• Plameca Curarti Selectium 300Gr.
-20%

Plameca Curarti Selectium 300 g

SKU-koodiPL8435100844681
Huolellisesti valikoitu yrttiseos yrttiteetä varten, 300 g:n pakkauksessa. Sopii niille, jotka etsivät luonnollista vaihtoehtoa päivittäisiin hoito- ja hyvinvointirutiineihinsa.
Normaalihinta €22,90 7,63 € / 100gr
Alennushinta €22,90 Normaalihinta €28,75
Säästät: -€5,85
7,63 € / 100gr
Plameca Curarti Selectium 300Gr.
Plameca Curarti Selectium 300 g
Normaalihinta €22,90 7,63 € / 100gr
Alennushinta €22,90 Normaalihinta €28,75
Säästät: -€5,85
7,63 € / 100gr