Kokoelma:

Phytotherapy

  • Plantapol Linopal Complex 400Gr.
    -37%

    Plantapol Linopal Complex, 400 g:n purkki.

    Normaalihinta €17,80 4,45 € / 100gr
    Alennushinta €17,80 Normaalihinta €28,27
    Säästät: -€10,47
    4,45 € / 100gr
  • Plantapol Linopal Complex 200Gr.
    -33%

    Plantapol Linopal Complex, 200 g:n purkki.

    Normaalihinta €11,40 5,7 € / 100gr
    Alennushinta €11,40 Normaalihinta €17,04
    Säästät: -€5,64
    5,7 € / 100gr
  • Plantapol Oxi Hp Plus 60 Capsules
    -31%

    Plantapol Oxi Hp Plus 60 kapselia

    Normaalihinta €45,60 0,76 € / 1ud
    Alennushinta €45,60 Normaalihinta €66,55
    Säästät: -€20,95
    0,76 € / 1ud
  • Plantapol Oxi Penta Plus 60 Capsules
    -30%

    Plantapol Oxi Penta Plus 60 kapselia

    Normaalihinta €47,50 0,79 € / 1ud
    Alennushinta €47,50 Normaalihinta €67,92
    Säästät: -€20,42
    0,79 € / 1ud
  • Plantapol Oxi Hemapol Plus 60 Capsules
    -31%

    Plantapol Oxi Hemapol Plus 60 kapselia

    Normaalihinta €45,60 0,76 € / 1ud
    Alennushinta €45,60 Normaalihinta €66,05
    Säästät: -€20,45
    0,76 € / 1ud
  • Plantapol Ansipol Plus 20Amp.
    -40%

    Plantapol Ansipol Plus 20Amp.

    Normaalihinta €22,20 22,2 € / 1ud
    Alennushinta €22,20 Normaalihinta €37,00
    Säästät: -€14,80
    22,2 € / 1ud
  • Plantapol Carbo Block 60 Capsules
    -40%

    Plantapol Carbo Block 60 kapselia

    Normaalihinta €22,10 0,37 € / 1ud
    Alennushinta €22,10 Normaalihinta €36,79
    Säästät: -€14,69
    0,37 € / 1ud
  • Plantapol Thermopol 60 Capsules
    -37%

    Plantapol Thermopol 60 kapselia

    Normaalihinta €23,20 0,39 € / 1ud
    Alennushinta €23,20 Normaalihinta €36,79
    Säästät: -€13,59
    0,39 € / 1ud
  • Plantapol Dormipol Melatonin 30Ml.
    -30%

    Plantapol Dormipol Melatoniini 30 ml.

    Normaalihinta €5,00 16,67 € / 100ml
    Alennushinta €5,00 Normaalihinta €7,14
    Säästät: -€2,14
    16,67 € / 100ml
  • Plantapol Oxi-Permalin 60 Capsules
    -24%

    Plantapol Oxi-Permalin 60 kapselia

    Normaalihinta €50,77 0,85 € / 1ud
    Alennushinta €50,77 Normaalihinta €66,55
    Säästät: -€15,78
    0,85 € / 1ud
  • Plantapol Vita Glutathione Plus 60 Capsules
    -28%

    Plantapol Vita Glutation Plus 60 kapselia

    Normaalihinta €42,30 0,71 € / 1ud
    Alennushinta €42,30 Normaalihinta €58,44
    Säästät: -€16,14
    0,71 € / 1ud
  • Plantapol Bacopol With Vit B6 60 Capsules
    -29%

    Plantapol Bacopol, B6-vitamiinilla, 60 kapselia

    Normaalihinta €19,50 0,33 € / 1ud
    Alennushinta €19,50 Normaalihinta €27,43
    Säästät: -€7,93
    0,33 € / 1ud
  • Plantapol Mega Ashawagandha 7000 30 Capsules
    -35%

    Plantapol Mega Ashwagandha 7000, 30 kapselia

    Normaalihinta €19,10 0,64 € / 1ud
    Alennushinta €19,10 Normaalihinta €29,24
    Säästät: -€10,14
    0,64 € / 1ud
  • Plantapol Natural Propolis Soap 100Gr.
    -28%

    Plantapol luonnollinen propolis-saippua, 100 g.

    Normaalihinta €2,30 2,3 € / 100gr
    Alennushinta €2,30 Normaalihinta €3,19
    Säästät: -€0,89
    2,3 € / 100gr
  • Plantapol Hypericum Oil 50Ml.
    -27%

    Plantapol-mäkikuismaöljy 50 ml.

    Normaalihinta €9,60 19,2 € / 100ml
    Alennushinta €9,60 Normaalihinta €13,24
    Säästät: -€3,64
    19,2 € / 100ml
  • Plantapol Natural Chocolate Soap 100Gr.
    -31%

    Plantapol luonnonmukainen suklaasaippua 100 g.

    Normaalihinta €2,20 2,2 € / 100gr
    Alennushinta €2,20 Normaalihinta €3,19
    Säästät: -€0,99
    2,2 € / 100gr
  • Plantapol Zhinyin Cat's Claw Ointment 50ml.
    -29%

    Plantapol Zhinyin Kissan kynsi -voide 50 ml.

    Normaalihinta €11,50 23,0 € / 100ml
    Alennushinta €11,50 Normaalihinta €16,27
    Säästät: -€4,77
    23,0 € / 100ml
  • Plantapol Colloidal Silver 120Ppm 125Ml.
    -26%

    Plantapol-kolloidinen hopea 120 ppm, 125 ml.

    Normaalihinta €23,30 18,64 € / 100ml
    Alennushinta €23,30 Normaalihinta €31,56
    Säästät: -€8,26
    18,64 € / 100ml
  • Plantis At 10 Coenzyme Q10 , 60 capsules
    -12%

    Plantis At 10 Koentsyymi Q10, 60 kapselia

    Normaalihinta €14,40 0,24 € / 1ud
    Alennushinta €14,40 Normaalihinta €16,38
    Säästät: -€1,98
    0,24 € / 1ud
  • Plantis Artroligo C Oligoelements , 20 ampoules of 5 ml
    -11%

    Plantis Artroligo C - hivenaineet, 20 kpl 5 ml:n ampullia

    Normaalihinta €16,10 322,0 € / 100ml
    Alennushinta €16,10 Normaalihinta €18,03
    Säästät: -€1,93
    322,0 € / 100ml
  • Plantis Oligaler Oligoelements , 20 ampoules of 2 ml
    -7%

    Plantis Oligaler - hivenaineet, 20 kpl 2 ml:n ampullia

    Normaalihinta €18,00 900,0 € / 100ml
    Alennushinta €18,00 Normaalihinta €19,37
    Säästät: -€1,37
    900,0 € / 100ml
  • Plantis Reguplus Trace Elements , 20 ampoules of 5 ml
    -5%

    Plantis Reguplus - hivenaineet, 20 kpl 5 ml:n ampullia

    Normaalihinta €18,80 376,0 € / 100ml
    Alennushinta €18,80 Normaalihinta €19,79
    Säästät: -€0,99
    376,0 € / 100ml
  • Plantis Rumex 2 Digestive Bottle , 80 g
    -19%

    Plantis Rumex 2 Digestivo -purkki, 80 g

    Normaalihinta €5,00 6,25 € / 100gr
    Alennushinta €5,00 Normaalihinta €6,17
    Säästät: -€1,17
    6,25 € / 100gr
  • Plantis Epilobium Extract Eco Plantis , 50 ml
    -13%

    Plantis Eco Plantis -epilobium-uute, 50 ml

    Normaalihinta €9,80 19,6 € / 100ml
    Alennushinta €9,80 Normaalihinta €11,29
    Säästät: -€1,49
    19,6 € / 100ml
  • Plameca Birch Shredded Leaves Bag 50Gr.
    -33%

    Plameca Koivun silputut lehdet, 50 g:n pussi.

    Normaalihinta €1,80 3,6 € / 100gr
    Alennushinta €1,80 Normaalihinta €2,69
    Säästät: -€0,89
    3,6 € / 100gr
  • Plameca Maria Luisa Whole Leaf Extra Bag 15Gr.
    -39%

    Plameca Maria Luisa Koko lehti Extra Pussi 15 g

    Normaalihinta €1,70 11,33 € / 100gr
    Alennushinta €1,70 Normaalihinta €2,79
    Säästät: -€1,09
    11,33 € / 100gr
  • Plameca Artichoke Artichoke Leaf Crushed Bag 50Gr.
    -23%

    Plameca Artisokanlehdet, hienonnetut, 50 g:n pussi.

    Normaalihinta €1,60 3,2 € / 100gr
    Alennushinta €1,60 Normaalihinta €2,09
    Säästät: -€0,49
    3,2 € / 100gr
  • Plameca Poppy Poppy Crushed Petals Bag 25Gr.
    -45%

    Plameca Unikonkukat, murskatut terälehdet, 25 g:n pussi.

    Normaalihinta €3,60 14,4 € / 100gr
    Alennushinta €3,60 Normaalihinta €6,50
    Säästät: -€2,90
    14,4 € / 100gr
  • Plameca Stevia National Leaf Extra 15Gr.
    -39%

    Plameca Stevia Hoja Nacional Extra 15 g

    Normaalihinta €1,70 11,33 € / 100gr
    Alennushinta €1,70 Normaalihinta €2,77
    Säästät: -€1,07
    11,33 € / 100gr
  • Plameca Burdock Burdock Root Crushed Bag 75Gr.
    -34%

    Plameca Murskattu takiaisen juuri, 75 g:n pussi.

    Normaalihinta €2,50 3,33 € / 100gr
    Alennushinta €2,50 Normaalihinta €3,81
    Säästät: -€1,31
    3,33 € / 100gr