• Sakai Lecithin Extra Ip , 450 gr
-11%

Sakai Lecitina Extra Ip, 450 g

SKU-koodiSA8423245321006
Ravintolisä, joka sisältää Extra IP -soijalesitiiniä rakeina, pakkauskoko 450 g.
Normaalihinta €19,60 4,36 € / 100gr
Alennushinta €19,60 Normaalihinta €21,98
Säästät: -€2,38
4,36 € / 100gr
Sakai Lecithin Extra Ip , 450 gr
Sakai Lecitina Extra Ip, 450 g
Normaalihinta €19,60 4,36 € / 100gr
Alennushinta €19,60 Normaalihinta €21,98
Säästät: -€2,38
4,36 € / 100gr

 

 

Mikä on Sakai Lecitina Extra IP, 450 g

Ravintolisä, joka sisältää extra IP -soijalesitiiniä rakeina, pakkauskoko 450 g.

Ainesosat ja pakkaus

Sisältää extra IP -soijalesitiiniä rakeina. Pakkaus sisältää 450 g. Korkealaatuista soijalesitiiniä, joka on kehitetty kognitiivisen ja sydän- ja verisuoniterveyden edistämiseksi.

Varoitukset

Älä ylitä pakkauksessa ilmoitettua päivittäistä annosta. Ravintolisät eivät korvaa monipuolista ja tasapainoista ruokavaliota eivätkä terveellisiä elämäntapoja. Kysy neuvoa terveydenhuollon ammattilaiselta, jos käytät lääkkeitä, olet raskaana, imetät tai sinulla on jokin sairaus.