Kokoelma:

Phytotherapy

  • Tegor Esculter 3 Forte 40Comp + 20 Vials
    -13%

    Tegor Esculter 3 Forte 40 tablettia + 20 ampullia

    Normaalihinta €65,30 3,27 € / 1ud
    Alennushinta €65,30 Normaalihinta €74,81
    Säästät: -€9,51
    3,27 € / 1ud
  • Tegor Profeliz 40 Capsules
    -33%

    Tegor Profeliz 40 kapselia

    Normaalihinta €19,00 0,48 € / 1ud
    Alennushinta €19,00 Normaalihinta €28,50
    Säästät: -€9,50
    0,48 € / 1ud
  • Tegor Colon Limp 20Sbrs.
    -30%

    Tegor Colon Limp 20 Sbrs.

    Normaalihinta €27,50 27,5 € / 1ud
    Alennushinta €27,50 Normaalihinta €39,29
    Säästät: -€11,79
    27,5 € / 1ud
  • Tegor Triphala 60 Capsules
    -35%

    Tegor Triphala 60 kapselia

    Normaalihinta €15,70 0,26 € / 1ud
    Alennushinta €15,70 Normaalihinta €24,21
    Säästät: -€8,51
    0,26 € / 1ud
  • Tegor Drenagor Diur 500Ml.
    -31%

    Tegor Drenagor Diur 500 ml.

    Normaalihinta €20,60 4,12 € / 100ml
    Alennushinta €20,60 Normaalihinta €29,93
    Säästät: -€9,33
    4,12 € / 100ml
  • Terpenic Epsom Salt , 100 g
    -30%

    Terpenic Epsom-suola, 100 g

    Normaalihinta €5,00 5,0 € / 100gr
    Alennushinta €5,00 Normaalihinta €7,10
    Säästät: -€2,10
    5,0 € / 100gr
  • Tequial Saffron Premium 30Cap.
    -5%

    Tequial Azafran Premium 30 kapselia.

    Normaalihinta €35,60 1,19 € / 1ud
    Alennushinta €35,60 Normaalihinta €37,47
    Säästät: -€1,87
    1,19 € / 1ud
  • Tequial Flexiteq Premium 20Sticks
    -8%

    Tequial Flexiteq Premium 20 kpl

    Normaalihinta €39,70 1,99 € / 1ud
    Alennushinta €39,70 Normaalihinta €42,95
    Säästät: -€3,25
    1,99 € / 1ud
  • Tequial Melatonin 1Mg. 60Sublingual Tablets
    -23%

    Tequial Melatoniini 1 mg, 60 kpl, kielen alle otettavia tabletteja

    Normaalihinta €18,70 18,7 € / 1ud
    Alennushinta €18,70 Normaalihinta €24,29
    Säästät: -€5,59
    18,7 € / 1ud
  • Tequial Moodactivit 60Cap.
    -5%

    Tequial Moodactivit 60 kapselia.

    Normaalihinta €46,20 0,77 € / 1ud
    Alennushinta €46,20 Normaalihinta €48,63
    Säästät: -€2,43
    0,77 € / 1ud
  • Therascience Physiomance Menoliance Sp 180 Capsules
    -29%

    Therascience Physiomance Menoliance Sp 180 kapselia

    Normaalihinta €48,90 0,27 € / 1ud
    Alennushinta €48,90 Normaalihinta €68,67
    Säästät: -€19,77
    0,27 € / 1ud
  • Therascience Physiomance Oestromodul 60V Capsules
    -25%

    Therascience Physiomance Oestromodul 60V -kapselit

    Normaalihinta €37,00 37,0 € / 1ud
    Alennushinta €37,00 Normaalihinta €49,33
    Säästät: -€12,33
    37,0 € / 1ud
  • Therascience Physiomance Serocontrol 30 Tablets
    -30%

    Therascience Physiomance Serocontrol 30 tablettia

    Normaalihinta €14,90 0,5 € / 1ud
    Alennushinta €14,90 Normaalihinta €21,43
    Säästät: -€6,53
    0,5 € / 1ud
  • Therascience Dopacontrol 30 Capsules
    -30%

    Therascience Dopacontrol 30 kapselia

    Normaalihinta €15,00 0,5 € / 1ud
    Alennushinta €15,00 Normaalihinta €21,43
    Säästät: -€6,43
    0,5 € / 1ud
  • Therascien Hepatoboost , 500 ml
    -7%

    Therascien Hepatoboost, 500 ml

    Normaalihinta €26,90 5,38 € / 100ml
    Alennushinta €26,90 Normaalihinta €28,92
    Säästät: -€2,02
    5,38 € / 100ml
  • Therascience Physiomance Gaba 60 Capsules
    -33%

    Therascience Physiomance GABA 60 kapselia

    Normaalihinta €20,00 0,33 € / 1ud
    Alennushinta €20,00 Normaalihinta €30,00
    Säästät: -€10,00
    0,33 € / 1ud
  • Therascience Physiomance Sommeil Lp (Melatonin) 30 tablets
    -7%

    Therascience Physiomance Sommeil Lp (melatoniini) 30 tablettia

    Normaalihinta €19,20 0,64 € / 1ud
    Alennushinta €19,20 Normaalihinta €20,67
    Säästät: -€1,47
    0,64 € / 1ud
  • Tongil Apicol Propolis and Echinacea Extract , 60 ml
    -8%

    Tongil Apicol – propolis- ja echinacea-uute, 60 ml

    Normaalihinta €13,50 22,5 € / 100ml
    Alennushinta €13,50 Normaalihinta €14,63
    Säästät: -€1,13
    22,5 € / 100ml
  • Tongil Pure State Co Q10 , 60 capsules 30 mg
    -11%

    Tongil Estado Puro Co Q10, 60 kapselia à 30 mg

    Normaalihinta €19,60 0,33 € / 1ud
    Alennushinta €19,60 Normaalihinta €22,02
    Säästät: -€2,42
    0,33 € / 1ud
  • Tongil Nivelvigor 40 Capsules
    -14%

    Tongil Nivelvigor 40 kapselia

    Normaalihinta €17,70 0,44 € / 1ud
    Alennushinta €17,70 Normaalihinta €20,70
    Säästät: -€3,00
    0,44 € / 1ud
  • Tongil Pure State Lactoferrin Immune C+D , 30 capsules
    -5%

    Tongil Estado Puro Lactoferrina Inmuno C+D, 30 kapselia

    Normaalihinta €23,50 0,78 € / 1ud
    Alennushinta €23,50 Normaalihinta €24,74
    Säästät: -€1,24
    0,78 € / 1ud
  • Tongil Bifisiete Defensas 200Gr.
    -14%

    Tongil Bifisiete Defensas 200 g.

    Normaalihinta €19,20 9,6 € / 100gr
    Alennushinta €19,20 Normaalihinta €22,30
    Säästät: -€3,10
    9,6 € / 100gr
  • Tongil Nivelflex Cream 100Ml.
    -10%

    Tongil Nivelflex -voide 100 ml.

    Normaalihinta €17,50 17,5 € / 100ml
    Alennushinta €17,50 Normaalihinta €19,40
    Säästät: -€1,90
    17,5 € / 100ml
  • Tongil Resfremol , 12 sachets
    -7%

    Tongil Resfremol, 12 annospussia

    Normaalihinta €12,50 1,04 € / 1ud
    Alennushinta €12,50 Normaalihinta €13,47
    Säästät: -€0,97
    1,04 € / 1ud
  • Tongil Vm-Vegetal Complex 30 Capsules Pure State
    -11%

    Tongil Vm-Vegetal Complex 30 kapselia, Estado Puro

    Normaalihinta €23,30 0,78 € / 1ud
    Alennushinta €23,30 Normaalihinta €26,20
    Säästät: -€2,90
    0,78 € / 1ud
  • Tongil Osito Sanito Tummy Bear , 150 ml
    -5%

    Tongil Osito Sanito Tripita, 150 ml

    Normaalihinta €9,10 6,07 € / 100ml
    Alennushinta €9,10 Normaalihinta €9,58
    Säästät: -€0,48
    6,07 € / 100ml
  • Tongil Pure Agaricus Blazei-Reishi , 40 capsules
    -8%

    Tongil Estado Puro Agaricus Blazei-Reishi, 40 kapselia

    Normaalihinta €19,00 0,48 € / 1ud
    Alennushinta €19,00 Normaalihinta €20,70
    Säästät: -€1,70
    0,48 € / 1ud
  • Tongil Hawthorn Active Oils 60Pearls
    -12%

    Tongil Espino Aktiiviset öljyt 60 kapselia

    Normaalihinta €8,10 0,14 € / 1ud
    Alennushinta €8,10 Normaalihinta €9,16
    Säästät: -€1,06
    0,14 € / 1ud
  • Tongil Hair Skin & Nails Flash 10Vials.
    -7%

    Tongil Cabello Piel Y Uñas Flash, 10 ampullia.

    Normaalihinta €18,30 1,83 € / 1ud
    Alennushinta €18,30 Normaalihinta €19,70
    Säästät: -€1,40
    1,83 € / 1ud
  • Tongil Niveldol 30 Capsules
    -15%

    Tongil Niveldol 30 kapselia

    Normaalihinta €20,40 0,68 € / 1ud
    Alennushinta €20,40 Normaalihinta €24,00
    Säästät: -€3,60
    0,68 € / 1ud