Kokoelma:

Phytotherapy

  • Marnys Propoleo 1000 Mg + Echinacea 1000 Mg , 90 capsules
    -20%

    Marnys Propoleo 1000 mg + Echinacea 1000 mg, 90 kapselia

    Normaalihinta €57,80 0,64 € / 1ud
    Alennushinta €57,80 Normaalihinta €71,87
    Säästät: -€14,07
    0,64 € / 1ud
  • Marnys Mar-Vitoil Evening Primrose Oil, 60 Capsules Of 1100 Mg
    -18%

    Marnys Mar-Vitoil -natturikukkaöljy, 60 kapselia à 1100 mg

    Normaalihinta €22,40 0,37 € / 1ud
    Alennushinta €22,40 Normaalihinta €27,18
    Säästät: -€4,78
    0,37 € / 1ud
  • Marnys Krillmar Antarctic Krill Oil, 60 capsules
    -11%

    Marnys Krillmar Antarktiksen krillöljy, 60 kapselia

    Normaalihinta €28,80 0,48 € / 1ud
    Alennushinta €28,80 Normaalihinta €32,30
    Säästät: -€3,50
    0,48 € / 1ud
  • Marnys Dieterm Apple Cider Vinegar, 60 Capsules
    -14%

    Marnys Dieterm Omenaviinietikka, 60 kapselia

    Normaalihinta €13,70 0,23 € / 1ud
    Alennushinta €13,70 Normaalihinta €16,00
    Säästät: -€2,30
    0,23 € / 1ud
  • Marnys Citrubiomax Grapefruit Ext Bio Dose,
    -16%

    Marnys Citrubiomax Ext - Luomugreippi, annosteltu,

    Normaalihinta €23,20 23,2 € / 1ud
    Alennushinta €23,20 Normaalihinta €27,72
    Säästät: -€4,52
    23,2 € / 1ud
  • Marnys Cistomar 125 Ml, 125 Ml
    -14%

    Marnys Cistomar 125 ml, 125 ml

    Normaalihinta €17,20 13,76 € / 100ml
    Alennushinta €17,20 Normaalihinta €20,03
    Säästät: -€2,83
    13,76 € / 100ml
  • Marnys Propolis Menthol & Eucalyptus Sweets Sugar Free,
    -20%

    Marnys: Sokerittomat propolis-, mentoli- ja eukalyptuskarkit,

    Normaalihinta €3,40 3,4 € / 1ud
    Alennushinta €3,40 Normaalihinta €4,25
    Säästät: -€0,85
    3,4 € / 1ud
  • Marnys Beauty In & Out Elixir, 14 Vials X 25 Ml
    -13%

    Marnys Beauty In & Out Elixir, 14 ampullia à 25 ml

    Normaalihinta €48,30 193,2 € / 100ml
    Alennushinta €48,30 Normaalihinta €55,33
    Säästät: -€7,03
    193,2 € / 100ml
  • Marnys Artrohelp Forte , 20 vials
    -16%

    Marnys Artrohelp Forte, 20 ampullia

    Normaalihinta €31,90 1,6 € / 1ud
    Alennushinta €31,90 Normaalihinta €38,02
    Säästät: -€6,12
    1,6 € / 1ud
  • Marnys Oregano Oil Bio , 30 capsules
    -9%

    Marnys Luomu-oregaaniöljy, 30 kapselia

    Normaalihinta €14,50 0,48 € / 1ud
    Alennushinta €14,50 Normaalihinta €16,02
    Säästät: -€1,52
    0,48 € / 1ud
  • Mariatrebe Swedish Herbs Sachet , 90,2 gr
    -26%

    Mariatrebe Ruotsalaiset yrtit -pussi, 90,2 g

    Normaalihinta €12,00 13,3 € / 100gr
    Alennushinta €12,00 Normaalihinta €16,24
    Säästät: -€4,24
    13,3 € / 100gr
  • Margan Utiblock Plus , 90 capsules
    -23%

    Margan Utiblock Plus, 90 kapselia

    Normaalihinta €29,00 0,32 € / 1ud
    Alennushinta €29,00 Normaalihinta €37,44
    Säästät: -€8,44
    0,32 € / 1ud
  • Margan Synerga,
    -21%

    Margan Synerga,

    Normaalihinta €51,40 51,4 € / 1ud
    Alennushinta €51,40 Normaalihinta €64,84
    Säästät: -€13,44
    51,4 € / 1ud
  • Margan Q-Live, 30 Capsules
    -22%

    Margan Q-Live, 30 kapselia

    Normaalihinta €22,10 0,74 € / 1ud
    Alennushinta €22,10 Normaalihinta €28,50
    Säästät: -€6,40
    0,74 € / 1ud
  • Margan Gastrialoe , 20 vials
    -21%

    Margan Gastrialoe, 20 ampullia

    Normaalihinta €30,20 1,51 € / 1ud
    Alennushinta €30,20 Normaalihinta €38,19
    Säästät: -€7,99
    1,51 € / 1ud
  • Margan Fitokur , 60 capsules
    -12%

    Margan Fitokur, 60 kapselia

    Normaalihinta €40,30 0,67 € / 1ud
    Alennushinta €40,30 Normaalihinta €45,78
    Säästät: -€5,48
    0,67 € / 1ud
  • Margan Fitokur , 30 tablets
    -18%

    Margan Fitokur, 30 tablettia

    Normaalihinta €21,70 0,72 € / 1ud
    Alennushinta €21,70 Normaalihinta €26,49
    Säästät: -€4,79
    0,72 € / 1ud
  • Margan Dextrocis , 90 capsules
    -24%

    Margan Dextrocis, 90 kapselia

    Normaalihinta €34,00 0,38 € / 1ud
    Alennushinta €34,00 Normaalihinta €44,65
    Säästät: -€10,65
    0,38 € / 1ud
  • Margan Defenvital , 20 vials
    -17%

    Margan Defenvital, 20 ampullia

    Normaalihinta €31,70 1,59 € / 1ud
    Alennushinta €31,70 Normaalihinta €38,19
    Säästät: -€6,49
    1,59 € / 1ud
  • Margan Colibiogen Oral , 100 ml
    -20%

    Margan Colibiogen Oral, 100 ml

    Normaalihinta €46,70 46,7 € / 100ml
    Alennushinta €46,70 Normaalihinta €58,12
    Säästät: -€11,42
    46,7 € / 100ml
  • Margan Colibiogen Kinder , 50 ml
    -15%

    Margan Colibiogen Kinder, 50 ml

    Normaalihinta €26,60 53,2 € / 100ml
    Alennushinta €26,60 Normaalihinta €31,26
    Säästät: -€4,66
    53,2 € / 100ml
  • Margan Alkala N , 150 gr
    -20%

    Margan Alkala N, 150 g

    Normaalihinta €16,70 11,13 € / 100gr
    Alennushinta €16,70 Normaalihinta €20,75
    Säästät: -€4,05
    11,13 € / 100gr
  • Marcur Rohrer Spirulina Viosol 180 tablets
    -8%

    Marcur Rohrer Spirulina Viosol 180 tablettia

    Normaalihinta €28,60
    Alennushinta €28,60 Normaalihinta €30,99
    Säästät: -€2,39
  • Manasul Tea, 25 Sachets
    -10%

    Manasul-tee, 25 pussia

    Normaalihinta €5,30 5,3 € / 1ud
    Alennushinta €5,30 Normaalihinta €5,89
    Säästät: -€0,59
    5,3 € / 1ud
  • Manasul Tea 100 Sachets
    -13%

    Manasul-tee, 100 pussia

    Normaalihinta €18,00 18,0 € / 1ud
    Alennushinta €18,00 Normaalihinta €20,61
    Säästät: -€2,61
    18,0 € / 1ud
  • Manasul Natural digestive infusions, 10 sachets
    -27%

    Manasul Luonnolliset ruoansulatusta edistävät yrttiteet, 10 pussia

    Normaalihinta €1,90
    Alennushinta €1,90 Normaalihinta €2,62
    Säästät: -€0,72
  • Manasul Classic 25 Infusions
    -19%

    Manasul Classic 25 yrttiteetä

    Normaalihinta €4,10
    Alennushinta €4,10 Normaalihinta €5,04
    Säästät: -€0,94
  • Manasul Classic 100 Infusions
    -30%

    Manasul Classic 100 -infuusiota

    Normaalihinta €12,70
    Alennushinta €12,70 Normaalihinta €18,23
    Säästät: -€5,53
  • Manasul 50 Infusions
    -15%

    Manasul 50 infuusiota

    Normaalihinta €7,30
    Alennushinta €7,30 Normaalihinta €8,60
    Säästät: -€1,30
  • Mahen Vitalox , 30 capsules
    -9%

    Mahen Vitalox, 30 kapselia

    Normaalihinta €18,40 0,61 € / 1ud
    Alennushinta €18,40 Normaalihinta €20,17
    Säästät: -€1,77
    0,61 € / 1ud