Kokoelma:

Phytotherapy

  • Termatuss tablets For Dry Cough or Cough with Expectoration, 16 tablets
    -28%

    Termatuss-tabletit kuivaan yskään tai yskään, johon liittyy limaneritystä, 16 tablettia

    Normaalihinta €5,20 0,33 € / 1ud
    Alennushinta €5,20 Normaalihinta €7,27
    Säästät: -€2,07
    0,33 € / 1ud
  • Termatuss Cough Syrup, 128 g
    -18%

    Termatuss-yskänlääke, 128 g

    Normaalihinta €7,60 5,94 € / 100gr
    Alennushinta €7,60 Normaalihinta €9,24
    Säästät: -€1,64
    5,94 € / 100gr
  • Terezia Sea Buckthorn Oil Drops, 30 Ml
    -20%

    Terezia-merilohiöljy tippoina, 30 ml

    Normaalihinta €17,10 57,0 € / 100ml
    Alennushinta €17,10 Normaalihinta €21,32
    Säästät: -€4,22
    57,0 € / 100ml
  • Tegor Tegorsales 7 Magnesium Phosphate, 350 Tablets
    -14%

    Tegor Tegorsales 7 magnesiumfosfaatti, 350 tablettia

    Normaalihinta €13,90 0,04 € / 1ud
    Alennushinta €13,90 Normaalihinta €16,23
    Säästät: -€2,33
    0,04 € / 1ud
  • Tegor Tegorsales 3 Iron Phosphate, 350 Tablets
    -14%

    Tegor Tegorsales 3 rautafosfaatti, 350 tablettia

    Normaalihinta €15,50 0,04 € / 1ud
    Alennushinta €15,50 Normaalihinta €18,07
    Säästät: -€2,57
    0,04 € / 1ud
  • Tegor Tegorsales 11 Silicon, 350 Tablets
    -16%

    Tegor Tegorsales 11 Silicium, 350 tablettia

    Normaalihinta €13,90 0,04 € / 1ud
    Alennushinta €13,90 Normaalihinta €16,54
    Säästät: -€2,64
    0,04 € / 1ud
  • Tegor Somnirelax , 40 capsules
    -20%

    Tegor Somnirelax, 40 kapselia

    Normaalihinta €17,00 0,43 € / 1ud
    Alennushinta €17,00 Normaalihinta €21,21
    Säästät: -€4,21
    0,43 € / 1ud
  • Tegor Naturbiox Forte , 20 vials
    -18%

    Tegor Naturbiox Forte, 20 ampullia

    Normaalihinta €26,80 1,34 € / 1ud
    Alennushinta €26,80 Normaalihinta €32,65
    Säästät: -€5,85
    1,34 € / 1ud
  • Tegor H-Pater, 20 Vials
    -8%

    Tegor H-Pater, 20 ampullia

    Normaalihinta €24,10 1,21 € / 1ud
    Alennushinta €24,10 Normaalihinta €26,28
    Säästät: -€2,18
    1,21 € / 1ud
  • Tegor Gout Complex, 20 Envelopes
    -16%

    Tegor Gota Complex, 20 annospussia

    Normaalihinta €28,80 1,44 € / 1ud
    Alennushinta €28,80 Normaalihinta €34,27
    Säästät: -€5,47
    1,44 € / 1ud
  • Tegor Fito Colest , 60 capsules
    -9%

    Tegor Fito Colest, 60 kapselia

    Normaalihinta €21,70 0,36 € / 1ud
    Alennushinta €21,70 Normaalihinta €23,74
    Säästät: -€2,04
    0,36 € / 1ud
  • Tegor Esculter Nº 3 , 20 vials
    -10%

    Tegor Esculter nro 3, 20 ampullia

    Normaalihinta €75,00 3,75 € / 1ud
    Alennushinta €75,00 Normaalihinta €83,31
    Säästät: -€8,31
    3,75 € / 1ud
  • Tegor Esculter No. 1 2 , 40 tablets
    -10%

    Tegor Esculter nro 1 2, 40 tablettia

    Normaalihinta €55,72 1,39 € / 1ud
    Alennushinta €55,72 Normaalihinta €61,91
    Säästät: -€6,19
    1,39 € / 1ud
  • Tegor Equilibrium Emo , 60 capsules
    -14%

    Tegor Equilibrium Emo, 60 kapselia

    Normaalihinta €23,50 0,39 € / 1ud
    Alennushinta €23,50 Normaalihinta €27,41
    Säästät: -€3,91
    0,39 € / 1ud
  • Tegor Curcumin 3 , 30 tablets
    -25%

    Tegor Curcumin 3, 30 tablettia

    Normaalihinta €20,90 0,7 € / 1ud
    Alennushinta €20,90 Normaalihinta €27,92
    Säästät: -€7,02
    0,7 € / 1ud
  • Tegor Bilinea A Pro , 40 capsules
    -5%

    Tegor Bilinea A Pro, 40 kapselia

    Normaalihinta €41,00 1,03 € / 1ud
    Alennushinta €41,00 Normaalihinta €43,16
    Säästät: -€2,16
    1,03 € / 1ud
  • Tegor Ahcc Brocolsan, 60 Capsules
    -36%

    Tegor Ahcc Brocolsan, 60 kapselia

    Normaalihinta €52,00 0,87 € / 1ud
    Alennushinta €52,00 Normaalihinta €81,40
    Säästät: -€29,40
    0,87 € / 1ud
  • Tegor Acidur , 60 capsules
    -10%

    Tegor Acidur, 60 kapselia

    Normaalihinta €18,10 0,3 € / 1ud
    Alennushinta €18,10 Normaalihinta €20,11
    Säästät: -€2,01
    0,3 € / 1ud
  • Cefak Cefasel 100 Nutri, 60 tablettia
    -29%

    Cefak Cefasel 100 Nutri, 60 tablettia

    Normaalihinta €21,20 0,35 € / 1ud
    Alennushinta €21,20 Normaalihinta €29,80
    Säästät: -€8,60
    0,35 € / 1ud
  • Sura Vitas Zinc Pvh Chelated 25 Mg , 100 capsules
    -8%

    Sura Vitas kelatoitu sinkki (Pvh) 25 mg, 100 kapselia

    Normaalihinta €16,20 0,16 € / 1ud
    Alennushinta €16,20 Normaalihinta €17,66
    Säästät: -€1,46
    0,16 € / 1ud
  • Sura Vitas Prosta 30 pearls , 30 pearls
    -18%

    Sura Vitas Prosta 30 kapselia, 30 kapselia

    Normaalihinta €43,70 1,46 € / 1ud
    Alennushinta €43,70 Normaalihinta €53,46
    Säästät: -€9,76
    1,46 € / 1ud
  • Sura Vitas Omega7+ , 30 pearls
    -12%

    Sura Vitas Omega7+ , 30 kapselia

    Normaalihinta €39,50 1,32 € / 1ud
    Alennushinta €39,50 Normaalihinta €45,10
    Säästät: -€5,60
    1,32 € / 1ud
  • Sura Vitas Omega 3 1200 Mg , 120 softgels
    -7%

    Sura Vitas Omega 3 1200 mg, 120 kapselia

    Normaalihinta €21,20 0,18 € / 1ud
    Alennushinta €21,20 Normaalihinta €22,84
    Säästät: -€1,64
    0,18 € / 1ud
  • Sura Vitas Cordyceps 500 Mg , 60 capsules
    -5%

    Sura Vitas Cordyceps 500 mg, 60 kapselia

    Normaalihinta €33,60 0,56 € / 1ud
    Alennushinta €33,60 Normaalihinta €35,37
    Säästät: -€1,77
    0,56 € / 1ud
  • Sura Vitas Colostrum , 60 capsules
    -24%

    Sura Vitas Colostrum, 60 kapselia

    Normaalihinta €24,60 0,41 € / 1ud
    Alennushinta €24,60 Normaalihinta €32,18
    Säästät: -€7,58
    0,41 € / 1ud
  • Superdiet Fluidilege Bio, 20 Ampoules
    -24%

    Superdiet Fluidilege Bio, 20 ampullia

    Normaalihinta €23,34 1,17 € / 1ud
    Alennushinta €23,34 Normaalihinta €30,76
    Säästät: -€7,42
    1,17 € / 1ud
  • Sterimar Hygiene & Wellness Economy Pack, 2x100 ml
    -30%

    Sterimar Hygienia ja hyvinvointi -säästöpakkaus, 2 x 100 ml

    Normaalihinta €17,70 8,85 € / 100ml
    Alennushinta €17,70 Normaalihinta €25,24
    Säästät: -€7,54
    8,85 € / 100ml
  • Sterimar Hygiene & Wellness 100 ml
    -29%

    Sterimar Hygienia ja hyvinvointi 100 ml

    Normaalihinta €9,00 9,0 € / 100ml
    Alennushinta €9,00 Normaalihinta €12,62
    Säästät: -€3,62
    9,0 € / 100ml
  • Stada Daosin, 90 Tablets
    -22%

    Stada Daosin, 90 tablettia

    Normaalihinta €72,20 0,8 € / 1ud
    Alennushinta €72,20 Normaalihinta €92,44
    Säästät: -€20,24
    0,8 € / 1ud
  • Sportsalil Anti-Scratch 30 ml
    -9%

    Sportsalil hankaumien ehkäisyyn 30 ml

    Normaalihinta €11,60 38,67 € / 100ml
    Alennushinta €11,60 Normaalihinta €12,72
    Säästät: -€1,12
    38,67 € / 100ml