• Espadiet Bronsi +Nac 250Ml.
-17%

Espadiet Bronsi +Nac 250 ml.

SKU-koodiES8436021821799
Espadiet Bronsi +Nac 250 ml on tuote, joka on tarkoitettu hengitysteiden hoitoon. Se sisältää yhdistelmän luonnollisia ainesosia, jotka auttavat lievittämään tukkoisuutta ja edistämään hengityselinten terveyttä. Tätä tuotetta voidaan käyttää ravintolisänä hengityselinten vahvistamiseksi ja keuhkojen toiminnan parantamiseksi.
Normaalihinta €15,50 6,2 € / 100ml
Alennushinta €15,50 Normaalihinta €18,57
Säästät: -€3,07
6,2 € / 100ml
Espadiet Bronsi +Nac 250Ml.
Espadiet Bronsi +Nac 250 ml.
Normaalihinta €15,50 6,2 € / 100ml
Alennushinta €15,50 Normaalihinta €18,57
Säästät: -€3,07
6,2 € / 100ml

 

 
Espadiet Bronsi +Nac 250 ml on hengitysteiden hoitoon tarkoitettu tuote. Se sisältää luonnollisten ainesosien yhdistelmän, joka auttaa lievittämään hengitystiesairauksien oireita, kuten nenän tukkoisuutta, yskää ja liman kertymistä. Tämä tuote on kehitetty parantamaan hengityselinten terveyttä ja helpottamaan hengittämistä. Sitä suositellaan käytettäväksi täydentävänä hoitona hengitystiesairauksien, kuten vilustumisen, flunssan, keuhkoputkentulehduksen ja poskiontelotulehduksen, hoidossa. On tärkeää noudattaa käyttöohjeita ja neuvotella terveydenhuollon ammattilaisen kanssa ennen tuotteen käyttöä.