• Forza Vitale Sys.Alchemilla 50Ml.
-23%

Forza Vitale Sys. Alchemilla 50 ml.

SKU-koodiFO8023966700052
Forza Vitale Sys.Alchemilla 50 ml on kasviperäinen valmiste, jota käytetään hengitysteiden hoitoon. Se sisältää Alchemilla-uutetta, joka on tunnettu tulehdusta hillitsevistä ja yskänlääkeominaisuuksistaan. Tämä tuote voi auttaa lievittämään hengitystiesairauksien oireita, kuten yskää, tukkoisuutta ja hengitysteiden tulehdusta. On tärkeää noudattaa käyttöohjeita ja neuvotella terveydenhuollon ammattilaisen kanssa ennen käyttöä.
Normaalihinta €25,30 50,6 € / 100ml
Alennushinta €25,30 Normaalihinta €32,85
Säästät: -€7,55
50,6 € / 100ml
Forza Vitale Sys.Alchemilla 50Ml.
Forza Vitale Sys. Alchemilla 50 ml.
Normaalihinta €25,30 50,6 € / 100ml
Alennushinta €25,30 Normaalihinta €32,85
Säästät: -€7,55
50,6 € / 100ml

 

 

Forza Vitale Sys.Alchemilla 50 ml on kasviperäinen valmiste, jota käytetään hengitysteiden hoitoon. Se sisältää Alchemilla-uutetta, joka on tunnettu tulehdusta hillitsevistä ja yskänlääkeominaisuuksistaan. Tämä tuote voi auttaa lievittämään hengitystiesairauksien oireita, kuten yskää, tukkoisuutta ja hengitysteiden tulehdusta. On tärkeää noudattaa käyttöohjeita ja kysyä neuvoa terveydenhuollon ammattilaiselta ennen tuotteen käyttöä.

Koostumus

Vesi, alkoholi, alchemillan (Alchemilla vulgaris L. s.l.) yläosat (20 %), hunaja.

Käyttöohjeet

Suositellaan 25–30 tippaa pienessä määrässä vettä 3 kertaa päivässä.