Kokoelma:

Phytotherapy

  • Pileje Dermobiane Solar 30 tablettia
    -5%

    Pileje Dermobiane Solar 30 tablettia

    Normaalihinta €17,75 0,59 € / 1ud
    Alennushinta €17,75 Normaalihinta €18,68
    Säästät: -€0,93
    0,59 € / 1ud
  • Pileje D3 Biane 20 ml
    -24%

    Pileje D3 Biane 20 ml

    Normaalihinta €11,39 56,95 € / 100ml
    Alennushinta €11,39 Normaalihinta €14,90
    Säästät: -€3,51
    56,95 € / 100ml
  • Pileje Cbiane Acerola 20 purutablettia
    -30%

    Pileje Cbiane Acerola 20 purutablettia

    Normaalihinta €12,70 0,64 € / 1ud
    Alennushinta €12,70 Normaalihinta €18,10
    Säästät: -€5,40
    0,64 € / 1ud
  • Pileje Phytostandard Ciprés-Echinacea 30 tablettia
    -50%

    Pileje Phytostandard Ciprés-Echinacea 30 tablettia

    Normaalihinta €14,40 0,48 € / 1ud
    Alennushinta €14,40 Normaalihinta €28,80
    Säästät: -€14,40
    0,48 € / 1ud
  • Pileje Dynabiane 60 kapselia
    -5%

    Pileje Dynabiane 60 kapselia

    Normaalihinta €23,40 0,39 € / 1ud
    Alennushinta €23,40 Normaalihinta €24,63
    Säästät: -€1,23
    0,39 € / 1ud
  • Pileje Glycabiane 595 mg 60 Capsules
    -24%

    Pileje Glycabiane 595 mg, 60 kapselia

    Normaalihinta €22,50 0,38 € / 1ud
    Alennushinta €22,50 Normaalihinta €29,54
    Säästät: -€7,04
    0,38 € / 1ud
  • Pileje Phytostandard Ginkgo 20Cap.
    -12%

    Pileje Phytostandard Ginkgo 20 kapselia.

    Normaalihinta €28,30 1,42 € / 1ud
    Alennushinta €28,30 Normaalihinta €32,02
    Säästät: -€3,72
    1,42 € / 1ud
  • Pileje Feminabiane Meno Confort 30 tablettia
    -9%

    Pileje Feminabiane Meno Confort 30 tablettia

    Normaalihinta €23,29 0,78 € / 1ud
    Alennushinta €23,29 Normaalihinta €25,70
    Säästät: -€2,41
    0,78 € / 1ud
  • Pileje Azeol Spray 15 ml
    -27%

    Pileje Azeol -suihke 15 ml

    Normaalihinta €9,25 61,67 € / 100ml
    Alennushinta €9,25 Normaalihinta €12,69
    Säästät: -€3,44
    61,67 € / 100ml
  • Pileje Immuchoc 15 tablettia
    -18%

    Pileje Immuchoc 15 tablettia

    Normaalihinta €19,60 1,31 € / 1ud
    Alennushinta €19,60 Normaalihinta €23,82
    Säästät: -€4,22
    1,31 € / 1ud
  • Pileje Azeol Ab 30 kapselia
    -50%

    Pileje Azeol Ab 30 kapselia

    Normaalihinta €10,25 0,34 € / 1ud
    Alennushinta €10,25 Normaalihinta €20,50
    Säästät: -€10,25
    0,34 € / 1ud
  • Pileje Azeol Af 30 kapselia
    -40%

    Pileje Azeol Af 30 kapselia

    Normaalihinta €9,90 0,33 € / 1ud
    Alennushinta €9,90 Normaalihinta €16,38
    Säästät: -€6,48
    0,33 € / 1ud
  • Pileje Oligobiane Fecu 90 Capsules
    -5%

    Pileje Oligobiane Fecu 90 kapselia

    Normaalihinta €25,39 0,28 € / 1ud
    Alennushinta €25,39 Normaalihinta €26,73
    Säästät: -€1,34
    0,28 € / 1ud
  • Pileje Enabiane 28 Envelopes
    -5%

    Pileje Enabiane 28 pussia

    Normaalihinta €37,80 1,35 € / 1ud
    Alennushinta €37,80 Normaalihinta €39,79
    Säästät: -€1,99
    1,35 € / 1ud
  • Pileje Microbiane Q10 Age Protect 12 g 30 Capsules
    -31%

    Pileje Microbiane Q10 Age Protect 12 g, 30 kapselia

    Normaalihinta €25,99 216,58 € / 100gr
    Alennushinta €25,99 Normaalihinta €37,62
    Säästät: -€11,63
    216,58 € / 100gr
  • Pileje Antemig, 20 tablettia
    -43%

    Pileje Antemig, 20 tablettia

    Normaalihinta €21,80 1,09 € / 1ud
    Alennushinta €21,80 Normaalihinta €37,95
    Säästät: -€16,15
    1,09 € / 1ud
  • Pileje Oxybiane Cell Protect 60 Capsules
    -5%

    Pileje Oxybiane Cell Protect 60 kapselia

    Normaalihinta €40,10 0,67 € / 1ud
    Alennushinta €40,10 Normaalihinta €42,21
    Säästät: -€2,11
    0,67 € / 1ud
  • Pileje Omegabiane Epa 80 Capsules
    -5%

    Pileje Omegabiane Epa 80 kapselia

    Normaalihinta €23,89 0,3 € / 1ud
    Alennushinta €23,89 Normaalihinta €25,15
    Säästät: -€1,26
    0,3 € / 1ud
  • Pileje Omegabiane Omega 3-6-9 100 Capsules
    -5%

    Pileje Omegabiane Omega 3-6-9 100 kapselia

    Normaalihinta €32,70 0,33 € / 1ud
    Alennushinta €32,70 Normaalihinta €34,42
    Säästät: -€1,72
    0,33 € / 1ud
  • Pileje Azeol Kurkku 30 purutablettia
    -59%

    Pileje Azeol Kurkku 30 purutablettia

    Normaalihinta €9,10 0,3 € / 1ud
    Alennushinta €9,10 Normaalihinta €22,29
    Säästät: -€13,19
    0,3 € / 1ud
  • Pileje Feminabiane Virtsateiden hyvinvointi 30 tablettia
    -31%

    Pileje Feminabiane Virtsateiden hyvinvointi 30 tablettia

    Normaalihinta €20,40 0,68 € / 1ud
    Alennushinta €20,40 Normaalihinta €29,76
    Säästät: -€9,36
    0,68 € / 1ud
  • Pileje Cartimotil Structure 60 Tablets
    -5%

    Pileje Cartimotil Estructura 60 tablettia

    Normaalihinta €40,70 0,68 € / 1ud
    Alennushinta €40,70 Normaalihinta €42,84
    Säästät: -€2,14
    0,68 € / 1ud
  • Pileje Duoliver Plus 24 tablettia
    -5%

    Pileje Duoliver Plus 24 tablettia

    Normaalihinta €46,10 1,92 € / 1ud
    Alennushinta €46,10 Normaalihinta €48,53
    Säästät: -€2,43
    1,92 € / 1ud
  • Pileje D3 Biane 1000 IU suihke 20 ml
    -5%

    Pileje D3 Biane 1000 IU suihke 20 ml

    Normaalihinta €28,60 143,0 € / 100ml
    Alennushinta €28,60 Normaalihinta €30,11
    Säästät: -€1,51
    143,0 € / 100ml
  • Pileje Babybiane Starter 30 Sachets
    -5%

    Pileje Babybiane Starter 30 annospussia

    Normaalihinta €22,59 0,75 € / 1ud
    Alennushinta €22,59 Normaalihinta €23,78
    Säästät: -€1,19
    0,75 € / 1ud
  • Pileje Chronobiane Lp 1.9 mg 30 Tablets
    -23%

    Pileje Chronobiane Lp 1,9 mg 30 tablettia

    Normaalihinta €9,00 0,3 € / 1ud
    Alennushinta €9,00 Normaalihinta €11,67
    Säästät: -€2,67
    0,3 € / 1ud
  • Pileje Lactibiane Iki, 10 annospussia
    -5%

    Pileje Lactibiane Iki, 10 annospussia

    Normaalihinta €22,00 2,2 € / 1ud
    Alennushinta €22,00 Normaalihinta €23,16
    Säästät: -€1,16
    2,2 € / 1ud
  • Pileje Forzinc 60 tablettia
    -5%

    Pileje Forzinc 60 tablettia

    Normaalihinta €14,60 0,24 € / 1ud
    Alennushinta €14,60 Normaalihinta €15,37
    Säästät: -€0,77
    0,24 € / 1ud
  • Pileje Chronobiane Ld Protect 1,9 mg 45 tablettia
    -5%

    Pileje Chronobiane Ld Protect 1,9 mg 45 tablettia

    Normaalihinta €21,80 0,48 € / 1ud
    Alennushinta €21,80 Normaalihinta €22,95
    Säästät: -€1,15
    0,48 € / 1ud
  • Pileje Digebiane Rfx 20 Chewable Tablets
    -23%

    Pileje Digebiane Rfx 20 purutablettia

    Normaalihinta €9,50 0,48 € / 1ud
    Alennushinta €9,50 Normaalihinta €12,32
    Säästät: -€2,82
    0,48 € / 1ud