Kokoelma:

Phytotherapy

  • Specchiaso Oligomir Plus Syrup, 170 Ml
    -31%

    Specchiaso Oligomir Plus -siirappi, 170 ml

    Normaalihinta €13,30 7,82 € / 100ml
    Alennushinta €13,30 Normaalihinta €19,41
    Säästät: -€6,11
    7,82 € / 100ml
  • Specchiaso Effervescent Influepid, 20 Tablets
    -28%

    Specchiaso Efervescente Influepid, 20 tablettia

    Normaalihinta €10,20 0,51 € / 1ud
    Alennushinta €10,20 Normaalihinta €14,24
    Säästät: -€4,04
    0,51 € / 1ud
  • Sotya Vinegar Plus, 100 Capsules Of 550 Mg
    -36%

    Sotya Vinagre Plus, 100 kapselia à 550 mg

    Normaalihinta €4,90 0,05 € / 1ud
    Alennushinta €4,90 Normaalihinta €7,70
    Säästät: -€2,80
    0,05 € / 1ud
  • Sotya Valerian & Passionflower 450 Mg, 90 Capsules
    -19%

    Sotya Valeriana ja Passiflora 450 mg, 90 kapselia

    Normaalihinta €6,40 0,07 € / 1ud
    Alennushinta €6,40 Normaalihinta €7,94
    Säästät: -€1,54
    0,07 € / 1ud
  • Sotya Cat's Claw 500 Mg, 100 Tablets
    -25%

    Sotya Kissan kynsi 500 mg, 100 tablettia

    Normaalihinta €4,20 0,04 € / 1ud
    Alennushinta €4,20 Normaalihinta €5,61
    Säästät: -€1,41
    0,04 € / 1ud
  • Sotya Super Guarana 600 mg, 120 Tablets
    -34%

    Sotya Super Guarana 600 mg, 120 tablettia

    Normaalihinta €3,40 0,03 € / 1ud
    Alennushinta €3,40 Normaalihinta €5,15
    Säästät: -€1,75
    0,03 € / 1ud
  • Sotya Sotya Zinc C 100 Comp.
    -35%

    Sotya Sotya Zinc C 100 tablettia

    Normaalihinta €3,90 3,9 € / 1ud
    Alennushinta €3,90 Normaalihinta €6,03
    Säästät: -€2,13
    3,9 € / 1ud
  • Sotya Sot-Digest 550 Mg, 90 Capsules
    -5%

    Sotya Sot-Digest 550 mg, 90 kapselia

    Normaalihinta €8,60 0,1 € / 1ud
    Alennushinta €8,60 Normaalihinta €9,05
    Säästät: -€0,45
    0,1 € / 1ud
  • Sotya Salvia, 100 Tablets
    -8%

    Sotya Salvia, 100 tablettia

    Normaalihinta €2,90 0,03 € / 1ud
    Alennushinta €2,90 Normaalihinta €3,14
    Säästät: -€0,24
    0,03 € / 1ud
  • Sotya Resverasot 510 Mg., 60 Capsules
    -46%

    Sotya Resverasot 510 mg, 60 kapselia

    Normaalihinta €4,50 0,08 € / 1ud
    Alennushinta €4,50 Normaalihinta €8,38
    Säästät: -€3,88
    0,08 € / 1ud
  • Sotya Reishi, 90 Capsules
    -19%

    Sotya Reishi, 90 kapselia

    Normaalihinta €4,90 0,05 € / 1ud
    Alennushinta €4,90 Normaalihinta €6,07
    Säästät: -€1,17
    0,05 € / 1ud
  • Sotya Propolis Glycerinated, 50 Ml
    -29%

    Sotya-propolis-glyseriini, 50 ml

    Normaalihinta €4,90 9,8 € / 100ml
    Alennushinta €4,90 Normaalihinta €6,91
    Säästät: -€2,01
    9,8 € / 100ml
  • Sotya Propolis Forte Complex Chewable 100 Comp.
    -23%

    Sotya Propolis Forte Complex -purutabletit, 100 kpl

    Normaalihinta €5,00 5,0 € / 1ud
    Alennushinta €5,00 Normaalihinta €6,48
    Säästät: -€1,48
    5,0 € / 1ud
  • Sotya Skin Hair and Nails 60 capsules
    -42%

    Sotya Iho, hiukset ja kynnet 60 kapselia

    Normaalihinta €3,10 0,05 € / 1ud
    Alennushinta €3,10 Normaalihinta €5,30
    Säästät: -€2,20
    0,05 € / 1ud
  • Sotya Passionflower, 100 Tablets
    -24%

    Sotya Pasiflora, 100 tablettia

    Normaalihinta €2,80 0,03 € / 1ud
    Alennushinta €2,80 Normaalihinta €3,67
    Säästät: -€0,87
    0,03 € / 1ud
  • Sotya Papaya + Pineapple Stem 600 Mg, 100 Tablets
    -37%

    Sotya Papaya + Ananasrunko 600 mg, 100 tablettia

    Normaalihinta €2,30 0,02 € / 1ud
    Alennushinta €2,30 Normaalihinta €3,63
    Säästät: -€1,33
    0,02 € / 1ud
  • Sotya Evening Primrose, 220 700 Mg Pearls
    -18%

    Sotya Onagra, 220 kapselia à 700 mg

    Normaalihinta €13,20 0,06 € / 1ud
    Alennushinta €13,20 Normaalihinta €16,17
    Säästät: -€2,97
    0,06 € / 1ud
  • Sotya Omega 369 110 Pearls
    -47%

    Sotya Omega 369, 110 kapselia

    Normaalihinta €6,30 0,06 € / 1ud
    Alennushinta €6,30 Normaalihinta €11,89
    Säästät: -€5,59
    0,06 € / 1ud
  • Sotya Omega 3,6,9 , 50 pearls
    -21%

    Sotya Omega 3, 6, 9, 50 kapselia

    Normaalihinta €5,60 0,11 € / 1ud
    Alennushinta €5,60 Normaalihinta €7,13
    Säästät: -€1,53
    0,11 € / 1ud
  • Sotya Multivitamin & Mineral 820Mg, 60 Capsules
    -16%

    Sotya Monivitamiini- ja kivennäisainevalmiste 820 mg, 60 kapselia

    Normaalihinta €6,50 0,11 € / 1ud
    Alennushinta €6,50 Normaalihinta €7,73
    Säästät: -€1,23
    0,11 € / 1ud
  • Sotya Myrtilus ( Bilberry), 100 Tablets
    -41%

    Sotya Mirtilo (mustikka), 100 tablettia

    Normaalihinta €2,90 0,03 € / 1ud
    Alennushinta €2,90 Normaalihinta €4,88
    Säästät: -€1,98
    0,03 € / 1ud
  • Sotya Menocaps Blister Pack, 30 Capsules
    -52%

    Sotya Menocaps -läpipainopakkaus, 30 kapselia

    Normaalihinta €4,30 0,14 € / 1ud
    Alennushinta €4,30 Normaalihinta €8,93
    Säästät: -€4,63
    0,14 € / 1ud
  • Sotya Red Yeast Rice + Q10 + Dha, 60 Capsules
    -43%

    Sotya Punainen riisihiiva + Q10 + DHA, 60 kapselia

    Normaalihinta €5,70 0,1 € / 1ud
    Alennushinta €5,70 Normaalihinta €10,07
    Säästät: -€4,37
    0,1 € / 1ud
  • Sotya-oluthiiva, 600 tablettia
    -18%

    Sotya-oluthiiva, 600 tablettia

    Normaalihinta €6,10 6,1 € / 1ud
    Alennushinta €6,10 Normaalihinta €7,45
    Säästät: -€1,35
    6,1 € / 1ud
  • Sotya-oluthiiva 500 mg, 250 tablettia
    -26%

    Sotya-oluthiiva 500 mg, 250 tablettia

    Normaalihinta €3,50 3,5 € / 1ud
    Alennushinta €3,50 Normaalihinta €4,75
    Säästät: -€1,25
    3,5 € / 1ud
  • Sotya Aloe Vera Juice, 500 Ml
    -42%

    Sotya Aloe Vera -mehu, 500 ml

    Normaalihinta €5,70 1,14 € / 100ml
    Alennushinta €5,70 Normaalihinta €9,88
    Säästät: -€4,18
    1,14 € / 100ml
  • Sotya Aloe Vera Juice , 1 litre
    -32%

    Sotya Aloe Vera -mehu, 1 litra

    Normaalihinta €9,20 0,92 € / 100ml
    Alennushinta €9,20 Normaalihinta €13,46
    Säästät: -€4,26
    0,92 € / 100ml
  • Sotya Ginger, 120 Capsules
    -5%

    Sotya Inkivääri, 120 kapselia

    Normaalihinta €5,00 0,04 € / 1ud
    Alennushinta €5,00 Normaalihinta €5,26
    Säästät: -€0,26
    0,04 € / 1ud
  • Sotya Syrup Propoleo +Vit C Forte, 250 Ml
    -24%

    Sotya Propoleo + C-vitamiini Forte -siirappi, 250 ml

    Normaalihinta €6,50 2,6 € / 100ml
    Alennushinta €6,50 Normaalihinta €8,53
    Säästät: -€2,03
    2,6 € / 100ml
  • Sotya Vital Royal Jelly With Ginseng 1, 20 Ampoules X 10 Ml
    -5%

    Sotya Vital -kuningatargeeli ja ginseng, 1, 20 ampullia à 10 ml

    Normaalihinta €13,20 132,0 € / 100ml
    Alennushinta €13,20 Normaalihinta €13,89
    Säästät: -€0,69
    132,0 € / 100ml