Kokoelma:

Phytotherapy

  • Artesania Plantis Digest 250Ml.
    -21%

    Artesania Plantis Digest 250 ml.

    Normaalihinta €13,00 5,2 € / 100ml
    Alennushinta €13,00 Normaalihinta €16,42
    Säästät: -€3,42
    5,2 € / 100ml
  • Artesania Plantisox (Biox) (Worms) Syrup 250Ml
    -33%

    Artesania Plantisox (Biox) (matoja) siirappi 250 ml

    Normaalihinta €15,70 6,28 € / 100ml
    Alennushinta €15,70 Normaalihinta €23,56
    Säästät: -€7,86
    6,28 € / 100ml
  • Artesania Vitamin D3 Liquid 30Ml.
    -19%

    Artesania D3-vitamiini, nestemäinen, 30 ml.

    Normaalihinta €7,00 23,33 € / 100ml
    Alennushinta €7,00 Normaalihinta €8,60
    Säästät: -€1,60
    23,33 € / 100ml
  • Artesania L-Cysteine 60 Capsules
    -19%

    Artesania L-kysteiini 60 kapselia

    Normaalihinta €14,40 0,24 € / 1ud
    Alennushinta €14,40 Normaalihinta €17,77
    Säästät: -€3,37
    0,24 € / 1ud
  • Artesania Arnica Cream Plantis 50Ml.
    -8%

    Artesania Plantis-arnikkovoide 50 ml.

    Normaalihinta €6,90 13,8 € / 100ml
    Alennushinta €6,90 Normaalihinta €7,54
    Säästät: -€0,64
    13,8 € / 100ml
  • Artesania Plantis Calendula Cream 50Ml.
    -34%

    Plantis-kalendulavoide 50 ml.

    Normaalihinta €6,50 13,0 € / 100ml
    Alennushinta €6,50 Normaalihinta €9,79
    Säästät: -€3,29
    13,0 € / 100ml
  • Artesania Repuls Pic Stick 20Ml.
    -14%

    Artesania Repuls Pic Stick 20 ml.

    Normaalihinta €11,10 55,5 € / 100ml
    Alennushinta €11,10 Normaalihinta €12,90
    Säästät: -€1,80
    55,5 € / 100ml
  • Artesania Remedio Plantis No. 5 Hyperactivity 10Ml. Eco
    -37%

    Artesania Remedio Plantis nro 5, ylivilkkaus, 10 ml. Eco

    Normaalihinta €10,50 105,0 € / 100ml
    Alennushinta €10,50 Normaalihinta €16,64
    Säästät: -€6,14
    105,0 € / 100ml
  • Asla Vital (Dr. Ana Aslan) Ampoules With Collagen 10Amp.
    -25%

    Asla Vital (tri Ana Aslan) Kollageenipitoiset ampullit, 10 amp.

    Normaalihinta €35,00 35,0 € / 1ud
    Alennushinta €35,00 Normaalihinta €46,71
    Säästät: -€11,71
    35,0 € / 1ud
  • Forté Pharma Night Melatonin, 30 Candies
    -5%

    Forté Pharma Noche Melatoniini, 30 karkkia

    Normaalihinta €10,99 10,99 € / 1ud
    Alennushinta €10,99 Normaalihinta €11,57
    Säästät: -€0,58
    10,99 € / 1ud
  • Atika Pyrocalm 18Sticks.
    -11%

    Atika Pirocalm 18 tikkuja.

    Normaalihinta €19,70 1,09 € / 1ud
    Alennushinta €19,70 Normaalihinta €22,20
    Säästät: -€2,50
    1,09 € / 1ud
  • Atika Calmacare 60 Capsules
    -25%

    Atika Calmacare 60 kapselia

    Normaalihinta €29,10 0,49 € / 1ud
    Alennushinta €29,10 Normaalihinta €38,87
    Säästät: -€9,77
    0,49 € / 1ud
  • Atlantia Bialoe Pure Aloe Vera Juice 500Ml. Eco
    -18%

    Atlantia Bialoe Puhdas aloe vera -mehu 500 ml. Eco

    Normaalihinta €22,70 4,54 € / 100ml
    Alennushinta €22,70 Normaalihinta €27,84
    Säästät: -€5,14
    4,54 € / 100ml
  • Atika Pharma Permeacare Maintenance, 30 capsules
    -24%

    Atika Pharma Permeacare Ylläpito, 30 kapselia

    Normaalihinta €30,60 1,02 € / 1ud
    Alennushinta €30,60 Normaalihinta €40,35
    Säästät: -€9,75
    1,02 € / 1ud
  • Atika Evaprob 15 Tablets
    -17%

    Atika Evaprob 15 tablettia

    Normaalihinta €21,40 1,43 € / 1ud
    Alennushinta €21,40 Normaalihinta €25,68
    Säästät: -€4,28
    1,43 € / 1ud
  • Atika Heliprotect 30 Capsules
    -23%

    Atika Heliprotect 30 kapselia

    Normaalihinta €26,20 0,87 € / 1ud
    Alennushinta €26,20 Normaalihinta €34,00
    Säästät: -€7,80
    0,87 € / 1ud
  • Avd Reform Performance Forte 70Cap.
    -32%

    Reform Performance Forte 70 kapselia.

    Normaalihinta €49,20 0,7 € / 1ud
    Alennushinta €49,20 Normaalihinta €72,67
    Säästät: -€23,47
    0,7 € / 1ud
  • Avd Reform Microbiotin Fibre 100Gr.
    -30%

    Avd Reform Microbiotin Fibra 100 g.

    Normaalihinta €30,60 30,6 € / 100gr
    Alennushinta €30,60 Normaalihinta €43,87
    Säästät: -€13,27
    30,6 € / 100gr
  • Ayurveda Kutkin , 60 capsules
    -32%

    Ayurveda Kutkin, 60 kapselia

    Normaalihinta €25,00 0,42 € / 1ud
    Alennushinta €25,00 Normaalihinta €36,52
    Säästät: -€11,52
    0,42 € / 1ud
  • Ayurveda Authentic Shatavari 60 Capsules
    -11%

    Ayurveda Autentico Shatavari 60 kapselia

    Normaalihinta €20,40 0,34 € / 1ud
    Alennushinta €20,40 Normaalihinta €23,04
    Säästät: -€2,64
    0,34 € / 1ud
  • Ayurveda Isabgol Eco , 220 g
    -26%

    Ayurveda Isabgol Eco, 220 g

    Normaalihinta €16,50 7,5 € / 100gr
    Alennushinta €16,50 Normaalihinta €22,42
    Säästät: -€5,92
    7,5 € / 100gr
  • B.Green T4 Grapefruit Flavour Line 28Sticks
    -28%

    B.Green T4, greippimaku, 28 tikkua

    Normaalihinta €35,00 1,25 € / 1ud
    Alennushinta €35,00 Normaalihinta €48,46
    Säästät: -€13,46
    1,25 € / 1ud
  • Bariatric Baricapil , 30 units
    -5%

    Bariatric Baricapil, 30 kappaletta

    Normaalihinta €37,60 1,25 € / 1ud
    Alennushinta €37,60 Normaalihinta €39,58
    Säästät: -€1,98
    1,25 € / 1ud
  • Bequisa Glandin 500 , 200 pearls
    -28%

    Bequisa Glandin 500, 200 kapselia

    Normaalihinta €21,40 0,11 € / 1ud
    Alennushinta €21,40 Normaalihinta €29,91
    Säästät: -€8,51
    0,11 € / 1ud
  • Bequisa Capsubeth Echinacea 60 Capsules
    -18%

    Bequisa Capsubeth Echinacea 60 kapselia

    Normaalihinta €9,20 0,15 € / 1ud
    Alennushinta €9,20 Normaalihinta €11,25
    Säästät: -€2,05
    0,15 € / 1ud
  • Bequisa Capsubeth Helichrysum 60 Capsules
    -16%

    Bequisa Capsubeth Helikris 60 kapselia

    Normaalihinta €16,30 0,27 € / 1ud
    Alennushinta €16,30 Normaalihinta €19,40
    Säästät: -€3,10
    0,27 € / 1ud
  • Bequisa Hepaticbeq 60 Capsules
    -16%

    Bequisa Hepaticbeq 60 kapselia

    Normaalihinta €12,60 0,21 € / 1ud
    Alennushinta €12,60 Normaalihinta €14,95
    Säästät: -€2,35
    0,21 € / 1ud
  • Bequisa Antioxbeq 60 Capsules
    -25%

    Bequisa Antioxbeq 60 kapselia

    Normaalihinta €19,80 0,33 € / 1ud
    Alennushinta €19,80 Normaalihinta €26,46
    Säästät: -€6,66
    0,33 € / 1ud
  • Bequisa Glucobeq 60 Capsules
    -18%

    Bequisa Glucobeq 60 kapselia

    Normaalihinta €12,30 0,21 € / 1ud
    Alennushinta €12,30 Normaalihinta €14,95
    Säästät: -€2,65
    0,21 € / 1ud
  • Bequisa Prostabeq 60 Capsules
    -16%

    Bequisa Prostabeq 60 kapselia

    Normaalihinta €14,20 0,24 € / 1ud
    Alennushinta €14,20 Normaalihinta €16,95
    Säästät: -€2,75
    0,24 € / 1ud