Kokoelma:

Phytotherapy

  • Espadiet Regurol Forte , 30 capsules
    -5%

    Espadiet Regurol Forte, 30 kapselia

    Normaalihinta €20,50 0,68 € / 1ud
    Alennushinta €20,50 Normaalihinta €21,58
    Säästät: -€1,08
    0,68 € / 1ud
  • Espadiet Nat-Sx, 10 Capsules
    -10%

    Espadiet Nat-Sx, 10 kapselia

    Normaalihinta €22,40 2,24 € / 1ud
    Alennushinta €22,40 Normaalihinta €24,81
    Säästät: -€2,41
    2,24 € / 1ud
  • Espadiet Articuchoc, 10 Vials
    -6%

    Espadiet Articuchoc, 10 ampullia

    Normaalihinta €15,70 1,57 € / 1ud
    Alennushinta €15,70 Normaalihinta €16,74
    Säästät: -€1,04
    1,57 € / 1ud
  • Erlingen Defined 128, 60 Tablets
    -18%

    Erlingen Definido 128, 60 tablettia

    Normaalihinta €28,50 0,48 € / 1ud
    Alennushinta €28,50 Normaalihinta €34,89
    Säästät: -€6,39
    0,48 € / 1ud
  • Ergykum, 30 capsules
    -31%

    Ergykum, 30 kapselia

    Normaalihinta €24,00 0,8 € / 1ud
    Alennushinta €24,00 Normaalihinta €34,75
    Säästät: -€10,75
    0,8 € / 1ud
  • Ergosphere Zinc + Copper , 50 capsules
    -12%

    Ergosphere Sinkki + Kupari, 50 kapselia

    Normaalihinta €17,10 0,34 € / 1ud
    Alennushinta €17,10 Normaalihinta €19,34
    Säästät: -€2,24
    0,34 € / 1ud
  • Ergosphere Sineston, 40 Capsules
    -19%

    Ergosphere Sineston, 40 kapselia

    Normaalihinta €14,40 0,36 € / 1ud
    Alennushinta €14,40 Normaalihinta €17,77
    Säästät: -€3,37
    0,36 € / 1ud
  • Equisalud Vitamin D3 + K2 Liposomada , 60 ml
    -23%

    Equisalud D3- ja K2-vitamiini, liposomimuotoinen, 60 ml

    Normaalihinta €31,00 51,67 € / 100ml
    Alennushinta €31,00 Normaalihinta €40,46
    Säästät: -€9,46
    51,67 € / 100ml
  • Equisalud Omega 3 Forte Epa Dha , 120 capsules
    -24%

    Equisalud Omega 3 Forte EPA DHA, 120 kapselia

    Normaalihinta €38,50 0,32 € / 1ud
    Alennushinta €38,50 Normaalihinta €50,53
    Säästät: -€12,03
    0,32 € / 1ud
  • Equisalud Omega 3 Active , 1000 mg
    -21%

    Equisalud Omega 3 Activo, 1000 mg

    Normaalihinta €29,60 29,6 € / 1ud
    Alennushinta €29,60 Normaalihinta €37,25
    Säästät: -€7,65
    29,6 € / 1ud
  • Equisalud Holovit Vitamin D3 4000 Ui Cholecalciferol, 50 Capsules
    -24%

    Equisalud Holovit D3-vitamiini 4000 IU kolekalsiferoli, 50 kapselia

    Normaalihinta €16,20 0,32 € / 1ud
    Alennushinta €16,20 Normaalihinta €21,24
    Säästät: -€5,04
    0,32 € / 1ud
  • Equisalud Holovit Vitamin D3 2.000 Ui + K2 60 Ug, 180 Capsules
    -24%

    Equisalud Holovit D3-vitamiini 2 000 IU + K2 60 µg, 180 kapselia

    Normaalihinta €61,10 0,34 € / 1ud
    Alennushinta €61,10 Normaalihinta €79,89
    Säästät: -€18,79
    0,34 € / 1ud
  • Equisalud Holovit Vitamin D3 2.000 Ui + K2 60 Ug , 50 capsules
    -26%

    Equisalud Holovit D3-vitamiini 2 000 IU + K2 60 µg, 50 kapselia

    Normaalihinta €18,60 0,37 € / 1ud
    Alennushinta €18,60 Normaalihinta €25,10
    Säästät: -€6,50
    0,37 € / 1ud
  • Equisalud Holoram Equilibrium 500 Mg , 60 capsules
    -20%

    Equisalud Holoram Equilibrium 500 mg, 60 kapselia

    Normaalihinta €30,00 0,5 € / 1ud
    Alennushinta €30,00 Normaalihinta €37,57
    Säästät: -€7,57
    0,5 € / 1ud
  • Equisalud Holoram Artigen 560 Mg, 60 Capsules
    -25%

    Equisalud Holoram Artigen 560 mg, 60 kapselia

    Normaalihinta €30,00 0,5 € / 1ud
    Alennushinta €30,00 Normaalihinta €40,04
    Säästät: -€10,04
    0,5 € / 1ud
  • Equisalud Holoram Artigen 560 Mg , 180 capsules
    -7%

    Equisalud Holoram Artigen 560 mg, 180 kapselia

    Normaalihinta €86,90 0,48 € / 1ud
    Alennushinta €86,90 Normaalihinta €93,14
    Säästät: -€6,24
    0,48 € / 1ud
  • Equisalud Holopai 7I, 31 Ml
    -24%

    Equisalud Holopai 7I, 31 ml

    Normaalihinta €13,70 44,19 € / 100ml
    Alennushinta €13,70 Normaalihinta €18,11
    Säästät: -€4,41
    44,19 € / 100ml
  • Equisalud Holopai 7, 31 Ml
    -24%

    Equisalud Holopai 7, 31 ml

    Normaalihinta €13,70 44,19 € / 100ml
    Alennushinta €13,70 Normaalihinta €17,99
    Säästät: -€4,29
    44,19 € / 100ml
  • Equisalud Holopai 3S, 31 Ml
    -24%

    Equisalud Holopai 3S, 31 ml

    Normaalihinta €13,70 44,19 € / 100ml
    Alennushinta €13,70 Normaalihinta €18,09
    Säästät: -€4,39
    44,19 € / 100ml
  • Equisalud Holomega Shilajit , 50 capsules
    -21%

    Equisalud Holomega Shilajit, 50 kapselia

    Normaalihinta €37,50 0,75 € / 1ud
    Alennushinta €37,50 Normaalihinta €47,47
    Säästät: -€9,97
    0,75 € / 1ud
  • Equisalud Holomega Oseonutrient Ca. Mg Vitamins D3, K2 180,
    -27%

    Equisalud Holomega Oseonutrient Ca, Mg, D3- ja K2-vitamiinit 180,

    Normaalihinta €93,00 93,0 € / 1ud
    Alennushinta €93,00 Normaalihinta €126,83
    Säästät: -€33,83
    93,0 € / 1ud
  • Equisalud Holomega Magnesium Liposome , 50 capsules
    -23%

    Equisalud Holomega Liposominen magnesium, 50 kapselia

    Normaalihinta €18,30 0,37 € / 1ud
    Alennushinta €18,30 Normaalihinta €23,80
    Säästät: -€5,50
    0,37 € / 1ud
  • Equisalud Holomega L-Proline, 50 Capsules
    -24%

    Equisalud Holomega L-proliini, 50 kapselia

    Normaalihinta €20,10 0,4 € / 1ud
    Alennushinta €20,10 Normaalihinta €26,41
    Säästät: -€6,31
    0,4 € / 1ud
  • Equisalud Holomega Lactoferrin , 50 capsules
    -20%

    Equisalud Holomega Lactoferrina, 50 kapselia

    Normaalihinta €48,10 0,96 € / 1ud
    Alennushinta €48,10 Normaalihinta €59,95
    Säästät: -€11,85
    0,96 € / 1ud
  • Equisalud Holomega Intestolin , 50 capsules
    -21%

    Equisalud Holomega Intestolin, 50 kapselia

    Normaalihinta €17,30 0,35 € / 1ud
    Alennushinta €17,30 Normaalihinta €21,91
    Säästät: -€4,61
    0,35 € / 1ud
  • Equisalud Holomega Intestolin , 180 capsules
    -15%

    Equisalud Holomega Intestolin, 180 kapselia

    Normaalihinta €52,10 0,29 € / 1ud
    Alennushinta €52,10 Normaalihinta €61,32
    Säästät: -€9,22
    0,29 € / 1ud
  • Equisalud Holofit Red Clover, 50 Capsules
    -23%

    Equisalud Holofit Punainen apila, 50 kapselia

    Normaalihinta €20,10 0,4 € / 1ud
    Alennushinta €20,10 Normaalihinta €26,26
    Säästät: -€6,16
    0,4 € / 1ud
  • Equisalud Holofit Resveratrol, 60 Capsules
    -22%

    Equisalud Holofit Resveratrol, 60 kapselia

    Normaalihinta €40,40 0,67 € / 1ud
    Alennushinta €40,40 Normaalihinta €52,10
    Säästät: -€11,70
    0,67 € / 1ud
  • Dr Healthcare Daofood Plus 60 capsules
    -31%

    Dr Healthcare Daofood Plus 60 kapselia

    Normaalihinta €31,20 0,52 € / 1ud
    Alennushinta €31,20 Normaalihinta €44,99
    Säästät: -€13,79
    0,52 € / 1ud
  • Equisalud Estresvital, 60 Capsules
    -23%

    Equisalud Estresvital, 60 kapselia

    Normaalihinta €28,50 0,48 € / 1ud
    Alennushinta €28,50 Normaalihinta €37,07
    Säästät: -€8,57
    0,48 € / 1ud