Kokoelma:

Phytotherapy

  • Nutrinat Evolution Cyst Optim, 30 capsules
    -29%

    Nutrinat Evolution Cyst Optim, 30 kapselia

    Normaalihinta €12,20 0,41 € / 1ud
    Alennushinta €12,20 Normaalihinta €17,25
    Säästät: -€5,05
    0,41 € / 1ud
  • Nutrinat Evolution Gastric Optim, 30 capsules
    -23%

    Nutrinat Evolution Gastric Optim, 30 kapselia

    Normaalihinta €9,90 0,33 € / 1ud
    Alennushinta €9,90 Normaalihinta €12,90
    Säästät: -€3,00
    0,33 € / 1ud
  • Nutrinat Evolution Radiance Optim, 120 tablets
    -23%

    Nutrinat Evolution Radiance Optim, 120 tablettia

    Normaalihinta €26,00 0,22 € / 1ud
    Alennushinta €26,00 Normaalihinta €33,77
    Säästät: -€7,77
    0,22 € / 1ud
  • Aboca Fitonasal Pediatric, 125 ml
    -24%

    Aboca Fitonasal Pediatric, 125 ml

    Normaalihinta €12,10 9,68 € / 100ml
    Alennushinta €12,10 Normaalihinta €15,90
    Säästät: -€3,80
    9,68 € / 100ml
  • Aboca Fitonasal Biopomada, 10 ml
    -12%

    Aboca Fitonasal Biopomada, 10 ml

    Normaalihinta €11,40 114,0 € / 100ml
    Alennushinta €11,40 Normaalihinta €12,90
    Säästät: -€1,50
    114,0 € / 100ml
  • Aboca Fitonasal Concentrated Spray, 30 ml
    -24%

    Aboca Fitonasal -tiiviste, 30 ml

    Normaalihinta €9,80 32,67 € / 100ml
    Alennushinta €9,80 Normaalihinta €12,90
    Säästät: -€3,10
    32,67 € / 100ml
  • Aboca Natura Mix Advanced Energy, 28 Envelopes
    -23%

    Aboca Natura Mix Advanced Energía, 28 annospussia

    Normaalihinta €15,00 0,54 € / 1ud
    Alennushinta €15,00 Normaalihinta €19,50
    Säästät: -€4,50
    0,54 € / 1ud
  • Aboca Natura Mix Advanced Mente, 50 kapselia
    -25%

    Aboca Natura Mix Advanced Mente, 50 kapselia

    Normaalihinta €20,00 0,4 € / 1ud
    Alennushinta €20,00 Normaalihinta €26,50
    Säästät: -€6,50
    0,4 € / 1ud
  • Copper NM 60 Capsules, Cantabria Labs Medical Nutrition
    -7%

    Cobre NM 60 kapselia, Cantabria Labs Nutrición Médica

    Normaalihinta €24,00 0,4 € / 1ud
    Alennushinta €24,00 Normaalihinta €25,79
    Säästät: -€1,79
    0,4 € / 1ud
  • Black Bee Immuno Stress, 20 ampoules
    -14%

    Black Bee Inmuno Stress, 20 ampullia

    Normaalihinta €16,00 0,8 € / 1ud
    Alennushinta €16,00 Normaalihinta €18,53
    Säästät: -€2,53
    0,8 € / 1ud
  • Black Bee Propolis, 60 Gummies
    -43%

    Black Bee -propoleo, 60 karkkia

    Normaalihinta €8,50 0,14 € / 1ud
    Alennushinta €8,50 Normaalihinta €14,95
    Säästät: -€6,45
    0,14 € / 1ud
  • Yogi Tea Chai Black, 17 sachets
    -15%

    Yogi Tea Chai Negro, 17 pussia

    Normaalihinta €3,50 3,5 € / 1ud
    Alennushinta €3,50 Normaalihinta €4,10
    Säästät: -€0,60
    3,5 € / 1ud
  • Yogi Tea For The Senses Happy Dreams, 17 sachets
    -5%

    Yogi Tea – Aisteille: Hyviä unia, 17 pussia

    Normaalihinta €4,20 4,2 € / 1ud
    Alennushinta €4,20 Normaalihinta €4,42
    Säästät: -€0,22
    4,2 € / 1ud
  • Yogi Tea Inner Harmony, 17 sachets
    -15%

    Yogi Tea Armonia Interior, 17 pussia

    Normaalihinta €3,50 3,5 € / 1ud
    Alennushinta €3,50 Normaalihinta €4,10
    Säästät: -€0,60
    3,5 € / 1ud
  • Yogi Tea Ashwagandha Balance, 17 sachets
    -5%

    Yogi Tea Ashwagandha Equilibrio, 17 pussia

    Normaalihinta €3,90 3,9 € / 1ud
    Alennushinta €3,90 Normaalihinta €4,11
    Säästät: -€0,21
    3,9 € / 1ud
  • Yogi Tea Concentration, 17 sachets
    -10%

    Yogi Tea Concentración, 17 pussia

    Normaalihinta €3,70 3,7 € / 1ud
    Alennushinta €3,70 Normaalihinta €4,10
    Säästät: -€0,40
    3,7 € / 1ud
  • Herbalgem Fem50+ Spray, 15ml
    -20%

    Herbalgem Fem50+ Spray, 15ml

    Normaalihinta €13,40 89,33 € / 100ml
    Alennushinta €13,40 Normaalihinta €16,66
    Säästät: -€3,26
    89,33 € / 100ml
  • Herbalgem Fem50+ Drops, 30ml
    -34%

    Herbalgem Fem50+ -tipat, 30 ml

    Normaalihinta €14,80 49,33 € / 100ml
    Alennushinta €14,80 Normaalihinta €22,54
    Säästät: -€7,74
    49,33 € / 100ml
  • Weider Weider Thermo 120Cap.
    -27%

    Weider Weider Thermo 120 kapselia.

    Normaalihinta €20,70 0,17 € / 1ud
    Alennushinta €20,70 Normaalihinta €28,54
    Säästät: -€7,84
    0,17 € / 1ud
  • Ns Cinfa Soñaben Total 30 Vegcaps
    -55%

    Ns Cinfa Soñaben, yhteensä 30 kasvikapselia

    Normaalihinta €14,00 14,0 € / 1ud
    Alennushinta €14,00 Normaalihinta €31,40
    Säästät: -€17,40
    14,0 € / 1ud
  • Kobho Labs W- Balance Supplement, 60 capsules
    -23%

    Kobho Labs W-Balance -ravintolisä, 60 kapselia

    Normaalihinta €24,70 0,41 € / 1ud
    Alennushinta €24,70 Normaalihinta €31,95
    Säästät: -€7,25
    0,41 € / 1ud
  • Fuca Natulivia, 30 tablets
    -8%

    Fuca Natulivia, 30 tablettia

    Normaalihinta €10,20 0,34 € / 1ud
    Alennushinta €10,20 Normaalihinta €11,05
    Säästät: -€0,85
    0,34 € / 1ud
  • Fuca Natulivia, 60 tablets
    -5%

    Fuca Natulivia, 60 tablettia

    Normaalihinta €16,20 0,27 € / 1ud
    Alennushinta €16,20 Normaalihinta €17,05
    Säästät: -€0,85
    0,27 € / 1ud
  • Pranarom Digestarom Oleobiotic Intestinal Health, 15 capsules
    -35%

    Pranarom Digestarom Oleobiotic Suoliston terveys, 15 kapselia

    Normaalihinta €8,90 0,59 € / 1ud
    Alennushinta €8,90 Normaalihinta €13,65
    Säästät: -€4,75
    0,59 € / 1ud
  • Pranarom Aromaflex Forte, 30 tablets
    -31%

    Pranarom Aromaflex Forte, 30 tablettia

    Normaalihinta €12,00 0,4 € / 1ud
    Alennushinta €12,00 Normaalihinta €17,45
    Säästät: -€5,45
    0,4 € / 1ud
  • Herbalgem Detox Express, 7x10ml
    -33%

    Herbalgem Detox Express, 7 x 10 ml

    Normaalihinta €13,60 136,0 € / 100ml
    Alennushinta €13,60 Normaalihinta €20,30
    Säästät: -€6,70
    136,0 € / 100ml
  • Scientiffic Nutrition R-Ala , 60 capsules
    -31%

    Scientiffic Nutrition R-Ala, 60 kapselia

    Normaalihinta €12,40 0,21 € / 1ud
    Alennushinta €12,40 Normaalihinta €17,90
    Säästät: -€5,50
    0,21 € / 1ud
  • Scientiffic Nutrition Melatonin 0.9M Caps, 100 Capsules
    -27%

    Scientiffic Nutrition Melatonin 0,9M Caps, 100 kapselia

    Normaalihinta €6,50 0,07 € / 1ud
    Alennushinta €6,50 Normaalihinta €8,90
    Säästät: -€2,40
    0,07 € / 1ud
  • Thermacare Lumbar Hip 4 units
    -36%

    Thermacare - lannerangan ja lantion lämpölaastarit, 4 kpl

    Normaalihinta €13,00 3,25 € / 1ud
    Alennushinta €13,00 Normaalihinta €20,36
    Säästät: -€7,36
    3,25 € / 1ud
  • Pranarom Aromalgic Roll On Joint Roll On, 75ml
    -37%

    Pranarom Aromalgic Roll On -nivelvoide, 75 ml

    Normaalihinta €12,40 16,53 € / 100ml
    Alennushinta €12,40 Normaalihinta €19,75
    Säästät: -€7,35
    16,53 € / 100ml