• Plannatur Dren Pur 250Ml.
-5%

Plannatur Dren Pur 250 ml.

SKU-koodiPL8436555250928
PLANNATUR DREN PUR 250 ml on ruoansulatusjärjestelmälle tarkoitettu kasviperäinen valmiste. Se auttaa poistamaan nesteitä ja myrkkyjä kehosta, mikä edistää ruoansulatusta ja yleistä hyvinvointia. Luonnollisen koostumuksensa ja nestemäisen muodonsa ansiosta se on helppo ottaa ja sisällyttää päivittäiseen rutiiniin.
Normaalihinta €14,81 5,92 € / 100ml
Alennushinta €14,81 Normaalihinta €15,59
Säästät: -€0,78
5,92 € / 100ml
Plannatur Dren Pur 250Ml.
Plannatur Dren Pur 250 ml.
Normaalihinta €14,81 5,92 € / 100ml
Alennushinta €14,81 Normaalihinta €15,59
Säästät: -€0,78
5,92 € / 100ml

 

 
PLANNATUR DREN PUR 250 ml on kasviperäinen valmiste, jota käytetään ruoansulatusjärjestelmän hoitoon. Tämän tuotteen pitkä kuvaus espanjaksi ei kuitenkaan ole saatavilla tietokannassa.

Koostumus


Magnesiumsitraatti, hevoshäntä-uute, takiaisuute, sarvjuuriuute, savukkeuute, voikukka-uute, ortosifoni-uute, punatee-uute, koivu-uute 5:1, punaviiniköynnös-uute, sitruunajauhe, Citrus aurantium -uute, vihreä aniksen uute ja ispaghula-jauhe.

Käyttöohjeet

PLANNATUR DREN PUR 250 ml:n käyttöohje on seuraava: ota 10 ml laimennettuna puoleen lasilliseen vettä kahdesti päivässä, mieluiten ennen ateriaa. Suosittelemme ravistamaan tuotetta hyvin ennen käyttöä.