• Good As Gold 1.5Kg.
-5%
Trm

Good As Gold 1,5 kg.

SKU-koodiTR5391504340255
Hevosille tarkoitettu ravintolisä, joka sisältää tryptofaania, B1-vitamiinia ja E-vitamiinia ja jota käytetään edistämään rauhallisempaa käyttäytymistä stressitilanteissa.
Normaalihinta €122,99 81,99 € / 1kg
Alennushinta €122,99 Normaalihinta €129,46
Säästät: -€6,47
81,99 € / 1kg
Good As Gold 1.5Kg.
Good As Gold 1,5 kg.
Normaalihinta €122,99 81,99 € / 1kg
Alennushinta €122,99 Normaalihinta €129,46
Säästät: -€6,47
81,99 € / 1kg

 

 

Mikä on Good As Gold 1,5 kg?

Hevosille tarkoitettu ravintolisä, joka sisältää tryptofaania, B1-vitamiinia ja E-vitamiinia ja jota käytetään edistämään rauhallisempaa käyttäytymistä stressitilanteissa.

Koostumus ja käyttötarkoitus

  • 1,5 kg:n pakkaus
  • Kehitetty urheilu- tai hermostuneille hevosille
  • Tryptopaanin ja vitamiinien lähde

Käyttöohjeet Good As Gold 1,5 kg

Anna 50 g päivässä 3–4 päivää ennen vaativaa tilannetta; ylläpitoannoksena 25 g päivässä tai valmistajan ohjeiden mukaan.

Varotoimet ja säilytys

Tuote on tarkoitettu yksinomaan eläimille. Määritä annostus hevosen painon, ruokavalion ja aktiivisuuden mukaan eläinlääkärin ohjeiden mukaisesti.