• Plannatur Tosplan 50Ml.
-27%

Plannatur Tosplan 50 ml.

SKU-koodiPL8436555250911
PLANNATUR TOSPLAN 50 ml on kasviperäinen valmiste, joka sisältää luonnollisia antioksidantteja. Se auttaa lievittämään yskää ja suojaa hengitysteitä. Se on luonnollinen lääke, jota voidaan käyttää täydentävänä hoitona hengitystiesairauksien hoidossa.
Normaalihinta €14,60 29,2 € / 100ml
Alennushinta €14,60 Normaalihinta €20,07
Säästät: -€5,47
29,2 € / 100ml
Loppuunmyyty
Plannatur Tosplan 50Ml.
Plannatur Tosplan 50 ml.
Normaalihinta €14,60 29,2 € / 100ml
Alennushinta €14,60 Normaalihinta €20,07
Säästät: -€5,47
29,2 € / 100ml

 

 
PLANNATUR TOSPLAN 50 ml on kasviperäinen tuote, jota käytetään luonnollisena antioksidanttina. Tietokannasta ei kuitenkaan löydy tämän tuotteen laajempaa kuvausta espanjaksi.

Koostumus

E.G. Drosera 1:2 (ruoho), E.G. Islanninjäkälä 1:2 (varret), E.G. Murtopää 1:2 (kukat), E.G. Piharatamo 1:2 (lehdet), E.F. Tolubalsami 1:2 (hartsi), E.G. Seljapensas 1:2 (kukat), E.G. Malva 1:2 (juuri), E.G. Timjami 1:2 (lehdet), E.G. Eukalyptus 1:2 (lehdet ja vanhat oksat), E.G. Erisimo 1:1 (ruoho), Säilöntäaine (kaliumsorbaatti).

Käyttöohje

PLANNATUR TOSPLAN 50 ml:n käyttöohje on ottaa 20 tippaa veteen laimennettuna kolme kertaa päivässä, mieluiten ennen aterioita. On tärkeää ravistaa pulloa hyvin ennen käyttöä.