• Maxitop Equine 5Kg
-5%
Trm

Maxitop Equine 5 kg

SKU-koodiTR5391504341863
Runsas aminohappojen lähde lihasmassan kehittymiseen ja ylläpitoon.
Normaalihinta €198,99 39,8 € / 1kg
Alennushinta €198,99 Normaalihinta €209,46
Säästät: -€10,47
39,8 € / 1kg
Maxitop Equine 5Kg
Maxitop Equine 5 kg
Normaalihinta €198,99 39,8 € / 1kg
Alennushinta €198,99 Normaalihinta €209,46
Säästät: -€10,47
39,8 € / 1kg
Lääkityssuositus
 
 
 
2 tuote(et)
€0,00

 

 
Hevosille tarkoitetut ravintolisät, jotka sisältävät merkittävän määrän aminohappoja, erityisesti haaraketjuisia aminohappoja (BCAA).

Koostumus ja ainesosat

BCAA-aminohapot