• Forza Vitale Sys.Drosera 50Ml.
-21%

Forza Vitale Sys. Drosera 50 ml.

SKU-koodiFO8023966700830
Forza Vitale Sys.Drosera 50 ml on kasviperäinen valmiste, jota käytetään hengitysteiden hoitoon. Se sisältää Drosera-uutetta, joka on tunnettu yskänlääke- ja limanpoistava vaikutuksistaan. Tämä tuote voi auttaa lievittämään yskää ja rintakehän tukkoisuutta sekä edistää helpompaa ja terveellisempää hengitystä. On tärkeää noudattaa käyttöohjeita ja konsultoida terveydenhuollon ammattilaista ennen hoidon aloittamista.
Normaalihinta €19,80 39,6 € / 100ml
Alennushinta €19,80 Normaalihinta €25,10
Säästät: -€5,30
39,6 € / 100ml
Forza Vitale Sys.Drosera 50Ml.
Forza Vitale Sys. Drosera 50 ml.
Normaalihinta €19,80 39,6 € / 100ml
Alennushinta €19,80 Normaalihinta €25,10
Säästät: -€5,30
39,6 € / 100ml

 

 

Forza Vitale Sys.Drosera 50 ml on kasviperäinen valmiste, jota käytetään hengitysteiden hoitoon. Se sisältää Drosera-uutetta, kasvia, joka tunnetaan yskänlääke- ja yskänlievittäjänä. Tämä tuote voi auttaa lievittämään yskää ja rintakehän tukkoisuutta sekä edistää helpompaa ja terveellisempää hengitystä. On tärkeää noudattaa käyttöohjeita ja konsultoida terveydenhuollon ammattilaista ennen hoidon aloittamista.

Koostumus

Vesi, alkoholi, Drosera (Drosera rotundifolia L.) koko kasvi 20 %, hunaja.

Käyttöohje

Aikuiset: Ota 25 tippaa laimennettuna veteen kolme kertaa päivässä.

Alle 12-vuotiaat lapset: Ota 10 tippaa laimennettuna veteen kolme kertaa päivässä.