Kokoelma:

Phytotherapy

  • Khadi Pink Lotus Ayurveda Elixir Oil , 10 ml
    -5%

    Khadi Ayurveda-eliiksiiriöljy, vaaleanpunainen lootus, 10 ml

    Normaalihinta €6,40 64,0 € / 100ml
    Alennushinta €6,40 Normaalihinta €6,74
    Säästät: -€0,34
    64,0 € / 100ml
  • Kanne Brot Bio Brottrunk , 750 ml
    -27%

    Kanne Brot Bio -leipäjuoma, 750 ml

    Normaalihinta €5,00 0,67 € / 100ml
    Alennushinta €5,00 Normaalihinta €6,82
    Säästät: -€1,82
    0,67 € / 100ml
  • Kal Omega 3 720/480, 60 Pearls
    -26%

    Kal Omega 3 720/480, 60 kapselia

    Normaalihinta €21,40 0,36 € / 1ud
    Alennushinta €21,40 Normaalihinta €29,08
    Säästät: -€7,68
    0,36 € / 1ud
  • Kal Maximum Nk Cells, 60 Capsules
    -31%

    Kal Maximum Nk Cells, 60 kapselia

    Normaalihinta €43,80 0,73 € / 1ud
    Alennushinta €43,80 Normaalihinta €63,92
    Säästät: -€20,12
    0,73 € / 1ud
  • Just Podiu Burnium, 60 Capsules Of 820 Mg
    -14%

    Just Podiu Burnium, 60 kapselia à 820 mg

    Normaalihinta €16,90 0,28 € / 1ud
    Alennushinta €16,90 Normaalihinta €19,69
    Säästät: -€2,79
    0,28 € / 1ud
  • Juanola Propolis Liquorice, 24 tablets
    -43%

    Juanola Propolis-lakritsi, 24 tablettia

    Normaalihinta €4,70 4,7 € / 1ud
    Alennushinta €4,70 Normaalihinta €8,28
    Säästät: -€3,58
    4,7 € / 1ud
  • Juanola Children Cough Syrup 150 ml
    -54%

    Juanola Yskä Lapsille -siirappi 150 ml

    Normaalihinta €7,20 4,8 € / 100ml
    Alennushinta €7,20 Normaalihinta €15,62
    Säästät: -€8,42
    4,8 € / 100ml
  • Juanola Propolis Orange Soft Tabs, 24 tabs
    -39%

    Juanola pehmeät propolis-pastillit, appelsiini, 24 pastillia

    Normaalihinta €4,80
    Alennushinta €4,80 Normaalihinta €7,81
    Säästät: -€3,01
  • Juanola Propolis Honey Soft Tabs
    -36%

    Juanola pehmeät pastillit, propolis ja hunaja

    Normaalihinta €4,90 4,9 € / 1ud
    Alennushinta €4,90 Normaalihinta €7,67
    Säästät: -€2,77
    4,9 € / 1ud
  • Juanola Adult Cough Syrup 150 ml
    -50%

    Juanola-yskänlääke aikuisille 150 ml

    Normaalihinta €7,20 4,8 € / 100ml
    Alennushinta €7,20 Normaalihinta €14,33
    Säästät: -€7,13
    4,8 € / 100ml
  • Juanola Propolis Syrup 150 ml
    -20%

    Juanola Propolis-siirappi 150 ml

    Normaalihinta €10,10
    Alennushinta €10,10 Normaalihinta €12,59
    Säästät: -€2,49
  • Jellybell Mycosol-C, 60 Capsules
    -10%

    Jellybell Micosol-C, 60 kapselia

    Normaalihinta €35,90 0,6 € / 1ud
    Alennushinta €35,90 Normaalihinta €39,93
    Säästät: -€4,03
    0,6 € / 1ud
  • Jellybell Meganoderma-C , 60 capsules
    -7%

    Jellybell Meganoderma-C, 60 kapselia

    Normaalihinta €44,80 0,75 € / 1ud
    Alennushinta €44,80 Normaalihinta €48,42
    Säästät: -€3,62
    0,75 € / 1ud
  • Jellybell Megamyelin L-Threonine 500 Mg , 90 capsules
    -7%

    Jellybell Megamielina L-treoniini 500 mg, 90 kapselia

    Normaalihinta €34,10 0,38 € / 1ud
    Alennushinta €34,10 Normaalihinta €36,84
    Säästät: -€2,74
    0,38 € / 1ud
  • Jellybell Megaleon C, 60 Capsules
    -10%

    Jellybell Megaleon C, 60 kapselia

    Normaalihinta €35,90 0,6 € / 1ud
    Alennushinta €35,90 Normaalihinta €39,93
    Säästät: -€4,03
    0,6 € / 1ud
  • Jellybell Hepabell, 60 Capsules 720 Mg
    -8%

    Jellybell Hepabell, 60 kapselia à 720 mg

    Normaalihinta €22,00 0,37 € / 1ud
    Alennushinta €22,00 Normaalihinta €23,79
    Säästät: -€1,79
    0,37 € / 1ud
  • Jellybell Evolution Star Zinc Copper , 30 ml
    -7%

    Jellybell Evolution Star sinkki-kupari, 30 ml

    Normaalihinta €14,80 49,33 € / 100ml
    Alennushinta €14,80 Normaalihinta €15,89
    Säästät: -€1,09
    49,33 € / 100ml
  • Jellybell Defender Star Ferrina , 60 capsules
    -10%

    Jellybell Defender Star Ferrina, 60 kapselia

    Normaalihinta €39,10 0,65 € / 1ud
    Alennushinta €39,10 Normaalihinta €43,26
    Säästät: -€4,16
    0,65 € / 1ud
  • Jellybell Artrion Silicon Complex , 1 litre
    -7%

    Jellybell Artrion Silicio Complex, 1 litra

    Normaalihinta €43,60 4,36 € / 100ml
    Alennushinta €43,60 Normaalihinta €47,05
    Säästät: -€3,45
    4,36 € / 100ml
  • Jellybell Apigen Bell , 60 capsules
    -7%

    Jellybell Apigen Bell, 60 kapselia

    Normaalihinta €30,70 0,51 € / 1ud
    Alennushinta €30,70 Normaalihinta €33,16
    Säästät: -€2,46
    0,51 € / 1ud
  • Izalo Oxizal , 30 sachets
    -20%

    Izalo Oxizal, 30 annospussia

    Normaalihinta €18,40 0,61 € / 1ud
    Alennushinta €18,40 Normaalihinta €23,01
    Säästät: -€4,61
    0,61 € / 1ud
  • Izalo Izaner , 60 tablets
    -12%

    Izalo Izaner, 60 tablettia

    Normaalihinta €15,30 0,26 € / 1ud
    Alennushinta €15,30 Normaalihinta €17,31
    Säästät: -€2,01
    0,26 € / 1ud
  • Izalo Izalapach 20 Amp, 10 Ml
    -33%

    Izalo Izalapach 20 A, 10 ml

    Normaalihinta €20,30 203,0 € / 100ml
    Alennushinta €20,30 Normaalihinta €30,49
    Säästät: -€10,19
    203,0 € / 100ml
  • Izalo Bronchizal , 24 sachets
    -17%

    Izalo Bronquizal, 24 annospussia

    Normaalihinta €14,50 0,6 € / 1ud
    Alennushinta €14,50 Normaalihinta €17,38
    Säästät: -€2,88
    0,6 € / 1ud
  • Iswari Spirulina Bio Es, 200 Tablets Of 100g
    -8%

    Iswari Spirulina Bio Es, 200 tablettia, 100 g

    Normaalihinta €9,10 9,1 € / 100gr
    Alennushinta €9,10 Normaalihinta €9,89
    Säästät: -€0,79
    9,1 € / 100gr
  • Ioox Solderm Antioxidant 60 capsules
    -36%

    Ioox Solderm Antioksidantti 60 kapselia

    Normaalihinta €17,40 0,29 € / 1ud
    Alennushinta €17,40 Normaalihinta €27,02
    Säästät: -€9,62
    0,29 € / 1ud
  • Ioox Fortrix sachets 20 single-dose units
    -20%

    Ioox Fortrix -pussit, 20 kpl, yksiannospakkaus

    Normaalihinta €17,00 0,85 € / 1ud
    Alennushinta €17,00 Normaalihinta €21,12
    Säästät: -€4,12
    0,85 € / 1ud
  • Ioox Fortrix Cystine capsules 60 capsules
    -17%

    Ioox Fortrix Cistina -kapselit, 60 kapselia

    Normaalihinta €21,00
    Alennushinta €21,00 Normaalihinta €25,37
    Säästät: -€4,37
  • Intersa Regenelactis , 20 sachets
    -23%

    Intersa Regenelactis, 20 annospussia

    Normaalihinta €19,50 0,98 € / 1ud
    Alennushinta €19,50 Normaalihinta €25,30
    Säästät: -€5,80
    0,98 € / 1ud
  • Intersa Phytonorm, 80 Capsules
    -13%

    Intersa Phytonorm, 80 kapselia

    Normaalihinta €9,00 0,11 € / 1ud
    Alennushinta €9,00 Normaalihinta €10,34
    Säästät: -€1,34
    0,11 € / 1ud