Kokoelma:

Phytotherapy

  • Trepatdiet Karbofin Forte , 60 capsules
    -5%

    Trepatdiet Karbofin Forte, 60 kapselia

    Normaalihinta €22,70 0,38 € / 1ud
    Alennushinta €22,70 Normaalihinta €23,89
    Säästät: -€1,19
    0,38 € / 1ud
  • Trepatdiet Kalory Emergency 1000 , 24 tablets
    -5%

    Trepatdiet Kalory Emergency 1000, 24 tablettia

    Normaalihinta €24,80 24,8 € / 1ud
    Alennushinta €24,80 Normaalihinta €26,11
    Säästät: -€1,31
    24,8 € / 1ud
  • Trepatdiet Inmunilflor Urto , 30 naturcapsules
    -14%

    Trepatdiet Inmunilflor Urto, 30 luonnonkapsulia

    Normaalihinta €25,20 25,2 € / 1ud
    Alennushinta €25,20 Normaalihinta €29,35
    Säästät: -€4,15
    25,2 € / 1ud
  • Trepatdiet Inmuniflor 500 Mg , 30 capsules
    -7%

    Trepatdiet Inmuniflor 500 mg, 30 kapselia

    Normaalihinta €20,50 0,68 € / 1ud
    Alennushinta €20,50 Normaalihinta €22,11
    Säästät: -€1,61
    0,68 € / 1ud
  • Trepatdiet Immunilflor Mini Drink , 12 vials
    -20%

    Trepatdiet Immunilflor Mini Drink, 12 ampullia

    Normaalihinta €32,50 2,71 € / 1ud
    Alennushinta €32,50 Normaalihinta €40,85
    Säästät: -€8,35
    2,71 € / 1ud
  • Trepatdiet Immunilflor Junior, 180 Ml
    -7%

    Trepatdiet Immunilflor Junior, 180 ml

    Normaalihinta €18,90 10,5 € / 100ml
    Alennushinta €18,90 Normaalihinta €20,42
    Säästät: -€1,52
    10,5 € / 100ml
  • Trepatdiet Hemocalm 630 Mg . Retard , 30 capsules
    -16%

    Trepatdiet Hemocalm 630 mg, Retard, 30 kapselia

    Normaalihinta €20,00 0,67 € / 1ud
    Alennushinta €20,00 Normaalihinta €23,78
    Säästät: -€3,78
    0,67 € / 1ud
  • Trepatdiet Erbaven Retard , 30 tablets
    -22%

    Trepatdiet Erbaven Retard, 30 tablettia

    Normaalihinta €24,30 24,3 € / 1ud
    Alennushinta €24,30 Normaalihinta €31,30
    Säästät: -€7,00
    24,3 € / 1ud
  • Trepatdiet Erbaven Pocket Drink, 16 Envelopes
    -8%

    Trepatdiet Erbaven Pocket Drink, 16 pussia

    Normaalihinta €25,20 1,58 € / 1ud
    Alennushinta €25,20 Normaalihinta €27,26
    Säästät: -€2,06
    1,58 € / 1ud
  • Trepatdiet Digestivaid No Acid , 60 tablets
    -5%

    Trepatdiet Digestivaid No Acid, 60 tablettia

    Normaalihinta €25,90 25,9 € / 1ud
    Alennushinta €25,90 Normaalihinta €27,26
    Säästät: -€1,36
    25,9 € / 1ud
  • Trepatdiet Cranberry Cyst Pocket Drink, 16 Envelopes
    -8%

    Trepatdiet Cranberry Cyst Pocket Drink, 16 pussia

    Normaalihinta €25,30 1,58 € / 1ud
    Alennushinta €25,30 Normaalihinta €27,37
    Säästät: -€2,07
    1,58 € / 1ud
  • Trepatdiet Cranberry Cyst 40 Mg , 30 tablets
    -19%

    Trepatdiet Cranberry Cyst 40 mg, 30 tablettia

    Normaalihinta €25,30 25,3 € / 1ud
    Alennushinta €25,30 Normaalihinta €31,30
    Säästät: -€6,00
    25,3 € / 1ud
  • Trepatdiet Colon Cleanse Lax Forte 850 Mg , 30 tablets
    -8%

    Trepatdiet Colon Cleanse Lax Forte 850 mg, 30 tablettia

    Normaalihinta €15,70 15,7 € / 1ud
    Alennushinta €15,70 Normaalihinta €17,09
    Säästät: -€1,39
    15,7 € / 1ud
  • Trepatdiet Batteril 900 , 30 tabs
    -6%

    Trepatdiet Batteril 900, 30 tablettia

    Normaalihinta €25,00 25,0 € / 1ud
    Alennushinta €25,00 Normaalihinta €26,63
    Säästät: -€1,63
    25,0 € / 1ud
  • Tosfaes Melprotect Adult Syrup 180 ml
    -24%

    Tosfaes Melprotect -siirappi aikuisille 180 ml

    Normaalihinta €10,20 5,67 € / 100ml
    Alennushinta €10,20 Normaalihinta €13,37
    Säästät: -€3,17
    5,67 € / 100ml
  • Tongil Squalo, 100 Capsules
    -55%

    Tongil Squalo, 100 kapselia

    Normaalihinta €21,00 0,21 € / 1ud
    Alennushinta €21,00 Normaalihinta €46,85
    Säästät: -€25,85
    0,21 € / 1ud
  • Tongil Spirulina , 300 tablets
    -24%

    Tongil Spirulina, 300 tablettia

    Normaalihinta €29,00 0,1 € / 1ud
    Alennushinta €29,00 Normaalihinta €38,02
    Säästät: -€9,02
    0,1 € / 1ud
  • Tongil Osito Sanito Dormilon , 150 ml
    -14%

    Tongil Osito Sanito Dormilon, 150 ml

    Normaalihinta €8,60 5,73 € / 100ml
    Alennushinta €8,60 Normaalihinta €10,01
    Säästät: -€1,41
    5,73 € / 100ml
  • Tongil Osito Sanito Defender , 150 ml
    -14%

    Tongil Osito Sanito Defensor, 150 ml

    Normaalihinta €8,70 5,8 € / 100ml
    Alennushinta €8,70 Normaalihinta €10,07
    Säästät: -€1,37
    5,8 € / 100ml
  • Tongil Nutriorgans Hepatimax , 20 vials x 10 ml
    -18%

    Tongil Nutriorgans Hepatimax, 20 ampullia à 10 ml

    Normaalihinta €20,60 206,0 € / 100ml
    Alennushinta €20,60 Normaalihinta €25,21
    Säästät: -€4,61
    206,0 € / 100ml
  • Tongil Nivelten , 40 capsules
    -19%

    Tongil Nivelten, 40 kapselia

    Normaalihinta €17,70 0,44 € / 1ud
    Alennushinta €17,70 Normaalihinta €21,74
    Säästät: -€4,04
    0,44 € / 1ud
  • Tongil Nivelglu, 60 Capsules
    -18%

    Tongil Nivelglu, 60 kapselia

    Normaalihinta €21,60 0,36 € / 1ud
    Alennushinta €21,60 Normaalihinta €26,27
    Säästät: -€4,67
    0,36 € / 1ud
  • Tongil Nivelgastric , 40 capsules
    -21%

    Tongil Nivelgastric, 40 kapselia

    Normaalihinta €16,70 0,42 € / 1ud
    Alennushinta €16,70 Normaalihinta €21,07
    Säästät: -€4,37
    0,42 € / 1ud
  • Tongil Nivelcol Savings Format , 120 capsules
    -12%

    Tongil Nivelcol säästöpakkaus, 120 kapselia

    Normaalihinta €24,30 0,2 € / 1ud
    Alennushinta €24,30 Normaalihinta €27,76
    Säästät: -€3,46
    0,2 € / 1ud
  • Tongil Nivelcol , 60 capsules
    -15%

    Tongil Nivelcol, 60 kapselia

    Normaalihinta €15,00 0,25 € / 1ud
    Alennushinta €15,00 Normaalihinta €17,71
    Säästät: -€2,71
    0,25 € / 1ud
  • Tongil Nivelansi Savings Format , 80 capsules
    -9%

    Tongil Nivelansi säästöpakkaus, 80 kapselia

    Normaalihinta €34,50 0,43 € / 1ud
    Alennushinta €34,50 Normaalihinta €37,72
    Säästät: -€3,22
    0,43 € / 1ud
  • Tongil Nivelansi 620 Mg , 40 capsules
    -19%

    Tongil Nivelansi 620 mg, 40 kapselia

    Normaalihinta €21,00 0,53 € / 1ud
    Alennushinta €21,00 Normaalihinta €25,92
    Säästät: -€4,92
    0,53 € / 1ud
  • Tongil Ginseng Jar Il Hwa , 100 capsules
    -21%

    Tongil Ginseng Il Hwa -purkki, 100 kapselia

    Normaalihinta €48,20 0,48 € / 1ud
    Alennushinta €48,20 Normaalihinta €60,72
    Säästät: -€12,52
    0,48 € / 1ud
  • Tongil Ginseng Il Hwa , 100 capsules
    -9%

    Tongil Ginseng Il Hwa, 100 kapselia

    Normaalihinta €48,70 0,49 € / 1ud
    Alennushinta €48,70 Normaalihinta €53,81
    Säästät: -€5,11
    0,49 € / 1ud
  • Tongil Pure State Sod Glutathione, 30 Capsules
    -14%

    Tongil Estado Puro Sod Glutation, 30 kapselia

    Normaalihinta €25,30 0,84 € / 1ud
    Alennushinta €25,30 Normaalihinta €29,50
    Säästät: -€4,20
    0,84 € / 1ud