Kokoelma:

Phytotherapy

  • Soria Natural Black Currant Extract S Xxi, 50 Ml
    -10%

    Soria Natural Mustaherukkauute S XXI, 50 ml

    Normaalihinta €10,75 21,5 € / 100ml
    Alennushinta €10,75 Normaalihinta €11,95
    Säästät: -€1,20
    21,5 € / 100ml
  • Soria Natural Bearberry Extract S Xxi, 50 Ml
    -10%

    Soria Natural Karpalouute S Xxi, 50 ml

    Normaalihinta €9,27 18,54 € / 100ml
    Alennushinta €9,27 Normaalihinta €10,30
    Säästät: -€1,03
    18,54 € / 100ml
  • Soria Natural Fumitory Extract S Xxi, 50 Ml
    -10%

    Soria Natural Fumaria S Xxi -uute, 50 ml

    Normaalihinta €9,86 19,72 € / 100ml
    Alennushinta €9,86 Normaalihinta €10,95
    Säästät: -€1,09
    19,72 € / 100ml
  • Soria Natural Dandelion Extract S Xxi, 50 Ml
    -10%

    Soria Natural - leijonankynsiuute S XXI, 50 ml

    Normaalihinta €9,68 19,36 € / 100ml
    Alennushinta €9,68 Normaalihinta €10,75
    Säästät: -€1,07
    19,36 € / 100ml
  • Soria Natural Desmodens Extract S Xxi, 50 Ml
    -10%

    Soria Natural Desmodens S XXI -uute, 50 ml

    Normaalihinta €13,99 27,98 € / 100ml
    Alennushinta €13,99 Normaalihinta €15,55
    Säästät: -€1,56
    27,98 € / 100ml
  • Soria Natural Rosemary Extract S. Xxi, 50 Ml
    -10%

    Soria Natural Rosmariiniuute S. XXI, 50 ml

    Normaalihinta €12,56 25,12 € / 100ml
    Alennushinta €12,56 Normaalihinta €13,95
    Säästät: -€1,39
    25,12 € / 100ml
  • Soria Natural Melissa Extract S. Xxi, 50 Ml
    -10%

    Soria Natural Melissa-uute S. XXI, 50 ml

    Normaalihinta €12,56 25,12 € / 100ml
    Alennushinta €12,56 Normaalihinta €13,95
    Säästät: -€1,39
    25,12 € / 100ml
  • Soria Natural Sundew Extract S Xxi, 50 Ml
    -10%

    Soria Natural Drosera S XXI -uute, 50 ml

    Normaalihinta €12,51 25,02 € / 100ml
    Alennushinta €12,51 Normaalihinta €13,90
    Säästät: -€1,39
    25,02 € / 100ml
  • Soria Natural Horse Chestnut Extract S. Xxi, 50 Ml
    -10%

    Soria Natural - hevoskastanjauute S. XXI, 50 ml

    Normaalihinta €7,29 14,58 € / 100ml
    Alennushinta €7,29 Normaalihinta €8,10
    Säästät: -€0,81
    14,58 € / 100ml
  • Soria Natural Damiana Extract S Xxi, 50 Ml
    -10%

    Soria Natural Damiana S XXI -uute, 50 ml

    Normaalihinta €9,86 19,72 € / 100ml
    Alennushinta €9,86 Normaalihinta €10,95
    Säästät: -€1,09
    19,72 € / 100ml
  • Soria Natural Calendula Extract S Xxi, 50 Ml
    -10%

    Soria Natural Calendula S XXI -uute, 50 ml

    Normaalihinta €9,72 19,44 € / 100ml
    Alennushinta €9,72 Normaalihinta €10,80
    Säästät: -€1,08
    19,44 € / 100ml
  • Soria Natural Boldo Extract S Xxi, 50 Ml
    -10%

    Soria Natural Boldo S Xxi -uute, 50 ml

    Normaalihinta €11,30 22,6 € / 100ml
    Alennushinta €11,30 Normaalihinta €12,55
    Säästät: -€1,25
    22,6 € / 100ml
  • Soria Natural Blueberry Extract S Xxi, 50 Ml
    -10%

    Soria Natural Mustikkauute S XXI, 50 ml

    Normaalihinta €9,72 19,44 € / 100ml
    Alennushinta €9,72 Normaalihinta €10,80
    Säästät: -€1,08
    19,44 € / 100ml
  • Soria Natural Poppy Extract S Xxi, 50 Ml
    -10%

    Soria Natural Unikonkukka-uute S XXI, 50 ml

    Normaalihinta €18,63 37,26 € / 100ml
    Alennushinta €18,63 Normaalihinta €20,70
    Säästät: -€2,07
    37,26 € / 100ml
  • Soria Natural Artichoke Extract S Xxi, 50 Ml
    -10%

    Soria Natural Artisokkiuute S XXI, 50 ml

    Normaalihinta €7,92 15,84 € / 100ml
    Alennushinta €7,92 Normaalihinta €8,80
    Säästät: -€0,88
    15,84 € / 100ml
  • Soria Natural Birch Extract S Xxi, 50 Ml
    -10%

    Soria Natural Koivuuute S Xxi, 50 ml

    Normaalihinta €10,35 20,7 € / 100ml
    Alennushinta €10,35 Normaalihinta €11,50
    Säästät: -€1,15
    20,7 € / 100ml
  • Vitalfarma Dysfem 30Cap.
    -20%

    Vitalfarma Dysfem 30 kapselia.

    Normaalihinta €18,30 0,61 € / 1ud
    Alennushinta €18,30 Normaalihinta €22,83
    Säästät: -€4,53
    0,61 € / 1ud
  • Soria Natural Ext. Stonebreaker Xxi 50 ml
    -10%

    Soria Natural Ext. Rompepiedras Xxi 50 ml

    Normaalihinta €10,75 21,5 € / 100ml
    Alennushinta €10,75 Normaalihinta €11,95
    Säästät: -€1,20
    21,5 € / 100ml
  • Soria Natural Ext. Propolis Xxi 50 ml
    -10%

    Soria Natural Propolis-uute Xxi 50 ml

    Normaalihinta €13,27 26,54 € / 100ml
    Alennushinta €13,27 Normaalihinta €14,75
    Säästät: -€1,48
    26,54 € / 100ml
  • Soria Natural Ext. Passionflower Xxi 50 ml
    -10%

    Soria Natural Pasiflora Xxi -uute 50 ml

    Normaalihinta €9,90 19,8 € / 100ml
    Alennushinta €9,90 Normaalihinta €11,00
    Säästät: -€1,10
    19,8 € / 100ml
  • Soria Natural Ext. Ginkgo Biloba Xxi 50 ml
    -10%

    Soria Natural Ginkgo Biloba Xxi -uute 50 ml

    Normaalihinta €9,76 19,52 € / 100ml
    Alennushinta €9,76 Normaalihinta €10,85
    Säästät: -€1,09
    19,52 € / 100ml
  • Soria Natural Ext. Hawthorn Xxi 50 ml
    -10%

    Soria Natural Valkopihlaja-uute Xxi 50 ml

    Normaalihinta €9,05 18,1 € / 100ml
    Alennushinta €9,05 Normaalihinta €10,05
    Säästät: -€1,00
    18,1 € / 100ml
  • Soria Natural Ext. Echinace Xxi 50 ml
    -10%

    Soria Natural Echinace Xxi -uute 50 ml

    Normaalihinta €11,93 23,86 € / 100ml
    Alennushinta €11,93 Normaalihinta €13,25
    Säästät: -€1,32
    23,86 € / 100ml
  • Soria Natural Ext. Milk Thistle 50 ml
    -10%

    Soria Natural Mariantähden uute 50 ml

    Normaalihinta €9,54 19,08 € / 100ml
    Alennushinta €9,54 Normaalihinta €10,60
    Säästät: -€1,06
    19,08 € / 100ml
  • Soria Natural Expectonat, 250 Ml
    -10%

    Soria Natural Expectonat, 250 ml

    Normaalihinta €12,56 5,02 € / 100ml
    Alennushinta €12,56 Normaalihinta €13,95
    Säästät: -€1,39
    5,02 € / 100ml
  • Soria Natural Essence Of Oregano, 15 Ml
    -10%

    Soria Natural Oregano-uute, 15 ml

    Normaalihinta €15,21 101,4 € / 100ml
    Alennushinta €15,21 Normaalihinta €16,90
    Säästät: -€1,69
    101,4 € / 100ml
  • Soria Natural Essence Of Mint, 15 Ml
    -10%

    Soria Natural -minttuöljy, 15 ml

    Normaalihinta €9,54 63,6 € / 100ml
    Alennushinta €9,54 Normaalihinta €10,60
    Säästät: -€1,06
    63,6 € / 100ml
  • Soria Natural Essence Of Lavender, 15 Ml
    -10%

    Soria Natural - laventeliöljy, 15 ml

    Normaalihinta €8,01 53,4 € / 100ml
    Alennushinta €8,01 Normaalihinta €8,90
    Säästät: -€0,89
    53,4 € / 100ml
  • Soria Natural Essence Of Eucalyptus, 15 Ml
    -10%

    Soria Natural Eukalyptusöljy, 15 ml

    Normaalihinta €8,55 57,0 € / 100ml
    Alennushinta €8,55 Normaalihinta €9,50
    Säästät: -€0,95
    57,0 € / 100ml
  • Soria Natural Drenamas, 500 Ml
    -10%

    Soria Natural Drenamas, 500 ml

    Normaalihinta €17,82 3,56 € / 100ml
    Alennushinta €17,82 Normaalihinta €19,80
    Säästät: -€1,98
    3,56 € / 100ml