Kokoelma:

Phytotherapy

  • Cfn Cordyceps 60 Capsules
    -20%

    Cfn Cordyceps 60 kapselia

    Normaalihinta €28,06 0,47 € / 1ud
    Alennushinta €28,06 Normaalihinta €35,07
    Säästät: -€7,01
    0,47 € / 1ud
  • Cfn Entero Activ Junior 30Sticks
    -26%

    Cfn Entero Activ Junior 30 tikkuja

    Normaalihinta €29,10 0,97 € / 1ud
    Alennushinta €29,10 Normaalihinta €39,40
    Säästät: -€10,30
    0,97 € / 1ud
  • Cfn Factors Transfer 90 Capsules
    -29%

    Cfn Factors Transfer 90 kapselia

    Normaalihinta €32,40 0,36 € / 1ud
    Alennushinta €32,40 Normaalihinta €45,49
    Säästät: -€13,09
    0,36 € / 1ud
  • Cfn Phosphatidyl Serine 30 Capsules
    -29%

    Cfn Phosphatidyl Serine 30 Capsules

    Normaalihinta €28,20 0,94 € / 1ud
    Alennushinta €28,20 Normaalihinta €39,85
    Säästät: -€11,65
    0,94 € / 1ud
  • Cfn Immuno Nac 60V Capsules
    -35%

    Cfn Inmuno Nac 60V kapselit

    Normaalihinta €24,00 24,0 € / 1ud
    Alennushinta €24,00 Normaalihinta €37,00
    Säästät: -€13,00
    24,0 € / 1ud
  • Cfn Ginkgo Biloba Pex 60 Capsules
    -29%

    Cfn Ginkgo Biloba, 60 kapselia

    Normaalihinta €14,16 0,24 € / 1ud
    Alennushinta €14,16 Normaalihinta €19,93
    Säästät: -€5,77
    0,24 € / 1ud
  • Cfn Griffonia 60 Tablets
    -30%

    Cfn Griffonia 60 tablettia

    Normaalihinta €30,50 0,51 € / 1ud
    Alennushinta €30,50 Normaalihinta €43,33
    Säästät: -€12,83
    0,51 € / 1ud
  • Cfn Tiro Activ Fs 60 Capsules
    -20%

    Cfn Tiro Activ Fs 60 kapselia

    Normaalihinta €21,50 0,36 € / 1ud
    Alennushinta €21,50 Normaalihinta €26,82
    Säästät: -€5,32
    0,36 € / 1ud
  • Cfn Entero Lax Junior 120Gr.
    -28%

    Cfn Entero Lax Junior 120 g

    Normaalihinta €14,00 11,67 € / 100gr
    Alennushinta €14,00 Normaalihinta €19,53
    Säästät: -€5,53
    11,67 € / 100gr
  • Cfn Enzym Complex 120Vcaps
    -20%

    Cfn Enzym Complex 120Vcaps

    Normaalihinta €37,90 37,9 € / 1ud
    Alennushinta €37,90 Normaalihinta €47,50
    Säästät: -€9,60
    37,9 € / 1ud
  • Clearspring Oolong Tea Infusion 20Sachets. Bio
    -30%

    Clearspring Te Oolong -tee, 20 pussia. Luomu

    Normaalihinta €8,71 8,71 € / 1ud
    Alennushinta €8,71 Normaalihinta €12,44
    Säästät: -€3,73
    8,71 € / 1ud
  • Clearspring Kukicha Tea Infusion 20Sachets. Bio
    -30%

    Clearspring Te Kukicha -tee, 20 pussia. Luomu

    Normaalihinta €7,90 7,9 € / 1ud
    Alennushinta €7,90 Normaalihinta €11,31
    Säästät: -€3,41
    7,9 € / 1ud
  • Cn Clinical Nutrition Collagen Beauty 200 Tablets
    -19%

    Cn Clinical Nutrition Collagen Beauty 200 tablettia

    Normaalihinta €11,80 0,06 € / 1ud
    Alennushinta €11,80 Normaalihinta €14,59
    Säästät: -€2,79
    0,06 € / 1ud
  • Comptoirs & Compagnies Manuka Honey Iaa10+250Gr.
    -28%

    Comptoirs & Compagnies Manuka-hunaja Iaa10+ 250 g.

    Normaalihinta €44,50 17,8 € / 100gr
    Alennushinta €44,50 Normaalihinta €61,93
    Säästät: -€17,43
    17,8 € / 100gr
  • Comptoirs & Compagnies Manuka Honey Iaa18+ 250Gr.
    -18%

    Comptoirs & Compagnies Manuka-hunaja Iaa18+ 250 g.

    Normaalihinta €101,11 40,44 € / 100gr
    Alennushinta €101,11 Normaalihinta €123,09
    Säästät: -€21,98
    40,44 € / 100gr
  • Comptoirs & Compagnies Manuka Honey Iaa5+ 250Gr.
    -29%

    Comptoirs & Compagnies Manuka-hunaja Iaa5+ 250 g.

    Normaalihinta €31,40 12,56 € / 100gr
    Alennushinta €31,40 Normaalihinta €44,01
    Säästät: -€12,61
    12,56 € / 100gr
  • Comptoirs & Compagnies 100% Manuka Honey Tablets Iaa10+ 8% Lemon Juice
    -14%

    Comptoirs & Compagnies -tabletit, 100 % Manuka-hunajaa (IAAa10+), 8 % sitruunamehua

    Normaalihinta €12,08 12,08 € / 1ud
    Alennushinta €12,08 Normaalihinta €14,03
    Säästät: -€1,95
    12,08 € / 1ud
  • Comptoirs & Compagnies Manuka Honey Iaa20+ 250Gr.
    -19%

    Comptoirs & Compagnies Manuka-hunaja Iaa20+ 250 g.

    Normaalihinta €134,18 53,67 € / 100gr
    Alennushinta €134,18 Normaalihinta €166,64
    Säästät: -€32,46
    53,67 € / 100gr
  • Comptoirs & Compagnies 100% Manuka Honey Tablets Iaa10+ 8 Tablets.
    -12%

    Comptoirs & Compagnies 100 % Manuka-hunajaa sisältävät pastillit Iaa10+, 8 pastillia.

    Normaalihinta €12,40 12,4 € / 1ud
    Alennushinta €12,40 Normaalihinta €14,03
    Säästät: -€1,63
    12,4 € / 1ud
  • Codiet Tansiol Plus (Tensiol) 50Ml.
    -30%

    Codiet Tansiol Plus (Tensiol) 50 ml.

    Normaalihinta €17,50 35,0 € / 100ml
    Alennushinta €17,50 Normaalihinta €24,93
    Säästät: -€7,43
    35,0 € / 100ml
  • Codiet Narvisol Forte (Nervisol) Drops 50Ml.
    -30%

    Codiet Narvisol Forte (Nervisol) tipat 50 ml.

    Normaalihinta €17,50 35,0 € / 100ml
    Alennushinta €17,50 Normaalihinta €24,93
    Säästät: -€7,43
    35,0 € / 100ml
  • Codiet Tea Dren 500Ml.
    -30%

    Codiet Tea Dren 500 ml.

    Normaalihinta €21,00 4,2 € / 100ml
    Alennushinta €21,00 Normaalihinta €30,00
    Säästät: -€9,00
    4,2 € / 100ml
  • Nimi: Glutaredox, 30 tablettia
    -29%

    Nimi: Glutaredox, 30 tablettia

    Normaalihinta €36,20 36,2 € / 1ud
    Alennushinta €36,20 Normaalihinta €51,33
    Säästät: -€15,13
    36,2 € / 1ud
  • Tuotenimi Sedanam Notte, 30 tablettia
    -5%

    Tuotenimi Sedanam Notte, 30 tablettia

    Normaalihinta €15,30 15,3 € / 1ud
    Alennushinta €15,30 Normaalihinta €16,15
    Säästät: -€0,85
    15,3 € / 1ud
  • Cupper Strawberry & Vanilla Infusion 20Sachets. Bio Vegan
    -30%

    Cupper Mansikka ja vanilja -yrttitee, 20 pussia. Luomu, vegaaninen

    Normaalihinta €3,50 3,5 € / 1ud
    Alennushinta €3,50 Normaalihinta €4,99
    Säästät: -€1,49
    3,5 € / 1ud
  • Cupper-mustikka- ja vadelma-yrttitee, 20 pussia. Bio Vega
    -34%

    Cupper-mustikka- ja vadelma-yrttitee, 20 pussia. Bio Vega

    Normaalihinta €3,30 3,3 € / 1ud
    Alennushinta €3,30 Normaalihinta €4,99
    Säästät: -€1,69
    3,3 € / 1ud
  • Cupper Green Tea Infusion 20Sachets. Bio
    -30%

    Cupper Vihreä tee, 20 pussia. Luomu

    Normaalihinta €3,50 3,5 € / 1ud
    Alennushinta €3,50 Normaalihinta €4,99
    Säästät: -€1,49
    3,5 € / 1ud
  • Cupper Green Tea With Lemon Infusion 20Sachets. Bio
    -30%

    Cupper Vihreä tee sitruunalla, 20 pussia. Luomu

    Normaalihinta €3,50 3,5 € / 1ud
    Alennushinta €3,50 Normaalihinta €4,99
    Säästät: -€1,49
    3,5 € / 1ud
  • Cupper Classic Earl Grey Bio , 20 bags
    -9%

    Cupper Classic Earl Grey Bio, 20 pussia

    Normaalihinta €3,30 0,17 € / 1ud
    Alennushinta €3,30 Normaalihinta €3,62
    Säästät: -€0,32
    0,17 € / 1ud
  • Cupper White Tea With Orange Infusion 20Sachets. Bio
    -30%

    Cupper Valkoinen tee appelsiinilla, 20 pussia. Luomu

    Normaalihinta €3,50 3,5 € / 1ud
    Alennushinta €3,50 Normaalihinta €4,99
    Säästät: -€1,49
    3,5 € / 1ud