• Iron X Cell 3.75L.
-5%
Trm

Iron X Cell 3,75 l.

SKU-koodiTR5391504340330

Rautaa sisältävä monivitamiinivalmiste

Normaalihinta €68,40 1,82 € / 100ml
Alennushinta €68,40 Normaalihinta €72,00
Säästät: -€3,60
1,82 € / 100ml
Iron X Cell 3.75L.
Iron X Cell 3,75 l.
Normaalihinta €68,40 1,82 € / 100ml
Alennushinta €68,40 Normaalihinta €72,00
Säästät: -€3,60
1,82 € / 100ml

 

 

Raudalla rikastettu ravintolisä, joka auttaa kilpahevosta saavuttamaan optimaalisen energiatason, terveyden ja elinvoiman.

Koostumus ja ainesosat

Rauta ja B-ryhmän vitamiinit