Kokoelma:

Phytotherapy

  • Bie 3 Te Manasul 10Filters
    -20%

    Bie 3 Te Manasul 10 suodatinta

    Normaalihinta €2,80 0,28 € / 1ud
    Alennushinta €2,80 Normaalihinta €3,50
    Säästät: -€0,70
    0,28 € / 1ud
  • Bie 3 Te Manasul 50Filters
    -30%

    Bie 3 Te Manasul 50 suodatinta

    Normaalihinta €9,40 0,19 € / 1ud
    Alennushinta €9,40 Normaalihinta €13,43
    Säästät: -€4,03
    0,19 € / 1ud
  • Bie 3 Dormimax 30Comp.
    -25%

    Bie 3 Dormimax 30 tablettia

    Normaalihinta €13,30 13,3 € / 1ud
    Alennushinta €13,30 Normaalihinta €17,78
    Säästät: -€4,48
    13,3 € / 1ud
  • Bonusan Bone Formula , 60 tablets
    -20%

    Bonusan Luunhoito-valmiste, 60 tablettia

    Normaalihinta €28,00 0,47 € / 1ud
    Alennushinta €28,00 Normaalihinta €34,99
    Säästät: -€6,99
    0,47 € / 1ud
  • Bonusan Liver Formula , 60 tablets
    -10%

    Bonusan Maksavalmiste, 60 tablettia

    Normaalihinta €28,90 0,48 € / 1ud
    Alennushinta €28,90 Normaalihinta €31,99
    Säästät: -€3,09
    0,48 € / 1ud
  • Bonusan Immune Formula , 30 capsules
    -15%

    Bonusan Immuunivalmiste, 30 kapselia

    Normaalihinta €23,20 0,77 € / 1ud
    Alennushinta €23,20 Normaalihinta €27,26
    Säästät: -€4,06
    0,77 € / 1ud
  • Bonusan Ribes Nigrum Extract , 60 capsules
    -20%

    Bonusan Ribes Nigrum -uute, 60 kapselia

    Normaalihinta €28,00 0,47 € / 1ud
    Alennushinta €28,00 Normaalihinta €34,99
    Säästät: -€6,99
    0,47 € / 1ud
  • Bonusan Cordyceps Sinensis Extract , 90 capsules
    -18%

    Bonusan Cordyceps sinensis -uute, 90 kapselia

    Normaalihinta €32,90 0,37 € / 1ud
    Alennushinta €32,90 Normaalihinta €39,99
    Säästät: -€7,09
    0,37 € / 1ud
  • Bonusan Mycoplex , 60 capsules
    -24%

    Bonusan Mycoplex, 60 kapselia

    Normaalihinta €29,20 0,49 € / 1ud
    Alennushinta €29,20 Normaalihinta €38,42
    Säästät: -€9,22
    0,49 € / 1ud
  • Bonusan Cpni - 8U , 90 capsules
    -5%

    Bonusan Cpni - 8U, 90 kapselia

    Normaalihinta €40,30 0,45 € / 1ud
    Alennushinta €40,30 Normaalihinta €42,42
    Säästät: -€2,12
    0,45 € / 1ud
  • Bonusan Cpni - 9D , 60 capsules
    -20%

    Bonusan Cpni - 9D, 60 kapselia

    Normaalihinta €24,90 0,42 € / 1ud
    Alennushinta €24,90 Normaalihinta €30,99
    Säästät: -€6,09
    0,42 € / 1ud
  • Bonusan Cpni - 9S , 60 capsules
    -18%

    Bonusan Cpni - 9S, 60 kapselia

    Normaalihinta €42,70 0,71 € / 1ud
    Alennushinta €42,70 Normaalihinta €51,99
    Säästät: -€9,29
    0,71 € / 1ud
  • Bonusan Cpni - 12S , 60 tablets
    -15%

    Bonusan Cpni - 12S, 60 tablettia

    Normaalihinta €31,50 0,53 € / 1ud
    Alennushinta €31,50 Normaalihinta €36,99
    Säästät: -€5,49
    0,53 € / 1ud
  • Bonusan Melatonin 1M5 Mg Plus , 90 tablets
    -11%

    Bonusan Melatonina 1M5 mg Plus, 90 tablettia

    Normaalihinta €17,80 0,2 € / 1ud
    Alennushinta €17,80 Normaalihinta €19,99
    Säästät: -€2,19
    0,2 € / 1ud
  • Bonusan L-Leucine 500 , 60 capsules
    -20%

    Bonusan L-leusiini 500, 60 kapselia

    Normaalihinta €24,00 0,4 € / 1ud
    Alennushinta €24,00 Normaalihinta €29,99
    Säästät: -€5,99
    0,4 € / 1ud
  • Bonusan L-Tryptophan 500 Complex , 60 capsules
    -20%

    Bonusan L-tryptofaani 500 Complex, 60 kapselia

    Normaalihinta €25,60 0,43 € / 1ud
    Alennushinta €25,60 Normaalihinta €31,99
    Säästät: -€6,39
    0,43 € / 1ud
  • Bonusan Green Tea Extract , 60 capsules
    -18%

    Bonusan Vihreän teen uute, 60 kapselia

    Normaalihinta €31,20 0,52 € / 1ud
    Alennushinta €31,20 Normaalihinta €37,99
    Säästät: -€6,79
    0,52 € / 1ud
  • Bonusan Nac 600 , 60 capsules
    -17%

    Bonusan Nac 600, 60 kapselia

    Normaalihinta €24,20 0,4 € / 1ud
    Alennushinta €24,20 Normaalihinta €28,99
    Säästät: -€4,79
    0,4 € / 1ud
  • Bonusan Silybum Curcuma Extract , 60 capsules
    -22%

    Bonusan Silybum Curcuma -uute, 60 kapselia

    Normaalihinta €30,50 0,51 € / 1ud
    Alennushinta €30,50 Normaalihinta €38,99
    Säästät: -€8,49
    0,51 € / 1ud
  • Bonusan Atragalus-Shiitake-Siberian Ginseng , 90 capsules
    -18%

    Bonusan Atrágalo-Shiitake-Siperian ginseng, 90 kapselia

    Normaalihinta €32,90 0,37 € / 1ud
    Alennushinta €32,90 Normaalihinta €39,99
    Säästät: -€7,09
    0,37 € / 1ud
  • Bonusan Echinacea Purpurea-Angustifolia Extract , 60 capsules
    -18%

    Bonusan Echinacea Purpurea-Angustifolia -uute, 60 kapselia

    Normaalihinta €27,00 0,45 € / 1ud
    Alennushinta €27,00 Normaalihinta €32,99
    Säästät: -€5,99
    0,45 € / 1ud
  • Bonusan Bacteri 8 , 28 capsules
    -11%

    Bonusan Bacteri 8, 28 kapselia

    Normaalihinta €31,70 1,13 € / 1ud
    Alennushinta €31,70 Normaalihinta €35,68
    Säästät: -€3,98
    1,13 € / 1ud
  • Brudy Dha 1200, 60 Capsules
    -5%

    Brudy Dha 1200, 60 kapselia

    Normaalihinta €98,10 1,64 € / 1ud
    Alennushinta €98,10 Normaalihinta €103,26
    Säästät: -€5,16
    1,64 € / 1ud
  • Brudy Dha 500 Antiox, 90 Capsules
    -33%

    Brudy Dha 500 Antiox, 90 kapselia

    Normaalihinta €46,60 0,52 € / 1ud
    Alennushinta €46,60 Normaalihinta €69,36
    Säästät: -€22,76
    0,52 € / 1ud
  • Brudy Hepato, 60 Capsules
    -35%

    Brudy Hepato, 60 kapselia

    Normaalihinta €31,10 0,52 € / 1ud
    Alennushinta €31,10 Normaalihinta €47,68
    Säästät: -€16,58
    0,52 € / 1ud
  • Brudy Immuno, 60 Capsules
    -6%

    Brudy Immuno, 60 kapselia

    Normaalihinta €47,40 0,79 € / 1ud
    Alennushinta €47,40 Normaalihinta €50,64
    Säästät: -€3,24
    0,79 € / 1ud
  • Buona Amantar 20Comp. + 20Cap.
    -45%

    Buona Amantar 20 tablettia + 20 kapselia

    Normaalihinta €21,50 1,08 € / 1ud
    Alennushinta €21,50 Normaalihinta €39,26
    Säästät: -€17,76
    1,08 € / 1ud
  • Buona Sedactin 20Ml.
    -47%

    Buona Sedactin 20 ml.

    Normaalihinta €13,30 66,5 € / 100ml
    Alennushinta €13,30 Normaalihinta €25,05
    Säästät: -€11,75
    66,5 € / 100ml
  • Buona Buona Difesa 14Viales
    -44%

    Buona Buona Difesa 14 ampullia

    Normaalihinta €17,30 1,24 € / 1ud
    Alennushinta €17,30 Normaalihinta €30,82
    Säästät: -€13,52
    1,24 € / 1ud
  • Buona Lactobif 8Ml.
    -35%

    Buona Lactobif 8 ml.

    Normaalihinta €19,10 238,75 € / 100ml
    Alennushinta €19,10 Normaalihinta €29,41
    Säästät: -€10,31
    238,75 € / 100ml