Kokoelma:

Phytotherapy

  • Plameca Jamaica Flower (Hibiscus) Crushed, 75 g
    -5%

    Plameca Jamaikan kukka (hibiskus), jauhettu, 75 g

    Normaalihinta €2,50 3,33 € / 100gr
    Alennushinta €2,50 Normaalihinta €2,63
    Säästät: -€0,13
    3,33 € / 100gr
  • Plameca Rosemary Leaf Bag 50Gr.
    -48%

    Plameca Romero-lehdet, pussi 50 g.

    Normaalihinta €1,20 2,4 € / 100gr
    Alennushinta €1,20 Normaalihinta €2,32
    Säästät: -€1,12
    2,4 € / 100gr
  • Plameca Plan Volum Activ 45 Capsules Plan 21
    -15%

    Plameca Plan Volum Activ 45 kapselia, Plan 21

    Normaalihinta €15,70 0,35 € / 1ud
    Alennushinta €15,70 Normaalihinta €18,50
    Säästät: -€2,80
    0,35 € / 1ud
  • Plameca Onaprim Evening Primrose 200 Capsules
    -11%

    Plameca Onaprim Onagra 200 kapselia

    Normaalihinta €29,30 0,15 € / 1ud
    Alennushinta €29,30 Normaalihinta €32,90
    Säästät: -€3,60
    0,15 € / 1ud
  • Plameca Vital In Adults Royal Jelly 20Amp
    -16%

    Plameca Vital In Aikuisille Kuningatarhyytelö 20 ampullia

    Normaalihinta €23,20 23,2 € / 1ud
    Alennushinta €23,20 Normaalihinta €27,75
    Säästät: -€4,55
    23,2 € / 1ud
  • Plameca Curarti Selectium 300Gr.
    -20%

    Plameca Curarti Selectium 300 g

    Normaalihinta €22,90 7,63 € / 100gr
    Alennushinta €22,90 Normaalihinta €28,75
    Säästät: -€5,85
    7,63 € / 100gr
  • Plameca  Curarti Attack 7 tablettia
    -35%

    Plameca Curarti Attack 7 tablettia

    Normaalihinta €9,80 1,4 € / 1ud
    Alennushinta €9,80 Normaalihinta €15,17
    Säästät: -€5,37
    1,4 € / 1ud
  • Plameca Melanoctin Sleep All Night 30 Tablets
    -4%

    Plameca Melanoctina – Nukut koko yön 30 tablettia

    Normaalihinta €12,90 0,43 € / 1ud
    Alennushinta €12,90 Normaalihinta €13,40
    Säästät: -€0,50
    0,43 € / 1ud
  • Plameca Artichoke Capsudiet 40 Capsules
    -12%

    Plameca Artisokka Capsudiet 40 kapselia

    Normaalihinta €9,30 0,23 € / 1ud
    Alennushinta €9,30 Normaalihinta €10,55
    Säästät: -€1,25
    0,23 € / 1ud
  • Plameca Horsetail Capsudiet 40 Capsules
    -19%

    Plameca Hevosenhäntä Capsudiet 40 kapselia

    Normaalihinta €8,50 0,21 € / 1ud
    Alennushinta €8,50 Normaalihinta €10,55
    Säästät: -€2,05
    0,21 € / 1ud
  • Plameca Valerian Capsudiet 40 Capsules
    -9%

    Plameca Valeriana Capsudiet 40 kapselia

    Normaalihinta €9,55 0,24 € / 1ud
    Alennushinta €9,55 Normaalihinta €10,55
    Säästät: -€1,00
    0,24 € / 1ud
  • Plameca Milk Thistle Capsudiet 40 Capsules
    -20%

    Plameca Mariokapsudiet 40 kapselia

    Normaalihinta €8,50 0,21 € / 1ud
    Alennushinta €8,50 Normaalihinta €10,60
    Säästät: -€2,10
    0,21 € / 1ud
  • Plameca Harpagofito Capsudiet 40 Capsules
    -11%

    Plameca Harpagofito Capsudiet 40 kapselia

    Normaalihinta €9,40 0,24 € / 1ud
    Alennushinta €9,40 Normaalihinta €10,55
    Säästät: -€1,15
    0,24 € / 1ud
  • Plameca Capsudiet Fennel , 40 capsules
    -15%

    Plameca Capsudiet Fennel, 40 kapselia

    Normaalihinta €9,00 0,23 € / 1ud
    Alennushinta €9,00 Normaalihinta €10,55
    Säästät: -€1,55
    0,23 € / 1ud
  • Plameca Flatolim 60 Capsules
    -22%

    Plameca Flatolim 60 kapselia

    Normaalihinta €9,30 0,16 € / 1ud
    Alennushinta €9,30 Normaalihinta €11,85
    Säästät: -€2,55
    0,16 € / 1ud
  • Plameca Venalight Plus Gel 100Ml.
    -16%

    Plameca Venalight Plus -geeli 100 ml.

    Normaalihinta €10,00 10,0 € / 100ml
    Alennushinta €10,00 Normaalihinta €11,85
    Säästät: -€1,85
    10,0 € / 100ml
  • Plameca Propolium Gola Spray 20Ml.
    -19%

    Plameca Propolium Gola -suihke 20 ml.

    Normaalihinta €10,40 52,0 € / 100ml
    Alennushinta €10,40 Normaalihinta €12,90
    Säästät: -€2,50
    52,0 € / 100ml
  • Plameca Protectium Propol 250Ml.
    -17%

    Plameca Protectium Propol 250 ml.

    Normaalihinta €12,60 5,04 € / 100ml
    Alennushinta €12,60 Normaalihinta €15,20
    Säästät: -€2,60
    5,04 € / 100ml
  • Plameca Plan Shock Duo 200ml +20 Capsules Plan 21
    -15%

    Plameca Plan Choque Duo 200 ml + 20 kapselia Plan 21

    Normaalihinta €25,50 12,75 € / 100ml
    Alennushinta €25,50 Normaalihinta €29,95
    Säästät: -€4,45
    12,75 € / 100ml
  • Plameca  Plan Diudre 40+ 250 ml. Plan 21
    -19%

    Plameca Plan Diudre 40+ 250 ml. Plan 21

    Normaalihinta €12,70 5,08 € / 100ml
    Alennushinta €12,70 Normaalihinta €15,70
    Säästät: -€3,00
    5,08 € / 100ml
  • Plameca Plan Sin Activ 45 Capsules Plan 21
    -19%

    Plameca Plan Sin Activ 45 kapselia Plan 21

    Normaalihinta €14,90 0,33 € / 1ud
    Alennushinta €14,90 Normaalihinta €18,50
    Säästät: -€3,60
    0,33 € / 1ud
  • Plameca Plan Cellul Out 30 Capsules Plan 21
    -19%

    Plameca Plan Celul Out 30 kapselia, Plan 21

    Normaalihinta €13,70 0,46 € / 1ud
    Alennushinta €13,70 Normaalihinta €17,00
    Säästät: -€3,30
    0,46 € / 1ud
  • Plameca Plan Excesses, 45 capsules
    -19%

    Plameca Plan Excesos, 45 kapselia

    Normaalihinta €15,70 0,35 € / 1ud
    Alennushinta €15,70 Normaalihinta €19,50
    Säästät: -€3,80
    0,35 € / 1ud
  • Plameca Plan Diudre Plus, 50 ml
    -3%

    Plameca Plan Diudre Plus, 50 ml

    Normaalihinta €23,40 46,8 € / 100ml
    Alennushinta €23,40 Normaalihinta €24,20
    Säästät: -€0,80
    46,8 € / 100ml
  • Plameca Curarti Glucosamine 60V Capsules
    -21%

    Plameca Curarti Glukosamiini 60V kapselia

    Normaalihinta €21,00 21,0 € / 1ud
    Alennushinta €21,00 Normaalihinta €26,50
    Säästät: -€5,50
    21,0 € / 1ud
  • Plameca Tila Whole Flower Imported 20Gr.
    -12%

    Plameca Koko kukan tilia, tuontituote, 20 g.

    Normaalihinta €2,90 14,5 € / 100gr
    Alennushinta €2,90 Normaalihinta €3,28
    Säästät: -€0,38
    14,5 € / 100gr
  • Plameca Jamaica Flower (Hibiscus), 1 kg
    -6%

    Plameca Jamaikan kukka (hibiskus), 1 kg

    Normaalihinta €19,20 1,92 € / 100gr
    Alennushinta €19,20 Normaalihinta €20,42
    Säästät: -€1,22
    1,92 € / 100gr
  • Plameca Yarrow Herb 1Kg
    -12%

    Plameca Yrtti: tuhatlehti 1 kg

    Normaalihinta €21,60 2,16 € / 100gr
    Alennushinta €21,60 Normaalihinta €24,53
    Säästät: -€2,93
    2,16 € / 100gr
  • Plameca Sarsaparilla Herb Root 1Kg
    -21%

    Plameca Sarsaparilla-juuri 1 kg

    Normaalihinta €37,10 3,71 € / 100gr
    Alennushinta €37,10 Normaalihinta €46,94
    Säästät: -€9,84
    3,71 € / 100gr
  • Plannatur Oseolife 90 Capsules
    -16%

    Plannatur Oseolife 90 kapselia

    Normaalihinta €26,50 0,29 € / 1ud
    Alennushinta €26,50 Normaalihinta €31,62
    Säästät: -€5,12
    0,29 € / 1ud