Kokoelma:

Phytotherapy

  • Lavigor Cannabisan Cream , 75 ml
    -14%

    Lavigor Cannabisan -voide, 75 ml

    Normaalihinta €18,50 24,67 € / 100ml
    Alennushinta €18,50 Normaalihinta €21,50
    Säästät: -€3,00
    24,67 € / 100ml
  • Lavigor Cannabisan Cold Gel , 75 ml
    -14%

    Lavigor Cannabisan Cold Gel, 75 ml

    Normaalihinta €18,50 24,67 € / 100ml
    Alennushinta €18,50 Normaalihinta €21,50
    Säästät: -€3,00
    24,67 € / 100ml
  • Lavigor Aminotaurin , 60 capsules
    -20%

    Lavigor Aminotaurin, 60 kapselia

    Normaalihinta €22,70 0,38 € / 1ud
    Alennushinta €22,70 Normaalihinta €28,30
    Säästät: -€5,60
    0,38 € / 1ud
  • Lanier Pharma Artrinox Food Supplement , 30 vegetable capsules
    -20%

    Lanier Pharma Artrinox -ravintolisä, 30 kasvikapselia

    Normaalihinta €34,90 1,16 € / 1ud
    Alennushinta €34,90 Normaalihinta €43,50
    Säästät: -€8,60
    1,16 € / 1ud
  • Lamberts Vitamin D 2000 IU (50 ?G) , 120 capsules
    -16%

    Lamberts D-vitamiini 2000 IU (50 µg), 120 kapselia

    Normaalihinta €24,00 0,2 € / 1ud
    Alennushinta €24,00 Normaalihinta €28,45
    Säästät: -€4,45
    0,2 € / 1ud
  • Lamberts Vitamin C Time With Bioflavonoids , 60 tablets
    -14%

    Lamberts C-vitamiini Time bioflavonoideilla, 60 tablettia

    Normaalihinta €19,40 19,4 € / 1ud
    Alennushinta €19,40 Normaalihinta €22,50
    Säästät: -€3,10
    19,4 € / 1ud
  • Lamberts Vitamin C 1500 Mg With Bioflavonoids , 120 tablets
    -14%

    Lamberts C-vitamiini 1500 mg, sisältää bioflavonoideja, 120 tablettia

    Normaalihinta €41,40 41,4 € / 1ud
    Alennushinta €41,40 Normaalihinta €47,90
    Säästät: -€6,50
    41,4 € / 1ud
  • Lamberts Vein Tain , 60 capsules
    -25%

    Lamberts Vein Tain, 60 kapselia

    Normaalihinta €30,50 0,51 € / 1ud
    Alennushinta €30,50 Normaalihinta €40,70
    Säästät: -€10,20
    0,51 € / 1ud
  • Lamberts Ubiquinol , 60 tablets
    -6%

    Lamberts Ubiquinol, 60 tablettia

    Normaalihinta €74,00 74,0 € / 1ud
    Alennushinta €74,00 Normaalihinta €78,70
    Säästät: -€4,70
    74,0 € / 1ud
  • Lamberts Glucosamine Sulphate 2Kci , 120 tablets
    -23%

    Lamberts Glukosamiinisulfaatti 2Kci, 120 tablettia

    Normaalihinta €26,70 26,7 € / 1ud
    Alennushinta €26,70 Normaalihinta €34,75
    Säästät: -€8,05
    26,7 € / 1ud
  • Lamberts Silicon , 90 capsules
    -23%

    Lamberts Silicio, 90 kapselia

    Normaalihinta €22,70 0,25 € / 1ud
    Alennushinta €22,70 Normaalihinta €29,60
    Säästät: -€6,90
    0,25 € / 1ud
  • Lamberts Silica Complete (Hair, Skin & Nails) , 60 capsules
    -14%

    Lamberts Silica Complete (hiukset, iho ja kynnet), 60 kapselia

    Normaalihinta €27,80 0,46 € / 1ud
    Alennushinta €27,80 Normaalihinta €32,15
    Säästät: -€4,35
    0,46 € / 1ud
  • Lamberts Selenium 200 Mcg Vitamins A+C+E , 100 tablets
    -13%

    Lamberts Selenium 200 mcg, A-, C- ja E-vitamiinit, 100 tablettia

    Normaalihinta €20,60 20,6 € / 1ud
    Alennushinta €20,60 Normaalihinta €23,80
    Säästät: -€3,20
    20,6 € / 1ud
  • Lamberts Salvia 2500 Mg , 90 tablets
    -14%

    Lamberts Salvia 2500 mg, 90 tablettia

    Normaalihinta €31,80 31,8 € / 1ud
    Alennushinta €31,80 Normaalihinta €36,80
    Säästät: -€5,00
    31,8 € / 1ud
  • Lamberts Riboflavin (Vit B2) , 100 capsules
    -24%

    Lamberts Riboflaviini (B2-vitamiini), 100 kapselia

    Normaalihinta €17,30 0,17 € / 1ud
    Alennushinta €17,30 Normaalihinta €22,90
    Säästät: -€5,60
    0,17 € / 1ud
  • Lamberts Quercetin , 60 tablets
    -26%

    Lamberts Quercitina, 60 tablettia

    Normaalihinta €31,70 31,7 € / 1ud
    Alennushinta €31,70 Normaalihinta €42,80
    Säästät: -€11,10
    31,7 € / 1ud
  • Lamberts Pycnogenol , 60 capsules
    -11%

    Lamberts Pycnogenol, 60 kapselia

    Normaalihinta €51,60 0,86 € / 1ud
    Alennushinta €51,60 Normaalihinta €58,15
    Säästät: -€6,55
    0,86 € / 1ud
  • Lamberts Prostex , 90 capsules
    -14%

    Lamberts Prostex, 90 kapselia

    Normaalihinta €39,60 0,44 € / 1ud
    Alennushinta €39,60 Normaalihinta €45,80
    Säästät: -€6,20
    0,44 € / 1ud
  • Lamberts Osteoguard® Advance , 90 tablets
    -15%

    Lamberts Osteoguard® Advance, 90 tablettia

    Normaalihinta €33,00 33,0 € / 1ud
    Alennushinta €33,00 Normaalihinta €38,65
    Säästät: -€5,65
    33,0 € / 1ud
  • Lamberts Omega 3 Ultra Pure Fish Oil, 60 capsules
    -28%

    Lamberts Omega 3 Ultra - puhdas kalaöljy, 60 kapselia

    Normaalihinta €34,20 0,57 € / 1ud
    Alennushinta €34,20 Normaalihinta €47,30
    Säästät: -€13,10
    0,57 € / 1ud
  • Lamberts Myo Inositol Powder 100% Natural, 200 grams
    -26%

    Lamberts Myo-inositoli, 100 % luonnollinen jauhe, 200 g

    Normaalihinta €27,60 13,8 € / 100gr
    Alennushinta €27,60 Normaalihinta €37,35
    Säästät: -€9,75
    13,8 € / 100gr
  • Lamberts Msm , 120 tablets
    -26%

    Lamberts MSM, 120 tablettia

    Normaalihinta €23,50 23,5 € / 1ud
    Alennushinta €23,50 Normaalihinta €31,75
    Säästät: -€8,25
    23,5 € / 1ud
  • Lamberts L-Tyrosine 500Mg , 60 capsules
    -23%

    Lamberts L-tyrosiini 500 mg, 60 kapselia

    Normaalihinta €19,60 0,33 € / 1ud
    Alennushinta €19,60 Normaalihinta €25,45
    Säästät: -€5,85
    0,33 € / 1ud
  • Lamberts L-Glutathione Complex , 60 capsules
    -23%

    Lamberts L-Glutationa Complex, 60 kapselia

    Normaalihinta €29,80 0,5 € / 1ud
    Alennushinta €29,80 Normaalihinta €38,80
    Säästät: -€9,00
    0,5 € / 1ud
  • Lamberts Soy Isoflavones, 60 tablets
    -25%

    Lambertsin soija-isoflavonit, 60 tablettia

    Normaalihinta €27,60 27,6 € / 1ud
    Alennushinta €27,60 Normaalihinta €36,80
    Säästät: -€9,20
    27,6 € / 1ud
  • Lamberts St. John's Wort (Hypericum) , 120 tablets
    -11%

    Lambertsin mäkikuisma (Hypericum), 120 tablettia

    Normaalihinta €35,80 35,8 € / 1ud
    Alennushinta €35,80 Normaalihinta €40,40
    Säästät: -€4,60
    35,8 € / 1ud
  • Lamberts Ginkgo Biloba , 60 capsules
    -14%

    Lamberts Ginkgo Biloba, 60 kapselia

    Normaalihinta €20,50 0,34 € / 1ud
    Alennushinta €20,50 Normaalihinta €23,95
    Säästät: -€3,45
    0,34 € / 1ud
  • Lamberts Ginkgo Biloba, 180 capsules
    -16%

    Lamberts Ginkgo Biloba, 180 kapselia

    Normaalihinta €47,70 0,27 € / 1ud
    Alennushinta €47,70 Normaalihinta €56,70
    Säästät: -€9,00
    0,27 € / 1ud
  • Lamberts Fos , 500 gr
    -25%

    Lamberts Fos, 500 g

    Normaalihinta €26,90 5,38 € / 100gr
    Alennushinta €26,90 Normaalihinta €35,90
    Säästät: -€9,00
    5,38 € / 100gr
  • Lamberts Hawthorn 2500 Mg , 60 tablets
    -17%

    Lamberts Espino Blanco 2500 mg, 60 tablettia

    Normaalihinta €21,70 21,7 € / 1ud
    Alennushinta €21,70 Normaalihinta €26,11
    Säästät: -€4,41
    21,7 € / 1ud