Kokoelma:

Phytotherapy

  • Pileje Azeol Syrup 75 ml
    -10%

    Pileje Azeol -siirappi 75 ml

    Normaalihinta €18,50 24,67 € / 100ml
    Alennushinta €18,50 Normaalihinta €20,48
    Säästät: -€1,98
    24,67 € / 100ml
  • Pileje Melioran 90 Tablets
    -25%

    Pileje Melioran 90 tablettia

    Normaalihinta €27,10 0,3 € / 1ud
    Alennushinta €27,10 Normaalihinta €36,29
    Säästät: -€9,19
    0,3 € / 1ud
  • Pileje Noctesia 90 Tablets
    -5%

    Pileje Noctesia 90 tablettia

    Normaalihinta €21,10 0,23 € / 1ud
    Alennushinta €21,10 Normaalihinta €22,21
    Säästät: -€1,11
    0,23 € / 1ud
  • Pilze Wolhrab Biochaga 60 Capsules
    -25%

    Pilze Wolhrab Biochaga 60 kapselia

    Normaalihinta €39,80 0,66 € / 1ud
    Alennushinta €39,80 Normaalihinta €53,07
    Säästät: -€13,27
    0,66 € / 1ud
  • Pilze Wolhrab Coprinus Bio 60 Capsules
    -10%

    Pilze Wolhrab Coprinus Bio 60 kapselia

    Normaalihinta €37,62 0,63 € / 1ud
    Alennushinta €37,62 Normaalihinta €41,68
    Säästät: -€4,06
    0,63 € / 1ud
  • Pilze Wolhrab Lion's Mane (Hericium) Bio 60 Capsules
    -28%

    Pilze Wolhrab Melena De Leon (Hericium) luomutuote, 60 kapselia

    Normaalihinta €38,40 0,64 € / 1ud
    Alennushinta €38,40 Normaalihinta €53,07
    Säästät: -€14,67
    0,64 € / 1ud
  • Pinisan Pinisan 1 Evening Primrose Ac.Primula+Vit.E 100Pearls
    -33%

    Pinisan Pinisan 1 Iltakukka (Primula) + E-vitamiini 100 kapselia

    Normaalihinta €12,60 0,13 € / 1ud
    Alennushinta €12,60 Normaalihinta €18,72
    Säästät: -€6,12
    0,13 € / 1ud
  • Pinisan Lesitiini 1200 mg 90 kapselia
    -35%

    Pinisan Lesitiini 1200 mg 90 kapselia

    Normaalihinta €9,20 0,1 € / 1ud
    Alennushinta €9,20 Normaalihinta €14,24
    Säästät: -€5,04
    0,1 € / 1ud
  • Pinisan Ajo 500 mg, 120 kapselia.
    -29%

    Pinisan Ajo 500 mg, 120 kapselia.

    Normaalihinta €10,80 0,09 € / 1ud
    Alennushinta €10,80 Normaalihinta €15,24
    Säästät: -€4,44
    0,09 € / 1ud
  • Pinisan Relax Line Melato 1,9 mg. 30 kapselia
    -17%

    Pinisan Relax Line Melato 1,9 mg. 30 kapselia

    Normaalihinta €7,50 0,25 € / 1ud
    Alennushinta €7,50 Normaalihinta €9,02
    Säästät: -€1,52
    0,25 € / 1ud
  • Pinisan Echina Defens -uute, 50 ml
    -8%

    Pinisan Echina Defens -uute, 50 ml

    Normaalihinta €10,60 21,2 € / 100ml
    Alennushinta €10,60 Normaalihinta €11,51
    Säästät: -€0,91
    21,2 € / 100ml
  • Pinisan A Comer Pinisanitos -siirappi 250 ml.
    -12%

    Pinisan A Comer Pinisanitos -siirappi 250 ml.

    Normaalihinta €11,60 4,64 € / 100ml
    Alennushinta €11,60 Normaalihinta €13,22
    Säästät: -€1,62
    4,64 € / 100ml
  • Pinisan A Dormir Pinisanitos -siirappi 250 ml.
    -37%

    Pinisan A Dormir Pinisanitos -siirappi 250 ml.

    Normaalihinta €11,10 4,44 € / 100ml
    Alennushinta €11,10 Normaalihinta €17,59
    Säästät: -€6,49
    4,44 € / 100ml
  • Pinisan Perfect Line Q-Max (rasvanpoltto) 30 kapselia
    -26%

    Pinisan Perfect Line Q-Max (rasvanpoltto) 30 kapselia

    Normaalihinta €12,20 0,41 € / 1ud
    Alennushinta €12,20 Normaalihinta €16,41
    Säästät: -€4,21
    0,41 € / 1ud
  • Pinisan Perfect Line Celut Forte 15 ampullia
    -26%

    Pinisan Perfect Line Celut Forte 15 ampullia

    Normaalihinta €14,50 0,97 € / 1ud
    Alennushinta €14,50 Normaalihinta €19,60
    Säästät: -€5,10
    0,97 € / 1ud
  • Pinisan kasviperäinen kitosaani, 60 kapselia
    -20%

    Pinisan kasviperäinen kitosaani, 60 kapselia

    Normaalihinta €17,00 0,28 € / 1ud
    Alennushinta €17,00 Normaalihinta €21,37
    Säästät: -€4,37
    0,28 € / 1ud
  • Pinisan Green Coffee Complex 30 Capsules
    -29%

    Pinisan Cafe Verde Complex 30 kapselia

    Normaalihinta €16,81 0,56 € / 1ud
    Alennushinta €16,81 Normaalihinta €23,54
    Säästät: -€6,73
    0,56 € / 1ud
  • Pinisan Perfect Line Dren 250 ml.
    -24%

    Pinisan Perfect Line Dren 250 ml.

    Normaalihinta €12,20 4,88 € / 100ml
    Alennushinta €12,20 Normaalihinta €15,97
    Säästät: -€3,77
    4,88 € / 100ml
  • Pinisan Hormo Balance Pinisan 2, 10 A.
    -38%

    Pinisan Hormo Balance Pinisan 2, 10 A.

    Normaalihinta €18,20 18,2 € / 1ud
    Alennushinta €18,20 Normaalihinta €29,21
    Säästät: -€11,01
    18,2 € / 1ud
  • Pinisan Totalslim 30 kapselia
    -36%

    Pinisan Totalslim 30 kapselia

    Normaalihinta €19,10 0,64 € / 1ud
    Alennushinta €19,10 Normaalihinta €29,96
    Säästät: -€10,86
    0,64 € / 1ud
  • Pinisan Vitalfeme 30 kapselia
    -18%

    Pinisan Vitalfeme 30 kapselia

    Normaalihinta €17,10 0,57 € / 1ud
    Alennushinta €17,10 Normaalihinta €20,94
    Säästät: -€3,84
    0,57 € / 1ud
  • Pinisan Garcinia Complex, 60 kapselia
    -5%

    Pinisan Garcinia Complex, 60 kapselia

    Normaalihinta €16,72 0,28 € / 1ud
    Alennushinta €16,72 Normaalihinta €17,69
    Säästät: -€0,97
    0,28 € / 1ud
  • Pinisan Pinituss -siirappi 250 ml.
    -20%

    Pinisan Pinituss -siirappi 250 ml.

    Normaalihinta €12,10 4,84 € / 100ml
    Alennushinta €12,10 Normaalihinta €15,15
    Säästät: -€3,05
    4,84 € / 100ml
  • Pinisan Drenaje Complex 500 ml.
    -35%

    Pinisan Drenaje Complex 500 ml.

    Normaalihinta €19,40 3,88 € / 100ml
    Alennushinta €19,40 Normaalihinta €29,96
    Säästät: -€10,56
    3,88 € / 100ml
  • Pinisan Relax Line Fitomelato Retard 30 kapselia
    -5%

    Pinisan Relax Line Fitomelato Retard 30 kapselia

    Normaalihinta €9,73 0,32 € / 1ud
    Alennushinta €9,73 Normaalihinta €10,24
    Säästät: -€0,51
    0,32 € / 1ud
  • Pinisan Energisan Diver 15 ampullia
    -36%

    Pinisan Energisan Diver 15 ampullia

    Normaalihinta €12,60 0,84 € / 1ud
    Alennushinta €12,60 Normaalihinta €19,77
    Säästät: -€7,17
    0,84 € / 1ud
  • Pinisan Poliar Gesic Artiline 30 kapselia
    -14%

    Pinisan Poliar Gesic Artiline 30 kapselia

    Normaalihinta €17,30 0,58 € / 1ud
    Alennushinta €17,30 Normaalihinta €20,18
    Säästät: -€2,88
    0,58 € / 1ud
  • Pinisan Perfect Line Diur 30 kapselia
    -33%

    Pinisan Perfect Line Diur 30 kapselia

    Normaalihinta €9,50 0,32 € / 1ud
    Alennushinta €9,50 Normaalihinta €14,26
    Säästät: -€4,76
    0,32 € / 1ud
  • Pinisan Luomu-aloe vera -mehu 1 l.
    -23%

    Pinisan Luomu-aloe vera -mehu 1 l.

    Normaalihinta €24,99 2,5 € / 100ml
    Alennushinta €24,99 Normaalihinta €32,35
    Säästät: -€7,36
    2,5 € / 100ml
  • Pinisan Kuningatarhyytelö aikuisille, 15 ampullia
    -36%

    Pinisan Kuningatarhyytelö aikuisille, 15 ampullia

    Normaalihinta €14,50 0,97 € / 1ud
    Alennushinta €14,50 Normaalihinta €22,79
    Säästät: -€8,29
    0,97 € / 1ud