Kokoelma:

Phytotherapy

  • Polaris Coenzyme Q10 (200 Mg) , 30 capsules
    -12%

    Polaris Koentsyymi Q10 (200 mg), 30 kapselia

    Normaalihinta €28,49 0,95 € / 1ud
    Alennushinta €28,49 Normaalihinta €32,49
    Säästät: -€4,00
    0,95 € / 1ud
  • Polaris Potassium Citrate , 50 tablets
    -19%

    Polaris-kaliumcitraatti, 50 tablettia

    Normaalihinta €8,30 0,17 € / 1ud
    Alennushinta €8,30 Normaalihinta €10,30
    Säästät: -€2,00
    0,17 € / 1ud
  • Plantis Platicol Colloidal Silver 20Ppm, 100 Ml
    -14%

    Plantis Platicol Kolloidinen hopea 20 ppm, 100 ml

    Normaalihinta €12,60 12,6 € / 100ml
    Alennushinta €12,60 Normaalihinta €14,63
    Säästät: -€2,03
    12,6 € / 100ml
  • Plantis Oroligo Mouth Spray with Erysimum 30 ml
    -5%

    Plantis Oroligo -suusuihke, jossa on Erísimoa, 30 ml

    Normaalihinta €15,10 50,33 € / 100ml
    Alennushinta €15,10 Normaalihinta €15,89
    Säästät: -€0,79
    50,33 € / 100ml
  • Plantis Oroligo 20 ampoules x 5 ml
    -5%

    Plantis Oroligo 20 ampullia à 5 ml

    Normaalihinta €17,70
    Alennushinta €17,70 Normaalihinta €18,63
    Säästät: -€0,93
  • Plantis Neuronil Plus 60 capsules
    -14%

    Plantis Neuronil Plus 60 kapselia

    Normaalihinta €13,00
    Alennushinta €13,00 Normaalihinta €15,04
    Säästät: -€2,04
  • Plantis Melatonin Spray 20 Ml
    -41%

    Plantis Melatoniinisuihke 20 ml

    Normaalihinta €4,80
    Alennushinta €4,80 Normaalihinta €8,14
    Säästät: -€3,34
  • Plantis Lentinan 60 capsules
    -5%

    Plantis Lentinan 60 kapselia

    Normaalihinta €14,90
    Alennushinta €14,90 Normaalihinta €15,68
    Säästät: -€0,78
  • Plantis Ginger Eco 50 ml
    -10%

    Plantis Luomuintern 50 ml

    Normaalihinta €9,70
    Alennushinta €9,70 Normaalihinta €10,74
    Säästät: -€1,04
  • Plantis Immunoplantis 250 ml
    -7%

    Plantis Inmunoplantis 250 ml

    Normaalihinta €12,10 4,84 € / 100ml
    Alennushinta €12,10 Normaalihinta €13,03
    Säästät: -€0,93
    4,84 € / 100ml
  • Plantis HTA Garlic, Hawthorn, Olive Macerate 90 Capsules
    -10%

    Plantis HTA Valkosipulin, orapihlajan ja oliivipuun uute, 90 kapselia

    Normaalihinta €11,20
    Alennushinta €11,20 Normaalihinta €12,42
    Säästät: -€1,22
  • Plantis Hepur Eco Detox 20 ampoules x 10 ml
    -22%

    Plantis Hepur Eco Detox 20 ampullia à 10 ml

    Normaalihinta €12,70
    Alennushinta €12,70 Normaalihinta €16,20
    Säästät: -€3,50
  • Plantis Hepastol, 20 Ampoules
    -15%

    Plantis Hepastol, 20 ampullia

    Normaalihinta €13,10 0,66 € / 1ud
    Alennushinta €13,10 Normaalihinta €15,47
    Säästät: -€2,37
    0,66 € / 1ud
  • Plantis Rhodiola Dry Extract 60 capsules
    -7%

    Plantis Rodiola-kuivauute 60 kapselia

    Normaalihinta €19,00
    Alennushinta €19,00 Normaalihinta €20,43
    Säästät: -€1,43
  • Plantis Eco Propolis Alcohol Free 50 ml
    -6%

    Plantis Eco - alkoholiton propolis 50 ml

    Normaalihinta €11,80 23,6 € / 100ml
    Alennushinta €11,80 Normaalihinta €12,62
    Säästät: -€0,82
    23,6 € / 100ml
  • Plantis Eco Echinacea Extract Alcohol Free 50 ml
    -5%

    Plantis Eco Echinacea-uute, alkoholiton, 50 ml

    Normaalihinta €11,80 23,6 € / 100ml
    Alennushinta €11,80 Normaalihinta €12,42
    Säästät: -€0,62
    23,6 € / 100ml
  • Plantis Dormiligo 100 ml
    -9%

    Plantis Dormiligo 100 ml

    Normaalihinta €15,80 15,8 € / 100ml
    Alennushinta €15,80 Normaalihinta €17,29
    Säästät: -€1,49
    15,8 € / 100ml
  • Aquilea Beauty Kollageeni, 30 pussia
    -17%

    Aquilea Beauty Kollageeni, 30 pussia

    Normaalihinta €24,80 0,83 € / 1ud
    Alennushinta €24,80 Normaalihinta €29,95
    Säästät: -€5,15
    0,83 € / 1ud
  • Plantis Turmeric 60 capsules
    -5%

    Plantis Kurkuma 60 kapselia

    Normaalihinta €19,90
    Alennushinta €19,90 Normaalihinta €20,95
    Säästät: -€1,05
  • Plantis Colon Net 30 capsules
    -32%

    Plantis Colon Net 30 kapselia

    Normaalihinta €9,00
    Alennushinta €9,00 Normaalihinta €13,20
    Säästät: -€4,20
  • Plantis Magnesium Chloride 100 tablets
    -26%

    Plantis Magnesiumkloridi 100 tablettia

    Normaalihinta €6,40
    Alennushinta €6,40 Normaalihinta €8,64
    Säästät: -€2,24
  • Plantis Chumpal Nopal, 20 Ampoules Of 10 Ml
    -17%

    Plantis Chumpal Nopal, 20 ampullia à 10 ml

    Normaalihinta €19,10 191,0 € / 100ml
    Alennushinta €19,10 Normaalihinta €23,01
    Säästät: -€3,91
    191,0 € / 100ml
  • Plantis Chaga Eco 45 capsules
    -5%

    Plantis Chaga Eco 45 kapselia

    Normaalihinta €19,70
    Alennushinta €19,70 Normaalihinta €20,74
    Säästät: -€1,04
  • Plantis Biligo 7 Bismuth 20 ampoules x 2 ml
    -42%

    Plantis Biligo 7 Bismut 20 ampullia à 2 ml

    Normaalihinta €10,70
    Alennushinta €10,70 Normaalihinta €18,43
    Säästät: -€7,73
  • Plantis Biligo 2 Copper 20 ampoules x 2 ml
    -5%

    Plantis Biligo 2 Kupari 20 ampullia x 2 ml

    Normaalihinta €11,00
    Alennushinta €11,00 Normaalihinta €11,58
    Säästät: -€0,58
  • Plantis Krill Oil 90 capsules
    -6%

    Plantis Krill-öljy 90 kapselia

    Normaalihinta €34,70
    Alennushinta €34,70 Normaalihinta €37,01
    Säästät: -€2,31
  • Planta Pol Vitanova 30 Caps, 30 Capsules
    -7%

    Planta Pol Vitanova 30 Caps, 30 kapselia

    Normaalihinta €26,20 0,87 € / 1ud
    Alennushinta €26,20 Normaalihinta €28,32
    Säästät: -€2,12
    0,87 € / 1ud
  • Organic Silicon Pol Plant, 1 Litre
    -20%

    Pol-orgaanisen piin kasvi, 1 litra

    Normaalihinta €40,00 4,0 € / 100ml
    Alennushinta €40,00 Normaalihinta €50,22
    Säästät: -€10,22
    4,0 € / 100ml
  • Regenpol Pol plant, 60 ml
    -23%

    Pol Regenpol -kasvi, 60 ml

    Normaalihinta €17,50 29,17 € / 100ml
    Alennushinta €17,50 Normaalihinta €22,67
    Säästät: -€5,17
    29,17 € / 100ml
  • Planta Pol Moringa Forte , 60 capsules
    -11%

    Planta Pol Moringa Forte, 60 kapselia

    Normaalihinta €19,70 0,33 € / 1ud
    Alennushinta €19,70 Normaalihinta €22,13
    Säästät: -€2,43
    0,33 € / 1ud