Kokoelma:

Phytotherapy

  • Drasanvi Promelo Complex , 50 ml
    -2%

    Drasanvi Promelo Complex, 50 ml

    Normaalihinta €18,85 37,7 € / 100ml
    Alennushinta €18,85 Normaalihinta €19,23
    Säästät: -€0,38
    37,7 € / 100ml
  • Drasanvi Phytouric , 60 capsules
    -39%

    Drasanvi Phytouric, 60 kapselia

    Normaalihinta €15,80 0,26 € / 1ud
    Alennushinta €15,80 Normaalihinta €25,99
    Säästät: -€10,19
    0,26 € / 1ud
  • Drasanvi Phytocyst Bicapa , 30 tablets
    -11%

    Drasanvi Phytocyst Bicapa, 30 tablettia

    Normaalihinta €15,00 0,5 € / 1ud
    Alennushinta €15,00 Normaalihinta €16,84
    Säästät: -€1,84
    0,5 € / 1ud
  • Drasanvi Phytocyst , 30 tablets
    -36%

    Drasanvi Phytocyst, 30 tablettia

    Normaalihinta €12,60 0,42 € / 1ud
    Alennushinta €12,60 Normaalihinta €19,70
    Säästät: -€7,10
    0,42 € / 1ud
  • Drasanvi Phytocyst , 250 ml
    -35%

    Drasanvi Phytocyst, 250 ml

    Normaalihinta €14,50 5,8 € / 100ml
    Alennushinta €14,50 Normaalihinta €22,25
    Säästät: -€7,75
    5,8 € / 100ml
  • Drasanvi Passionflower Nutrabasicos , 30 capsules
    -35%

    Drasanvi Pasiflora Nutrabasicos, 30 kapselia

    Normaalihinta €7,60 0,25 € / 1ud
    Alennushinta €7,60 Normaalihinta €11,71
    Säästät: -€4,11
    0,25 € / 1ud
  • Drasanvi Oseogen Articular 72 capsules
    -31%

    Drasanvi Oseogen Articular 90 kapselia

    Normaalihinta €20,20
    Alennushinta €20,20 Normaalihinta €29,35
    Säästät: -€9,15
  • Drasanvi Moringa Nutrabasicos , 60 capsules
    -40%

    Drasanvi Moringa Nutrabasicos, 60 kapselia

    Normaalihinta €14,50 0,24 € / 1ud
    Alennushinta €14,50 Normaalihinta €23,99
    Säästät: -€9,49
    0,24 € / 1ud
  • Drasanvi Mineral Bisglycinate Zinc , 90 tablets
    -27%

    Drasanvi Mineral Bisglycinaatti-sinkki, 90 tablettia

    Normaalihinta €13,00 0,14 € / 1ud
    Alennushinta €13,00 Normaalihinta €17,76
    Säästät: -€4,76
    0,14 € / 1ud
  • Drasanvi Mineral Bisglycinate Iron Ferrochel , 90 tablets
    -5%

    Drasanvi Mineral Ferrochel-rauta-bisglycinaatti, 90 tablettia

    Normaalihinta €16,25 0,18 € / 1ud
    Alennushinta €16,25 Normaalihinta €17,06
    Säästät: -€0,81
    0,18 € / 1ud
  • Drasanvi Mineral Bisglycinate Copper , 90 tablets
    -27%

    Drasanvi Mineral kuparibisglicinaatti, 90 tablettia

    Normaalihinta €12,49 0,14 € / 1ud
    Alennushinta €12,49 Normaalihinta €17,21
    Säästät: -€4,72
    0,14 € / 1ud
  • Drasanvi Linidol , 100 ml
    -17%

    Drasanvi Linidol, 100 ml

    Normaalihinta €17,00 17,0 € / 100ml
    Alennushinta €17,00 Normaalihinta €20,42
    Säästät: -€3,42
    17,0 € / 100ml
  • Drasanvi L-Carnitine 20 Vials , 200 mg
    -42%

    Drasanvi L-karnitiini 20 ampullia, 200 mg

    Normaalihinta €20,70 1,04 € / 1ud
    Alennushinta €20,70 Normaalihinta €35,44
    Säästät: -€14,74
    1,04 € / 1ud
  • Drasanvi Inmunol, 36 kapselia
    -26%

    Drasanvi Inmunol, 36 kapselia

    Normaalihinta €17,80 0,49 € / 1ud
    Alennushinta €17,80 Normaalihinta €24,15
    Säästät: -€6,35
    0,49 € / 1ud
  • Drasanvi Labcatal Manganese 10 , ampoules 28x2ml
    -24%

    Drasanvi Labcatal Mangaani 10, ampullit 28 x 2 ml

    Normaalihinta €13,90 695,0 € / 100ml
    Alennushinta €13,90 Normaalihinta €18,35
    Säästät: -€4,45
    695,0 € / 100ml
  • Drasanvi Keto Vegetal Carbon , 60 capsules
    -38%

    Drasanvi Keto Carbon Vegetal, 60 kapselia

    Normaalihinta €6,20 0,1 € / 1ud
    Alennushinta €6,20 Normaalihinta €10,05
    Säästät: -€3,85
    0,1 € / 1ud
  • Drasanvi Aloe Vera Juice Bio, 1 L
    -33%

    Drasanvi luomualoeveramehu, 1 l

    Normaalihinta €19,70 1,97 € / 100ml
    Alennushinta €19,70 Normaalihinta €29,56
    Säästät: -€9,86
    1,97 € / 100ml
  • Drasanvi Child Onion Syrup , 250 ml
    -29%

    Drasanvi Lasten sipulisiirappi, 250 ml

    Normaalihinta €10,65 4,26 € / 100ml
    Alennushinta €10,65 Normaalihinta €15,09
    Säästät: -€4,44
    4,26 € / 100ml
  • Drasanvi Onion Syrup Adult, 250 ml
    -18%

    Drasanvi-sipulisiirappi aikuisille, 250 ml

    Normaalihinta €13,20 5,28 € / 100ml
    Alennushinta €13,20 Normaalihinta €16,12
    Säästät: -€2,92
    5,28 € / 100ml
  • Plantis Detox 60 capsules
    -5%

    Plantis Detox 60 kapselia

    Normaalihinta €14,70
    Alennushinta €14,70 Normaalihinta €15,47
    Säästät: -€0,77
  • Drasanvi Inmunol , 20 vials
    -25%

    Drasanvi Inmunol, 20 ampullia

    Normaalihinta €19,40 0,97 € / 1ud
    Alennushinta €19,40 Normaalihinta €25,75
    Säästät: -€6,35
    0,97 € / 1ud
  • Drasanvi Green Life , 500 ml
    -2%

    Drasanvi Green Life, 500 ml

    Normaalihinta €22,84 4,57 € / 100ml
    Alennushinta €22,84 Normaalihinta €23,30
    Säästät: -€0,46
    4,57 € / 100ml
  • Drasanvi Fibramax, 400 g
    -30%

    Drasanvi Fibramax, 400 g

    Normaalihinta €9,20 2,3 € / 100gr
    Alennushinta €9,20 Normaalihinta €13,20
    Säästät: -€4,00
    2,3 € / 100gr
  • Drasanvi Epatik , 30 tablets
    -37%

    Drasanvi Epatik, 30 tablettia

    Normaalihinta €9,80 0,33 € / 1ud
    Alennushinta €9,80 Normaalihinta €15,65
    Säästät: -€5,85
    0,33 € / 1ud
  • Drasanvi Epatik , 250 ml
    -36%

    Drasanvi Epatik, 250 ml

    Normaalihinta €11,90 4,76 € / 100ml
    Alennushinta €11,90 Normaalihinta €18,70
    Säästät: -€6,80
    4,76 € / 100ml
  • Drasanvi Echinacea , 45 capsules
    -41%

    Drasanvi Echinacea, 45 kapselia

    Normaalihinta €11,40 0,25 € / 1ud
    Alennushinta €11,40 Normaalihinta €19,44
    Säästät: -€8,04
    0,25 € / 1ud
  • Drasanvi Curcuma Nutrabasicos, 24 capsules
    -34%

    Drasanvi Curcuma Nutrabasicos, 24 kapselia

    Normaalihinta €11,60 0,48 € / 1ud
    Alennushinta €11,60 Normaalihinta €17,65
    Säästät: -€6,05
    0,48 € / 1ud
  • Pranarom Aromaforce Throat Spray, 15ml
    -30%

    Pranarom Aromaforce Throat Spray, 15ml

    Normaalihinta €8,90 59,33 € / 100ml
    Alennushinta €8,90 Normaalihinta €12,80
    Säästät: -€3,90
    59,33 € / 100ml
  • Drasanvi Vegetable Carbon Nutrabasicos , 60 capsules
    -29%

    Drasanvi Carbon Vegetal Nutrabasicos, 60 kapselia

    Normaalihinta €8,60 0,14 € / 1ud
    Alennushinta €8,60 Normaalihinta €12,14
    Säästät: -€3,54
    0,14 € / 1ud
  • Drasanvi Botanical Bio Glycerinated Passionflower , 50 ml
    -5%