• Mycofit Inmunihealth Plus 750Ml.
-26%

Mycofit Inmunihealth Plus 750 ml.

SKU-koodiMY8414606953356
MYCOFIT INMUNIHEALTH PLUS 750 ml on tuote, joka on kehitetty vahvistamaan immuunijärjestelmää. Se sisältää yhdistelmän luonnollisia ainesosia, jotka auttavat parantamaan kehon puolustuskykyä ja edistämään yleistä terveyttä. Tämä ainutlaatuinen koostumus on kehitetty erityisesti antamaan immuunijärjestelmälle lisävahvistusta ja pitämään sen vahvana ja kestävänä.
Normaalihinta €34,10 4,55 € / 100ml
Alennushinta €34,10 Normaalihinta €46,33
Säästät: -€12,23
4,55 € / 100ml
Mycofit Inmunihealth Plus 750Ml.
Mycofit Inmunihealth Plus 750 ml.
Normaalihinta €34,10 4,55 € / 100ml
Alennushinta €34,10 Normaalihinta €46,33
Säästät: -€12,23
4,55 € / 100ml

 

 
MYCOFIT INMUNIHEALTH PLUS 750 ml on tuote, joka on kehitetty vahvistamaan ja parantamaan immuunijärjestelmää. Se sisältää yhdistelmän luonnollisia ainesosia, jotka auttavat vahvistamaan kehon puolustuskykyä ja suojaamaan sitä sairauksilta ja taudinaiheuttajilta. Tätä tuotetta käytetään ravintolisänä terveyden edistämiseen ja immuunijärjestelmään liittyvien sairauksien ennaltaehkäisyyn. Nestemäinen muoto helpottaa tuotteen nauttimista ja imeytymistä elimistöön.

Käyttöohjeet

MYCOFIT INMUNIHEALTH PLUS 750 ml:n käyttöohje on 30 ml (noin 2 ruokalusikallista) päivässä, mieluiten ennen ateriaa. Tuotetta voi nauttia sellaisenaan tai laimennettuna veteen. Suositellaan ravistamaan hyvin ennen käyttöä.