Kokoelma:

BARIATRIC

  • Barimix Sleeve , 30 capsules
    -16%

    Barimix Sleeve, 30 kapselia

    Normaalihinta €16,80 0,56 € / 1ud
    Alennushinta €16,80 Normaalihinta €20,08
    Säästät: -€3,28
    0,56 € / 1ud
  • Barimix Bypass, 30 capsules
    -14%

    Barimix Bypass, 30 kapselia

    Normaalihinta €17,20 0,57 € / 1ud
    Alennushinta €17,20 Normaalihinta €19,89
    Säästät: -€2,69
    0,57 € / 1ud
  • Barimix Bpd , 60 capsules
    -12%

    Barimix Bpd, 60 kapselia

    Normaalihinta €18,80 0,31 € / 1ud
    Alennushinta €18,80 Normaalihinta €21,37
    Säästät: -€2,57
    0,31 € / 1ud
  • Barimix , 30 capsules
    -14%

    Barimix, 30 kapselia

    Normaalihinta €15,60 0,52 € / 1ud
    Alennushinta €15,60 Normaalihinta €18,11
    Säästät: -€2,51
    0,52 € / 1ud
  • Barimix pre , 30 capsules
    -8%

    Barimix pre, 30 kapselia

    Normaalihinta €16,10 0,54 € / 1ud
    Alennushinta €16,10 Normaalihinta €17,47
    Säästät: -€1,37
    0,54 € / 1ud
  • Barimix Bypass Raspberry Flavour, 90 gummies
    -10%

    Barimix Bypass, vadelmanmakuinen, 90 karkkia

    Normaalihinta €20,50 0,23 € / 1ud
    Alennushinta €20,50 Normaalihinta €22,72
    Säästät: -€2,22
    0,23 € / 1ud
  • Barimix Med, 30 capsules
    -10%

    Barimix Med, 30 kapselia

    Normaalihinta €17,20 0,57 € / 1ud
    Alennushinta €17,20 Normaalihinta €19,05
    Säästät: -€1,85
    0,57 € / 1ud
  • Bariatric Neutral Flavour Barifiber, 210g
    -21%

    Barifiber Bariatric, neutraali maku, 210 g

    Normaalihinta €14,20 6,76 € / 100gr
    Alennushinta €14,20 Normaalihinta €18,08
    Säästät: -€3,88
    6,76 € / 100gr
  • Bariatric Baricuprum, 30 capsules
    -15%

    Bariatric Baricuprum, 30 kapselia

    Normaalihinta €14,60 0,49 € / 1ud
    Alennushinta €14,60 Normaalihinta €17,08
    Säästät: -€2,48
    0,49 € / 1ud
  • Bariatric Barihmb, 360 grams
    -17%

    Bariatric Barihmb, 360 g

    Normaalihinta €35,80 9,94 € / 100gr
    Alennushinta €35,80 Normaalihinta €42,97
    Säästät: -€7,17
    9,94 € / 100gr
  • Bariatric Barizinc, 30 Tablets
    -23%

    Bariatric Barizinc, 30 tablettia

    Normaalihinta €10,00 0,33 € / 1ud
    Alennushinta €10,00 Normaalihinta €13,06
    Säästät: -€3,06
    0,33 € / 1ud
  • Bariatric Bariprotein, 500 g
    -6%

    Bariatric Bariprotein, 500 g

    Normaalihinta €32,00 6,4 € / 100gr
    Alennushinta €32,00 Normaalihinta €34,11
    Säästät: -€2,11
    6,4 € / 100gr
  • Bariatric Barimix Bagua , 30 capsules
    -15%

    Bariatric Barimix Bagua, 30 kapselia

    Normaalihinta €20,40 0,68 € / 1ud
    Alennushinta €20,40 Normaalihinta €24,10
    Säästät: -€3,70
    0,68 € / 1ud
  • Bariatric Baricapil , 30 units
    -5%

    Bariatric Baricapil, 30 kappaletta

    Normaalihinta €37,60 1,25 € / 1ud
    Alennushinta €37,60 Normaalihinta €39,58
    Säästät: -€1,98
    1,25 € / 1ud
  • Bariatric Bi1 Bificare Vanilla 200 Ml , 36 briks
    -9%

    Bariatric Bi1 Bificare Vanilja 200 ml, 36 kartonkipakkausta

    Loppuunmyyty
    Kerro minulle
  • Barimix Bypass Pack 2 x 30 capsules
    -15%

    Barimix Bypass Pack 2 x 30 kapselia

    Normaalihinta €33,90 0,57 € / 1ud
    Alennushinta €33,90 Normaalihinta €39,78
    Säästät: -€5,88
    0,57 € / 1ud
  • Barimix Pack 3 x 30 capsules
    -16%

    Barimix-pakkaus, 3 x 30 kapselia

    Normaalihinta €50,40 0,56 € / 1ud
    Alennushinta €50,40 Normaalihinta €59,67
    Säästät: -€9,27
    0,56 € / 1ud
  • Barimix Pack 3 x 30 capsules
    -16%

    Barimix Pack 3 x 30 capsules

    Normaalihinta €45,70 0,51 € / 1ud
    Alennushinta €45,70 Normaalihinta €54,33
    Säästät: -€8,63
    0,51 € / 1ud
  • Barimix Pack 4 x 30 capsules
    -16%

    Barimix-pakkaus, 4 x 30 kapselia

    Normaalihinta €60,50 0,5 € / 1ud
    Alennushinta €60,50 Normaalihinta €72,44
    Säästät: -€11,94
    0,5 € / 1ud
  • Bariatric Bariamix Bpd, 2X60 Capsules
    -13%

    Bariatric Bariamix Bpd, 2 x 60 kapselia

    Normaalihinta €37,00 0,31 € / 1ud
    Alennushinta €37,00 Normaalihinta €42,74
    Säästät: -€5,74
    0,31 € / 1ud
  • Barimix Bypass, Pack 6 x 30 capsules
    -17%

    Barimix Bypass, 6 x 30 kapselin pakkaus

    Normaalihinta €98,60 0,55 € / 1ud
    Alennushinta €98,60 Normaalihinta €119,34
    Säästät: -€20,74
    0,55 € / 1ud
  • Bariatric Bariprotein, 2X500 Gr
    -8%

    Bariatric Bariprotein, 2 x 500 g

    Normaalihinta €62,60 6,26 € / 100gr
    Alennushinta €62,60 Normaalihinta €68,22
    Säästät: -€5,62
    6,26 € / 100gr
  • Bariatric Barimix Sleeve , 2X30 Capsules
    -18%

    Bariatric Barimix Sleeve , 2X30 Capsules

    Normaalihinta €33,10 0,55 € / 1ud
    Alennushinta €33,10 Normaalihinta €40,16
    Säästät: -€7,06
    0,55 € / 1ud
  • Bariatric Barireflux , 18 drinkable sticks
    -18%

    Bariatric Barireflux, 18 juomapussia

    Loppuunmyyty
    Kerro minulle
  • Bariatric Baricalcium, 60 Tablets
    -15%

    Bariatric Baricalcium, 60 tablettia

    Normaalihinta €12,40 0,21 € / 1ud
    Alennushinta €12,40 Normaalihinta €14,57
    Säästät: -€2,17
    0,21 € / 1ud