimo , 50 ml
    -7%

    Forza Vita Sys Erisimo, 50 ml

    Normaalihinta €19,30 38,6 € / 100ml
    Alennushinta €19,30 Normaalihinta €20,84
    Säästät: -€1,54
    38,6 € / 100ml
  • Forza Vita Sys Crespino , 50 ml
    -21%

    Forza Vita Sys Crespino, 50 ml

    Normaalihinta €19,30 38,6 € / 100ml
    Alennushinta €19,30 Normaalihinta €24,46
    Säästät: -€5,16
    38,6 € / 100ml
  • Forza Vitale Les Pinus Montana Mountain Pine 50Ml.
    -23%

    Forza Vitale Les Pinus Montana Vuoripuu 50 ml.

    Normaalihinta €16,70 33,4 € / 100ml
    Alennushinta €16,70 Normaalihinta €21,74
    Säästät: -€5,04
    33,4 € / 100ml
  • Forza Vita Psc Sinus Eliminato , 50 ml
    -17%

    Forza Vita Psc Sinus Eliminato, 50 ml

    Normaalihinta €55,30 110,6 € / 100ml
    Alennushinta €55,30 Normaalihinta €66,27
    Säästät: -€10,97
    110,6 € / 100ml
  • Herboplanet Qsa Eucalyptus Drops 10Ml.
    -24%

    Herboplanet Qsa Eukalyptus-tipat 10 ml.

    Normaalihinta €24,70 247,0 € / 100ml
    Alennushinta €24,70 Normaalihinta €32,40
    Säästät: -€7,70
    247,0 € / 100ml
  • Herboplanet Bronchiol 100Ml.
    -21%

    Herboplanet Bronchiol 100 ml.

    Normaalihinta €18,10 18,1 € / 100ml
    Alennushinta €18,10 Normaalihinta €22,84
    Säästät: -€4,74
    18,1 € / 100ml
  • Herboplanet Pulmox Drops 50Ml.
    -29%

    Herboplanet Pulmox -tipat 50 ml.

    Normaalihinta €25,50 51,0 € / 100ml
    Alennushinta €25,50 Normaalihinta €35,92
    Säästät: -€10,42
    51,0 € / 100ml