Kokoelma:

Phytotherapy

  • Eladiet Sol De Oro , 30 tablets
    -25%

    Eladiet Sol De Oro, 30 tablettia

    Normaalihinta €12,71 0,42 € / 1ud
    Alennushinta €12,71 Normaalihinta €16,95
    Säästät: -€4,24
    0,42 € / 1ud
  • Eladiet Sen Fitotablet, 60 tablets
    -27%

    Eladiet Sen Fitotablet, 60 tablettia

    Normaalihinta €4,90 0,08 € / 1ud
    Alennushinta €4,90 Normaalihinta €6,67
    Säästät: -€1,77
    0,08 € / 1ud
  • Eladiet Regen & Dol Uc Ii 40Mg, 30 tablets
    -29%

    Eladiet Regen & Dol Uc II 40 mg, 30 tablettia

    Normaalihinta €20,54 0,68 € / 1ud
    Alennushinta €20,54 Normaalihinta €28,95
    Säästät: -€8,41
    0,68 € / 1ud
  • Eladiet Lombrifin Syrup, 250 ml
    -16%

    Eladiet Lombrifin -siirappi, 250 ml

    Normaalihinta €18,90 7,56 € / 100ml
    Alennushinta €18,90 Normaalihinta €22,50
    Säästät: -€3,60
    7,56 € / 100ml
  • Eladiet Jelly Kids Sweet Dreams With Melatonin, 250 ml
    -25%

    Eladiet Jelly Kids – Hyviä unia melatoniinilla, 250 ml

    Normaalihinta €11,60 4,64 € / 100ml
    Alennushinta €11,60 Normaalihinta €15,40
    Säästät: -€3,80
    4,64 € / 100ml
  • Eladiet Inmuno Defense, 45 tablets
    -29%

    Eladiet Inmuno Defense, 45 tablettia

    Normaalihinta €13,10 0,29 € / 1ud
    Alennushinta €13,10 Normaalihinta €18,50
    Säästät: -€5,40
    0,29 € / 1ud
  • Eladiet Fennel 330 Mg, 60 tablets
    -26%

    Eladiet Hinojo 330 mg, 60 tablettia

    Normaalihinta €6,50 0,11 € / 1ud
    Alennushinta €6,50 Normaalihinta €8,79
    Säästät: -€2,29
    0,11 € / 1ud
  • Eladiet Ginkoro, 90 tablets
    -14%

    Eladiet Ginkoro, 90 tablettia

    Normaalihinta €8,20 0,09 € / 1ud
    Alennushinta €8,20 Normaalihinta €9,55
    Säästät: -€1,35
    0,09 € / 1ud
  • Eladiet Fitoextrac Propoleo, 50 ml
    -25%

    Eladiet Fitoextrac Propolis, 50 ml

    Normaalihinta €11,60 23,2 € / 100ml
    Alennushinta €11,60 Normaalihinta €15,50
    Säästät: -€3,90
    23,2 € / 100ml
  • Eladiet Horse Chestnut Fitotablet, 60 tablets
    -15%

    Eladiet Intiankastanja Fitotablet, 60 tablettia

    Normaalihinta €5,50 0,09 € / 1ud
    Alennushinta €5,50 Normaalihinta €6,50
    Säästät: -€1,00
    0,09 € / 1ud
  • Eladiet Cascara Sagrada 300 Mg, 60 tablets
    -22%

    Eladiet Cascara Sagrada 300 mg, 60 tablettia

    Normaalihinta €6,40 0,11 € / 1ud
    Alennushinta €6,40 Normaalihinta €8,19
    Säästät: -€1,79
    0,11 € / 1ud
  • Eladiet Milk Thistle, 60 tablets
    -22%

    Eladiet Mariantähkä, 60 tablettia

    Normaalihinta €7,30 0,12 € / 1ud
    Alennushinta €7,30 Normaalihinta €9,33
    Säästät: -€2,03
    0,12 € / 1ud
  • Eladiet Calaguala Phytotablet, 60 tablets
    -21%

    Eladiet Calaguala Fitotablet, 60 tablettia

    Normaalihinta €5,20 0,09 € / 1ud
    Alennushinta €5,20 Normaalihinta €6,62
    Säästät: -€1,42
    0,09 € / 1ud
  • Eladiet Good Night Melatonin 1,85 Mg Melatonin, 30 tablets
    -13%

    Eladiet Buenas Noches 1,85 mg melatoniinia, 30 tablettia

    Normaalihinta €9,50 0,32 € / 1ud
    Alennushinta €9,50 Normaalihinta €10,95
    Säästät: -€1,45
    0,32 € / 1ud
  • Eladiet Good Night, 60 tablets
    -25%

    Eladiet Buenas Noches, 60 tablettia

    Normaalihinta €14,60 0,24 € / 1ud
    Alennushinta €14,60 Normaalihinta €19,50
    Säästät: -€4,90
    0,24 € / 1ud
  • El Naturalista Verbena 50 gr
    -18%

    El Naturalista Verbena 50 g

    Normaalihinta €7,00 14,0 € / 100gr
    Alennushinta €7,00 Normaalihinta €8,53
    Säästät: -€1,53
    14,0 € / 100gr
  • El Naturalista Venatur Tired Legs 200 ml
    -8%

    El Naturalista Venatur Väsyneet jalat 200 ml

    Normaalihinta €12,97 6,49 € / 100ml
    Alennushinta €12,97 Normaalihinta €14,11
    Säästät: -€1,14
    6,49 € / 100ml
  • El Naturalista Venatur 48 capsules
    -7%

    El Naturalista Venatur 48 kapselia

    Normaalihinta €9,30 0,19 € / 1ud
    Alennushinta €9,30 Normaalihinta €10,00
    Säästät: -€0,70
    0,19 € / 1ud
  • El Naturalista Tranqui-Tisane 20 sachets
    -40%

    El Naturalista Tranqui-Tisana 20 pussia

    Normaalihinta €4,80 0,24 € / 1ud
    Alennushinta €4,80 Normaalihinta €8,00
    Säästät: -€3,20
    0,24 € / 1ud
  • El Naturalista Tranquinatur Bicapa Plus Sleep, 45 Tablets
    -26%

    El Naturalista Tranquinatur Sueño Bicapa Plus, 45 tablettia

    Normaalihinta €14,20 0,32 € / 1ud
    Alennushinta €14,20 Normaalihinta €19,25
    Säästät: -€5,05
    0,32 € / 1ud
  • El Naturalista Thyme 50 gr
    -20%

    El Naturalista - timjami 50 g

    Normaalihinta €6,80 13,6 € / 100gr
    Alennushinta €6,80 Normaalihinta €8,53
    Säästät: -€1,73
    13,6 € / 100gr
  • El Naturalista Tila 40 G
    -20%

    El Naturalista Tila 40 g

    Normaalihinta €6,10
    Alennushinta €6,10 Normaalihinta €7,61
    Säästät: -€1,51
  • El Naturalista Green Tea 70 gr
    -9%

    El Naturalista -vihreä tee 70 g

    Normaalihinta €6,90
    Alennushinta €6,90 Normaalihinta €7,61
    Säästät: -€0,71
  • El Naturalista Sen 70 gr
    -9%

    El Naturalista Sen 70 g

    Normaalihinta €6,90
    Alennushinta €6,90 Normaalihinta €7,61
    Säästät: -€0,71
  • El Naturalista Scontrolnatur, Weight Control Food Supplement , 20 Vials
    -20%

    El Naturalista Scontrolnatur, ravintolisä painonhallintaan, 20 ampullia

    Normaalihinta €24,92 1,25 € / 1ud
    Alennushinta €24,92 Normaalihinta €31,15
    Säästät: -€6,23
    1,25 € / 1ud
  • El Naturalista Willow, Single Plant, 80 G
    -36%

    El Naturalista - Paju, yksittäispakkaus, 80 g

    Normaalihinta €5,90 7,38 € / 100gr
    Alennushinta €5,90 Normaalihinta €9,15
    Säästät: -€3,25
    7,38 € / 100gr
  • El Naturalista Willow 80 gr
    -5%

    El Naturalista Sauce 80 g

    Normaalihinta €7,20
    Alennushinta €7,20 Normaalihinta €7,58
    Säästät: -€0,38
  • El Naturalista Sage 45 gr
    -15%

    El Naturalista Salvia 45 g

    Normaalihinta €6,50
    Alennushinta €6,50 Normaalihinta €7,61
    Säästät: -€1,11
  • El Naturalista Rubesen, Herbal Blend, 100 G
    -29%

    El Naturalista Rubesen, kasviseos, 100 g

    Normaalihinta €19,60 19,6 € / 100gr
    Alennushinta €19,60 Normaalihinta €27,48
    Säästät: -€7,88
    19,6 € / 100gr
  • El Naturalista Rosemary 75 gr
    -10%

    El Naturalista Romero 75 g

    Normaalihinta €6,80
    Alennushinta €6,80 Normaalihinta €7,58
    Säästät: -€0,78