Kokoelma:

Phytotherapy

  • Santiveri Prostaplant Serenpro 40Cap.
    -13%

    Santiveri Prostaplant Serenpro 40 kapselia.

    Normaalihinta €13,90 0,35 € / 1ud
    Alennushinta €13,90 Normaalihinta €15,95
    Säästät: -€2,05
    0,35 € / 1ud
  • Santiveri Mast-Lax Pot 75Gr.
    -14%

    Santiveri Mast-Lax, 75 g:n purkki.

    Normaalihinta €5,30 7,07 € / 100gr
    Alennushinta €5,30 Normaalihinta €6,15
    Säästät: -€0,85
    7,07 € / 100gr
  • Santiveri Vigor-Pec Syrup 240Ml.
    -13%

    Santiveri Vigor-Pec -siirappi 240 ml.

    Normaalihinta €10,60 4,42 € / 100ml
    Alennushinta €10,60 Normaalihinta €12,25
    Säästät: -€1,65
    4,42 € / 100ml
  • Santiveri Diuriforte Syrup 240Ml.
    -18%

    Santiveri Diuriforte -siirappi 240 ml.

    Normaalihinta €16,00 6,67 € / 100ml
    Alennushinta €16,00 Normaalihinta €19,47
    Säästät: -€3,47
    6,67 € / 100ml
  • Santiveri Sanaflor Erbacalm 71Comp.
    -15%

    Santiveri Sanaflor Erbacalm 71 tablettia

    Normaalihinta €6,30 6,3 € / 1ud
    Alennushinta €6,30 Normaalihinta €7,41
    Säästät: -€1,11
    6,3 € / 1ud
  • Santiveri Dietabelt Burn Reduexpress 240Ml.
    -19%

    Santiveri Dietabelt Quema Reduexpress 240 ml.

    Normaalihinta €15,60 6,5 € / 100ml
    Alennushinta €15,60 Normaalihinta €19,36
    Säästät: -€3,76
    6,5 € / 100ml
  • Santiveri Multivigor Hair Nails And Skin 48Comp.
    -14%

    Santiveri Multivigor hiukset, kynnet ja iho, 48 tablettia

    Normaalihinta €11,10 11,1 € / 1ud
    Alennushinta €11,10 Normaalihinta €12,95
    Säästät: -€1,85
    11,1 € / 1ud
  • Santiveri Cranberry Concentrate 490Ml.
    -14%

    Santiveri Arandano -punaviini, tiiviste, 490 ml.

    Normaalihinta €14,40 2,94 € / 100ml
    Alennushinta €14,40 Normaalihinta €16,74
    Säästät: -€2,34
    2,94 € / 100ml
  • Sanitas CitroBiotic Bio 50 mL
    -9%

    Sanitas CitroBiotic Bio 50 ml

    Normaalihinta €13,70 27,4 € / 100ml
    Alennushinta €13,70 Normaalihinta €15,08
    Säästät: -€1,38
    27,4 € / 100ml
  • Sanitas Citrobiotic , 100 ml
    -30%

    Sanitas Citrobiotic, 100 ml

    Normaalihinta €20,90 20,9 € / 100ml
    Alennushinta €20,90 Normaalihinta €29,73
    Säästät: -€8,83
    20,9 € / 100ml
  • Sandoz Wellness Hair and Nails 30 capsules
    -28%

    Sandoz Hyvinvointi – Hiukset ja kynnet, 30 kapselia

    Normaalihinta €15,30 0,51 € / 1ud
    Alennushinta €15,30 Normaalihinta €21,14
    Säästät: -€5,84
    0,51 € / 1ud
  • Salvestrol Salvestrol Platinum , 60 capsules
    -5%

    Salvestrol Salvestrol Platinum, 60 kapselia

    Normaalihinta €65,00 1,08 € / 1ud
    Alennushinta €65,00 Normaalihinta €68,42
    Säästät: -€3,42
    1,08 € / 1ud
  • Salvat Herpix 8 sachets
    -8%

    Salvat Herpix 8 pussia

    Normaalihinta €13,50 1,69 € / 1ud
    Alennushinta €13,50 Normaalihinta €14,74
    Säästät: -€1,24
    1,69 € / 1ud
  • Salus Salullant Llanten , 250 ml
    -23%

    Salus Salullant Llanten, 250 ml

    Normaalihinta €14,00 5,6 € / 100ml
    Alennushinta €14,00 Normaalihinta €18,27
    Säästät: -€4,27
    5,6 € / 100ml
  • Salus Saludynam , 250 ml
    -32%

    Salus Saludynam, 250 ml

    Normaalihinta €16,10 6,44 € / 100ml
    Alennushinta €16,10 Normaalihinta €23,81
    Säästät: -€7,71
    6,44 € / 100ml
  • Salus Protecor Hawthorn, 250 ml
    -11%

    Salus Protecor valkopihlaja, 250 ml

    Normaalihinta €20,90 8,36 € / 100ml
    Alennushinta €20,90 Normaalihinta €23,58
    Säästät: -€2,68
    8,36 € / 100ml
  • Salus Intestcare , 250 ml
    -21%

    Salus Intestcare, 250 ml

    Normaalihinta €22,20 8,88 € / 100ml
    Alennushinta €22,20 Normaalihinta €28,18
    Säästät: -€5,98
    8,88 € / 100ml
  • Salus Bach Flowers Rescue Infusion, 15 Filters
    -19%

    Salus Flores Bach Rescue -yrttitee, 15 suodatinta

    Normaalihinta €8,40 0,56 € / 1ud
    Alennushinta €8,40 Normaalihinta €10,41
    Säästät: -€2,01
    0,56 € / 1ud
  • Saltratos Cold Leg Gel 150 ml
    -5%

    Saltratos Jalkojen kylmägeeli 150 ml

    Normaalihinta €16,20 10,8 € / 100ml
    Alennushinta €16,20 Normaalihinta €17,05
    Säästät: -€0,85
    10,8 € / 100ml
  • Salengei Active Resveratrol , 60 capsules
    -17%

    Salengei Active Resveratrol, 60 kapselia

    Normaalihinta €77,57 1,29 € / 1ud
    Alennushinta €77,57 Normaalihinta €93,76
    Säästät: -€16,19
    1,29 € / 1ud
  • Salengei Active Capillary, 60 Capsules
    -26%

    Salengei Active Capilar, 60 kapselia

    Normaalihinta €56,30 0,94 € / 1ud
    Alennushinta €56,30 Normaalihinta €75,64
    Säästät: -€19,34
    0,94 € / 1ud
  • Sakai Lecithin Extra Ip , 450 gr
    -11%

    Sakai Lecitina Extra Ip, 450 g

    Normaalihinta €19,60 4,36 € / 100gr
    Alennushinta €19,60 Normaalihinta €21,98
    Säästät: -€2,38
    4,36 € / 100gr
  • Sakai Gargola Spray Plus Propolis , 30 ml
    -17%

    Sakai Gargola Spray Plus Propolis, 30 ml

    Normaalihinta €11,70 39,0 € / 100ml
    Alennushinta €11,70 Normaalihinta €14,17
    Säästät: -€2,47
    39,0 € / 100ml
  • Sakai Gargola , 30 pearls
    -18%

    Sakai Gargola, 30 helmiä

    Normaalihinta €8,90 0,3 € / 1ud
    Alennushinta €8,90 Normaalihinta €10,84
    Säästät: -€1,94
    0,3 € / 1ud
  • Sakai Digescap 450 Mg, 60 Capsules
    -21%

    Sakai Digescap 450 mg, 60 kapselia

    Normaalihinta €10,00 0,17 € / 1ud
    Alennushinta €10,00 Normaalihinta €12,73
    Säästät: -€2,73
    0,17 € / 1ud
  • Sakai Cistynol Plus D-Mannose 30 Cap, 30 Capsules
    -18%

    Sakai Cistynol Plus D-mannose 30 Cap, 30 kapselia

    Normaalihinta €15,80 0,53 € / 1ud
    Alennushinta €15,80 Normaalihinta €19,30
    Säästät: -€3,50
    0,53 € / 1ud
  • Sakai Borage + Evening Primrose , 180 pearls
    -21%

    Sakai Borraja+Onagra, 180 kapselia

    Normaalihinta €28,50 0,16 € / 1ud
    Alennushinta €28,50 Normaalihinta €36,06
    Säästät: -€7,56
    0,16 € / 1ud
  • Roha-Max 60 g
    -6%

    Roha-Max 60 g

    Normaalihinta €7,30 12,17 € / 100gr
    Alennushinta €7,30 Normaalihinta €7,79
    Säästät: -€0,49
    12,17 € / 100gr
  • Roha-Max 30 tablets
    -11%

    Roha-Max 30 tablettia

    Normaalihinta €8,40 0,28 € / 1ud
    Alennushinta €8,40 Normaalihinta €9,47
    Säästät: -€1,07
    0,28 € / 1ud
  • Roha-Max 130 gr
    -6%

    Roha-Max 130 g

    Normaalihinta €14,50 11,15 € / 100gr
    Alennushinta €14,50 Normaalihinta €15,37
    Säästät: -€0,87
    11,15 € / 100gr