• Buona Lactobif 8Ml.
-35%

Buona Lactobif 8 ml.

SKU-koodiBU8032749650729
Probioottilisä suoliston terveyden edistämiseen.
Normaalihinta €19,10 238,75 € / 100ml
Alennushinta €19,10 Normaalihinta €29,41
Säästät: -€10,31
238,75 € / 100ml
Buona Lactobif 8Ml.
Buona Lactobif 8 ml.
Normaalihinta €19,10 238,75 € / 100ml
Alennushinta €19,10 Normaalihinta €29,41
Säästät: -€10,31
238,75 € / 100ml

 

 
Buona Lactobif on probioottinen ravintolisä, joka edistää suoliston terveyttä. Se sisältää sekoitusta hyödyllisiä probioottikantoja, jotka voivat parantaa ruoansulatusta ja suolistomikrobiston tasapainoa. Ihanteellinen terveen ruoansulatusjärjestelmän ylläpitämiseen ja ravintoaineiden parempaan imeytymiseen.

Ainesosat

Auringonkukkaöljy, Lactobacillus rhamnosus (LGG®) (DSM 33156), Bifidobacterium infantis (DSM 33361)