Kokoelma:

Phytotherapy

  • Planta Pol Hawthorn White Garlic Olive Plant 550 Mg, 100 Tablets
    -17%

    Pol Espino Blanco -valmiste, valkosipuli ja oliivi, 550 mg, 100 tablettia

    Normaalihinta €11,80 0,12 € / 1ud
    Alennushinta €11,80 Normaalihinta €14,24
    Säästät: -€2,44
    0,12 € / 1ud
  • Planta Pol Cynarpol Plus, 20 Ampoules Of 10 Ml
    -15%

    Pol Cynarpol Plus -valmiste, 20 ampullia à 10 ml

    Normaalihinta €20,90 209,0 € / 100ml
    Alennushinta €20,90 Normaalihinta €24,64
    Säästät: -€3,74
    209,0 € / 100ml
  • Pol Aloepol Aloe Vera Plant Bottle, 1 Litre
    -11%

    Pol Aloepol Aloe Vera -kasvi, pullo, 1 litra

    Normaalihinta €22,00 2,2 € / 100ml
    Alennushinta €22,00 Normaalihinta €24,66
    Säästät: -€2,66
    2,2 € / 100ml
  • Plameca Venalight Plus, 30 Capsules
    -22%

    Plameca Venalight Plus, 30 kapselia

    Normaalihinta €13,90 0,46 € / 1ud
    Alennushinta €13,90 Normaalihinta €17,75
    Säästät: -€3,85
    0,46 € / 1ud
  • Plameca Protectium Pectoral Adult , 250 ml
    -9%

    Plameca Protectium Pectoral aikuisille, 250 ml

    Normaalihinta €13,00 5,2 € / 100ml
    Alennushinta €13,00 Normaalihinta €14,35
    Säästät: -€1,35
    5,2 € / 100ml
  • Plameca Polynoni Bio, 1 Litre
    -21%

    Plameca Polynoni Bio, 1 litra

    Normaalihinta €45,30 4,53 € / 100ml
    Alennushinta €45,30 Normaalihinta €57,60
    Säästät: -€12,30
    4,53 € / 100ml
  • Plameca Policol One , 30 capsules
    -17%

    Plameca Policol One, 30 kapselia

    Normaalihinta €14,00 0,47 € / 1ud
    Alennushinta €14,00 Normaalihinta €16,95
    Säästät: -€2,95
    0,47 € / 1ud
  • Plameca Laxoflash , 30 capsules
    -25%

    Plameca Laxoflash, 30 kapselia

    Normaalihinta €6,90 0,23 € / 1ud
    Alennushinta €6,90 Normaalihinta €9,25
    Säästät: -€2,35
    0,23 € / 1ud
  • Plameca Digestissimoh, 30 Capsules
    -19%

    Plameca Digestissimoh, 30 kapselia

    Normaalihinta €12,40 0,41 € / 1ud
    Alennushinta €12,40 Normaalihinta €15,40
    Säästät: -€3,00
    0,41 € / 1ud
  • Plameca Aloe Verum Bio Aloin Free , 1 l
    -26%

    Plameca Aloe Verum Bio ilman aloiinia, 1 l

    Normaalihinta €17,50 1,75 € / 100ml
    Alennushinta €17,50 Normaalihinta €23,70
    Säästät: -€6,20
    1,75 € / 100ml
  • Pinisan Uriprostat, 30 kapselia
    -16%

    Pinisan Uriprostat, 30 kapselia

    Normaalihinta €16,40 0,55 € / 1ud
    Alennushinta €16,40 Normaalihinta €19,51
    Säästät: -€3,11
    0,55 € / 1ud
  • Pinisan Uricist, 30 kapselia
    -17%

    Pinisan Uricist, 30 kapselia

    Normaalihinta €19,30 0,64 € / 1ud
    Alennushinta €19,30 Normaalihinta €23,19
    Säästät: -€3,89
    0,64 € / 1ud
  • Pinisan Poliar Regen, 30 annospussia
    -14%

    Pinisan Poliar Regen, 30 annospussia

    Normaalihinta €21,17 0,71 € / 1ud
    Alennushinta €21,17 Normaalihinta €24,59
    Säästät: -€3,42
    0,71 € / 1ud
  • Pinisan Pinicir Forte, 30 kapselia
    -11%

    Pinisan Pinicir Forte, 30 kapselia

    Normaalihinta €14,70 0,49 € / 1ud
    Alennushinta €14,70 Normaalihinta €16,46
    Säästät: -€1,76
    0,49 € / 1ud
  • Pinisan Lax Complex, 60 kapselia
    -21%

    Pinisan Lax Complex, 60 kapselia

    Normaalihinta €10,70 0,18 € / 1ud
    Alennushinta €10,70 Normaalihinta €13,47
    Säästät: -€2,77
    0,18 € / 1ud
  • Pinisan tuore hyytelö, 20 g
    -9%

    Pinisan tuore hyytelö, 20 g

    Normaalihinta €9,00 45,0 € / 100gr
    Alennushinta €9,00 Normaalihinta €9,84
    Säästät: -€0,84
    45,0 € / 100gr
  • Pinisan Inmunisan, 30 kapselia
    -20%

    Pinisan Inmunisan, 30 kapselia

    Normaalihinta €20,30 0,68 € / 1ud
    Alennushinta €20,30 Normaalihinta €25,24
    Säästät: -€4,94
    0,68 € / 1ud
  • Pinisan Gripdefens, 12 pussia
    -27%

    Pinisan Gripdefens, 12 pussia

    Normaalihinta €9,40 0,78 € / 1ud
    Alennushinta €9,40 Normaalihinta €12,96
    Säästät: -€3,56
    0,78 € / 1ud
  • Pinisan Fitopremium Curcuma, 30 kapselia
    -18%

    Pinisan Fitopremium Curcuma, 30 kapselia

    Normaalihinta €18,70 0,62 € / 1ud
    Alennushinta €18,70 Normaalihinta €22,73
    Säästät: -€4,03
    0,62 € / 1ud
  • Pinisan Fitopremium Kaneli, 30 kapselia
    -19%

    Pinisan Fitopremium Kaneli, 30 kapselia

    Normaalihinta €12,60 0,42 € / 1ud
    Alennushinta €12,60 Normaalihinta €15,64
    Säästät: -€3,04
    0,42 € / 1ud
  • Pinisan Fitopremium Punamustikka, 30 kapselia
    -13%

    Pinisan Fitopremium Punamustikka, 30 kapselia

    Normaalihinta €9,40 0,31 € / 1ud
    Alennushinta €9,40 Normaalihinta €10,79
    Säästät: -€1,39
    0,31 € / 1ud
  • Pinisan Fitomelato, 30 kapselia
    -15%

    Pinisan Fitomelato, 30 kapselia

    Normaalihinta €8,18 0,27 € / 1ud
    Alennushinta €8,18 Normaalihinta €9,67
    Säästät: -€1,49
    0,27 € / 1ud
  • Pinisan Fito Diur -siirappi, 500 ml
    -27%

    Pinisan Fito Diur -siirappi, 500 ml

    Normaalihinta €19,40 3,88 € / 100ml
    Alennushinta €19,40 Normaalihinta €26,61
    Säästät: -€7,21
    3,88 € / 100ml
  • Pinisan Propolis-uute, 50 ml
    -19%

    Pinisan Propolis-uute, 50 ml

    Normaalihinta €9,00 18,0 € / 100ml
    Alennushinta €9,00 Normaalihinta €11,10
    Säästät: -€2,10
    18,0 € / 100ml
  • Pinisan Echinapro, 30 kapselia
    -16%

    Pinisan Echinapro, 30 kapselia

    Normaalihinta €14,80 0,49 € / 1ud
    Alennushinta €14,80 Normaalihinta €17,71
    Säästät: -€2,91
    0,49 € / 1ud
  • Pinisan Depurpatic, 20 ampullia
    -30%

    Pinisan Depurpatic, 20 ampullia

    Normaalihinta €18,40 0,92 € / 1ud
    Alennushinta €18,40 Normaalihinta €26,24
    Säästät: -€7,84
    0,92 € / 1ud
  • Pinisan Koentsyymi Q-10 100 mg, 30 kapselia
    -14%

    Pinisan Koentsyymi Q-10 100 mg, 30 kapselia

    Normaalihinta €14,90 0,5 € / 1ud
    Alennushinta €14,90 Normaalihinta €17,34
    Säästät: -€2,44
    0,5 € / 1ud
  • Pinisan Azafran Mas Animo, 30 kapselia
    -19%

    Pinisan Azafran Mas Animo, 30 kapselia

    Normaalihinta €13,40 0,45 € / 1ud
    Alennushinta €13,40 Normaalihinta €16,45
    Säästät: -€3,05
    0,45 € / 1ud
  • Pinisan Adios Pañuelos, 250 ml
    -23%

    Pinisan Adios Pañuelos, 250 ml

    Normaalihinta €11,60 4,64 € / 100ml
    Alennushinta €11,60 Normaalihinta €15,11
    Säästät: -€3,51
    4,64 € / 100ml
  • Pilfood First Hair Vitamins, 60 Gummies
    -22%

    Pilfood First Hair Vitamins, 60 purukumia

    Normaalihinta €15,70 0,26 € / 1ud
    Alennushinta €15,70 Normaalihinta €20,10
    Säästät: -€4,40
    0,26 € / 1ud