• Buona Sedactin 20Ml.
-47%

Buona Sedactin 20 ml.

SKU-koodiBU8032749650460
Ratkaisu rentoutumisen ja unen edistämiseen.
Normaalihinta €13,30 66,5 € / 100ml
Alennushinta €13,30 Normaalihinta €25,05
Säästät: -€11,75
66,5 € / 100ml
Buona Sedactin 20Ml.
Buona Sedactin 20 ml.
Normaalihinta €13,30 66,5 € / 100ml
Alennushinta €13,30 Normaalihinta €25,05
Säästät: -€11,75
66,5 € / 100ml

 

 
Buona Sedactin on liuos, joka on kehitetty edistämään rentoutumista ja parantamaan unen laatua. Se sisältää luonnollisia ainesosia, jotka voivat auttaa rauhoittamaan mieltä ja kehoa, mikä helpottaa nukahtamista ja auttaa nauttimaan virkistävästä unesta.