Kokoelma:

Phytotherapy

  • Plannatur Isonat Plus 30 Capsules
    -23%

    Plannatur Isonat Plus 30 kapselia

    Normaalihinta €17,30 0,58 € / 1ud
    Alennushinta €17,30 Normaalihinta €22,41
    Säästät: -€5,11
    0,58 € / 1ud
  • Plannatur Isonat Plus 90 Capsules
    -29%

    Plannatur Isonat Plus 90 kapselia

    Normaalihinta €40,40 0,45 € / 1ud
    Alennushinta €40,40 Normaalihinta €57,01
    Säästät: -€16,61
    0,45 € / 1ud
  • Plannatur Andean Maca 60 Capsules
    -26%

    Plannatur Andien maca 60 kapselia

    Normaalihinta €19,90 0,33 € / 1ud
    Alennushinta €19,90 Normaalihinta €26,76
    Säästät: -€6,86
    0,33 € / 1ud
  • Plannatur Tribulus Terrestris 90 Tablets
    -28%

    Plannatur Tribulus Terrestris 90 tablettia

    Normaalihinta €32,70 0,36 € / 1ud
    Alennushinta €32,70 Normaalihinta €45,38
    Säästät: -€12,68
    0,36 € / 1ud
  • Plannatur Resveratrol 60 Capsules
    -30%

    Plannatur Resveratrol 60 kapselia

    Normaalihinta €24,00 0,4 € / 1ud
    Alennushinta €24,00 Normaalihinta €34,28
    Säästät: -€10,28
    0,4 € / 1ud
  • Plannatur Evening Primrose 1000Mg. 130Spheres
    -16%

    Plannatur Onagra 1000 mg, 130 kapselia

    Normaalihinta €27,10 0,21 € / 1ud
    Alennushinta €27,10 Normaalihinta €32,31
    Säästät: -€5,21
    0,21 € / 1ud
  • Plannatur Easy Digest 60 Capsules
    -29%

    Plannatur Easy Digest 60 kapselia

    Normaalihinta €20,40 0,34 € / 1ud
    Alennushinta €20,40 Normaalihinta €28,88
    Säästät: -€8,48
    0,34 € / 1ud
  • Plannatur Q10 100Mg. 60 Capsules
    -25%

    Plannatur Q10 100 mg, 60 kapselia

    Normaalihinta €29,33 0,49 € / 1ud
    Alennushinta €29,33 Normaalihinta €39,30
    Säästät: -€9,97
    0,49 € / 1ud
  • Plannatur Liqdream 50Ml.
    -5%

    Plannatur Liqdream 50 ml.

    Normaalihinta €16,69 33,38 € / 100ml
    Alennushinta €16,69 Normaalihinta €17,57
    Säästät: -€0,88
    33,38 € / 100ml
  • Plannatur Hta Plann 60 Tablets
    -30%

    Plannatur Hta Plann 60 tablettia

    Normaalihinta €32,20 0,54 € / 1ud
    Alennushinta €32,20 Normaalihinta €46,10
    Säästät: -€13,90
    0,54 € / 1ud
  • Plannatur L-Tryptophan 60 Capsules
    -30%

    Plannatur L-tryptofaani 60 kapselia

    Normaalihinta €19,30 0,32 € / 1ud
    Alennushinta €19,30 Normaalihinta €27,63
    Säästät: -€8,33
    0,32 € / 1ud
  • Plannatur Varifluid 60 Capsules
    -27%

    Plannatur Varifluid 60 kapselia

    Normaalihinta €17,50 0,29 € / 1ud
    Alennushinta €17,50 Normaalihinta €24,06
    Säästät: -€6,56
    0,29 € / 1ud
  • Plannatur Evening Primrose + Borage + Vit. E 500Mg. 120Pearls
    -30%

    Plannatur Öljykukka + Borraja + E-vitamiini 500 mg. 120 kapselia

    Normaalihinta €27,00 0,23 € / 1ud
    Alennushinta €27,00 Normaalihinta €38,62
    Säästät: -€11,62
    0,23 € / 1ud
  • Plannatur Eu Cerebrum 60 Capsules
    -29%

    Plannatur Eu Cerebrum 60 kapselia

    Normaalihinta €19,40 0,32 € / 1ud
    Alennushinta €19,40 Normaalihinta €27,29
    Säästät: -€7,89
    0,32 € / 1ud
  • Plannatur Less Gass 60 Capsules
    -30%

    Plannatur Less Gass 60 kapselia

    Normaalihinta €15,90 0,27 € / 1ud
    Alennushinta €15,90 Normaalihinta €22,69
    Säästät: -€6,79
    0,27 € / 1ud
  • Plannatur Hepatic Plann Forte 20Vials
    -26%

    Plannatur Hepatic Plann Forte 20 ampullia

    Normaalihinta €24,30 1,22 € / 1ud
    Alennushinta €24,30 Normaalihinta €32,65
    Säästät: -€8,35
    1,22 € / 1ud
  • Plannatur Emotions Level 60 Tablets
    -30%

    Plannatur Emotions, taso 60, tabletit

    Normaalihinta €26,30 0,44 € / 1ud
    Alennushinta €26,30 Normaalihinta €37,79
    Säästät: -€11,49
    0,44 € / 1ud
  • Plannatur Tosplan 50Ml.
    -27%

    Plannatur Tosplan 50 ml.

    Normaalihinta €14,60 29,2 € / 100ml
    Alennushinta €14,60 Normaalihinta €20,07
    Säästät: -€5,47
    29,2 € / 100ml
  • Plannatur Dren Pur 250Ml.
    -5%

    Plannatur Dren Pur 250 ml.

    Normaalihinta €14,81 5,92 € / 100ml
    Alennushinta €14,81 Normaalihinta €15,59
    Säästät: -€0,78
    5,92 € / 100ml
  • Plannatur Diure Max 250Ml.
    -29%

    Plannatur Diure Max 250 ml.

    Normaalihinta €14,40 5,76 € / 100ml
    Alennushinta €14,40 Normaalihinta €20,37
    Säästät: -€5,97
    5,76 € / 100ml
  • Plannatur Snot Children 250Ml.
    -26%

    Plannatur Snot Children 250 ml.

    Normaalihinta €15,90 6,36 € / 100ml
    Alennushinta €15,90 Normaalihinta €21,36
    Säästät: -€5,46
    6,36 € / 100ml
  • Plannatur Inmun C 20Amp.
    -28%

    Plannatur Inmun C 20 ampullia.

    Normaalihinta €23,40 23,4 € / 1ud
    Alennushinta €23,40 Normaalihinta €32,71
    Säästät: -€9,31
    23,4 € / 1ud
  • Plannatur Cistreatplan 60 Tablets
    -30%

    Plannatur Cistreatplan 60 tablettia

    Normaalihinta €27,50 0,46 € / 1ud
    Alennushinta €27,50 Normaalihinta €39,30
    Säästät: -€11,80
    0,46 € / 1ud
  • Plannatur Hepatic Drd 60 Tablets
    -9%

    Plannatur Hepatic Drd 60 tablettia

    Normaalihinta €22,60 0,38 € / 1ud
    Alennushinta €22,60 Normaalihinta €24,73
    Säästät: -€2,13
    0,38 € / 1ud
  • Plannatur Omeoplan 30 Capsules
    -29%

    Plannatur Omeoplan 30 kapselia

    Normaalihinta €13,84 0,46 € / 1ud
    Alennushinta €13,84 Normaalihinta €19,52
    Säästät: -€5,68
    0,46 € / 1ud
  • Plannatur Igenorm 30 Capsules
    -30%

    Plannatur Igenorm 30 kapselia

    Normaalihinta €22,60 0,75 € / 1ud
    Alennushinta €22,60 Normaalihinta €32,33
    Säästät: -€9,73
    0,75 € / 1ud
  • Plannatur Sweet Nigth 60 Capsules
    -5%

    Plannatur Sweet Night 60 kapselia

    Normaalihinta €15,80 0,26 € / 1ud
    Alennushinta €15,80 Normaalihinta €16,63
    Säästät: -€0,83
    0,26 € / 1ud
  • Plannatur Antiacido 30 Tablets
    -27%

    Plannatur Antasidi 30 tablettia

    Normaalihinta €14,10 0,47 € / 1ud
    Alennushinta €14,10 Normaalihinta €19,36
    Säästät: -€5,26
    0,47 € / 1ud
  • Plannatur Inmun B 30 Tablets
    -30%

    Plannatur Inmun B 30 tablettia

    Normaalihinta €15,40 0,51 € / 1ud
    Alennushinta €15,40 Normaalihinta €21,98
    Säästät: -€6,58
    0,51 € / 1ud
  • Polaris Vitamin A , 100 tablets
    -7%

    Polaris A-vitamiini, 100 tablettia

    Normaalihinta €9,90 0,1 € / 1ud
    Alennushinta €9,90 Normaalihinta €10,63
    Säästät: -€0,73
    0,1 € / 1ud